Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(Victoria Beckham @ 2009 11 12, 23:31)
:  teks epiliuotis, nes nesigauna man auginti. Trumpu tikriausiai nenuplesciau. Kojos, bikini puikiai, bet vat pazastyse, praktiskai nieko neisroviau blink.gif

Cukraus pasta tuo ir skiriasi, kad ji peša net 1-2mm plaukelius, nes imanoma israuti iaugusius plaukelius, pirma karta nuimama virsutinis odos sluoksnis, o veliau ir plaukelis israunamas. Gal ne taip rauni, kad neisisirauna?
Papildyta:
QUOTE(Katulinka @ 2009 11 12, 22:16)
O depiliacijos pradzia su  cukrum kuom nors skiriasi nuo vasko. Turiu omeny odos paruosimas? Tepat kuom nors ar talka naudojat?
smile.gif

Reikia dezinfekuoti, t.y. nuvalyti kojas, kaip ir vasku, o tada talku apiberti.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 11 03, 16:14)
gal kuri bandete Veet podepiliacini krema nuo iauginejimo?

as saziningai juo tepiausi kojytes visa menesi kasdien, nes buvo parasyta kad tepant kasdien geriausias poveikis. O is tiesu geriausias ar negeriausias sunku pasakyti, nes jo tiesiog nera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kuku2 @ 2009 11 13, 14:12)
as saziningai juo tepiausi kojytes visa menesi kasdien, nes buvo parasyta kad tepant kasdien geriausias poveikis. O is tiesu geriausias ar negeriausias sunku pasakyti, nes jo tiesiog nera biggrin.gif


O kokio poveikio nebuvo,vistiek iauginejo plaukeliai ir kojos spoguotos gumbuotos?
na as visgi nusipirkau ir arba man vaidenasi,arba tikrai rimsta oda,as jau dpiliavausi senai,juo bandau apraminti sena plaukeliu iauginejima,niezteti pradeda nuo to tepalo lb,bet tai gal kazka odai daro tada... g.gif Vietoj 26,99 sumokejau 9,99 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2009 11 13, 11:17)
Cukraus pasta tuo ir skiriasi, kad ji peša net 1-2mm plaukelius, nes imanoma israuti iaugusius plaukelius, pirma karta nuimama virsutinis odos sluoksnis, o veliau ir plaukelis israunamas. Gal ne taip rauni, kad neisisirauna?

aš dar cukrų tik kartą bandžiau, bet man irgi trumpiausių neišrovė verysad.gif juos man tik epiliatorius išpeša. O kaip čia viršutinis sluoksnis nuįmamas? Du kartus reikia tept tą pačią vietą cukrum? g.gif
QUOTE(kuku2 @ 2009 11 13, 13:12)
as saziningai juo tepiausi kojytes visa menesi kasdien, nes buvo parasyta kad tepant kasdien geriausias poveikis. O is tiesu geriausias ar negeriausias sunku pasakyti, nes jo tiesiog nera biggrin.gif

man šitas irgi nepadėjo, bikini išvis niekas nepadeda, nors milijonus kremų išbandžiau doh.gif O kojas išsigydžiau pigiu rusišku kūno losijonu, nors visai to nesitikėjau, bet oda lygesnė ir mažiau įauginėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE
O kojas išsigydžiau pigiu rusišku kūno losijonu, nors visai to nesitikėjau, bet oda lygesnė ir mažiau įauginėja smile.gif


Kas per losjonas? Kaip tiksliai vadinasi, kur pirkai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 11 13, 16:02)
O kokio poveikio nebuvo,vistiek iauginejo plaukeliai ir kojos spoguotos gumbuotos?
na as visgi nusipirkau ir arba man vaidenasi,arba tikrai rimsta oda,as jau dpiliavausi senai,juo bandau apraminti sena plaukeliu iauginejima,niezteti pradeda nuo to tepalo lb,bet tai gal kazka odai daro tada... g.gif  Vietoj 26,99 sumokejau 9,99 smile.gif

na man jokiu gumbu nera, tie plaukeliai dazniausiai iauga taip, kad jie yra po oda, bet labai labai arti pavirsiaus, na atrodo kaip normalus plaukelis tik kad negali pakelti jo nes jis po oda. Nors buvo keleta sykiu kad tik toks juodas taskiukas matosi, o pasirodo ten plaukelis auga atvirkscia kryptim nei turetu. Tai nuo pirmosios problemos man sis kremas nepadejo visiskai, o antra nedaznai nutinka, tai nelb aktualu.

aisku negaliu sakyti kad nuo to kremo ir blogiau pasidare. Tiesiog nepastebejau visiskai jokio poveikio, neskaitant jo nemielo man kvapo. Tad kai pabaigsiu, grisiu prie savo iprastiniu kremuku smile.gif

dilgelyt, jei tau nuo jo niezti, tai gal nera gerai? Kad nebutu kokios alergijos ar ko, nes man niezejimo nebuvo..

