Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(Katulinka @ 2009 11 10, 17:39)
Aciu uz info 4u.gif Ir dar blush2.gif Kur butu galima isigyti to spec cukraus?

Berods Pandhys gamintojas , beauty point prekiauja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 10 lapkričio 2009 - 18:01
O niekas ner bandes lazeriu salint?ziuriu ebay yra aparaciukai, idomu ar is tikro veiksminga, nereiktu kankintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutka @ 2009 11 10, 18:33)
O niekas ner bandes lazeriu salint?ziuriu ebay yra aparaciukai, idomu ar is tikro veiksminga, nereiktu kankintis biggrin.gif


yra tema apie juos smile.gif, ten labai daug nuomoniu :
http://www.supermama...howtopic=285121

Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 11 10, 15:40)
na man nepavyko doh.gif  kai uztepi ta mase ji nestingsta g