beje, del tu kainu.. As irgi mokejau tiek kiek tu, ir galvojau kad tikrai gera nuolaida cia. Bet va kas neseniai nutiko biggrin.gif taigi buvo tam paciam droge nuolaida depiliac. kremui veet, irgi panasiai nuo kazkiek iki 9,99 nukainotas. Nusipirkau laiminga, o po keliu dienu uzsukau i norfa, ziuriu - tie patys kremai uz 3,60! Tai nuo siol i Drogo nuolaidas ziuriu atsargiai biggrin.gif
Atsakyti
[quote=bamba,2009 11 13, 16:17]
aš dar cukrų tik kartą bandžiau, bet man irgi trumpiausių neišrovė verysad.gif juos man tik epiliatorius išpeša. O kaip čia viršutinis sluoksnis nuįmamas? Du kartus reikia tept tą pačią vietą cukrum? g.gif

as kalbu apie pesima paciu cukrumi, o ne juostelemis, tai kartais buna, jei paluko augimo krypties neatitaikai, tai gali ir po 5 kartus ta pacia vieta pesti, o su iaugusiais plaukais, tai dirbama tik butent su tuo plauku. O pesimas su juostelemis, visai skirtingas dalykas.
Papildyta:
O losjonas, labai geras ir is Panthys, butent tos firmos, kur ir cukraus pasta.
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2009 11 13, 12:10)
Idomu ir man, nes turi buti visiska neveksla, kad padarytu melynes, arba pirma karta dare.

Jeigu salone, tai negali but pirmas kartas. Vistiek mokantys dirba. Sakyciau, kad pati sau dare pazastu depiliacija... tai tada visko gali but.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2009 11 13, 17:52)
Jeigu salone, tai negali but pirmas kartas. Vistiek mokantys dirba. Sakyciau, kad pati sau dare pazastu depiliacija... tai tada visko gali but.

As net ir pati sau darydama niekada nepasidarau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(kuku2 @ 2009 11 13, 16:41)
na man jokiu gumbu nera, tie plaukeliai dazniausiai iauga taip, kad jie yra po oda, bet labai labai arti pavirsiaus, na atrodo kaip normalus plaukelis tik kad negali pakelti jo nes jis po oda. Nors buvo keleta sykiu kad tik toks juodas taskiukas matosi, o pasirodo ten plaukelis auga atvirkscia kryptim nei turetu. Tai nuo pirmosios problemos man sis kremas nepadejo visiskai

Iaugusiems plaukiukams gerai padeda druskos pilingas. Druskyte buna speciali pilingavimui. Galima pvz. kavos tirsciais.
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2009 11 13, 18:32)
As net ir pati sau darydama niekada nepasidarau  rolleyes.gif
Papildyta:

Iaugusiems plaukiukams gerai padeda druskos pilingas. Druskyte buna speciali pilingavimui. Galima pvz. kavos tirsciais.

Kavos tirscius jau senokai naudoju, taciau irgi nelb nuo sios problemeles gelbsti. Odele tampa svelni ir visa kita, bet plaukeliai vis tiek iaugineja, o tie kur jau iauge, taip ir lieka tokie. Gal beda tame kad neturiu tam daug laiko, tai kas savaite tik sia procedura atlieku. O kas per druskyte speciali? Kur jos isigyti butu galima?
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2009 11 13, 18:32)
As net ir pati sau darydama niekada nepasidarau  rolleyes.gif
Papildyta:

Iaugusiems plaukiukams gerai padeda druskos pilingas. Druskyte buna speciali pilingavimui. Galima pvz. kavos tirsciais.


Nu jau...kas antra diena kava arba druska masazuojuos(ceiliulito profilaktikai) nepadeda absoliuciai plaukeliui neiauginejimui schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(kuku2 @ 2009 11 13, 16:41)
beje, del tu kainu.. As irgi mokejau tiek kiek tu, ir galvojau kad tikrai gera nuolaida cia. Bet va kas neseniai nutiko biggrin.gif taigi buvo tam paciam droge nuolaida depiliac. kremui veet, irgi panasiai nuo kazkiek iki 9,99 nukainotas. Nusipirkau laiminga, o po keliu dienu uzsukau i norfa, ziuriu - tie patys kremai uz 3,60! Tai nuo siol i Drogo nuolaidas ziuriu atsargiai biggrin.gif


Droge 30, o norfoj taspats 3,60???????? blink.gif blink.gif blink.gif Svieto pabaiga doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgelyt: 13 lapkričio 2009 - 18:16
QUOTE(Vika333 @ 2009 11 13, 15:35)
Kas per losjonas? Kaip tiksliai vadinasi, kur pirkai?  blink.gif

su ožku pienu, Eveline firmos, pirkau prie Norfoj esančioj rusiškos kosmetikos parduotuvėj, bet kad labai jau individualus dalykas, perskaičiau ne vieną temą SM apie visokius kremus ir supratau, kad kas vienai padeda, kitai jokio efekto mirksiukas.gif
dar beto pylinguojančią kempinę naudoju kelis kart per savaitę, bet ir anksčiau naudojau, bet efekto jokio nemačiau unsure.gif

Naura, o kas per spec druska pylingavimui? paprasta rūpi netinka? g.gif Kavos tirščiai tai gerai, bandžiau kažkada, suminkština odą thumbup.gif
Atsakyti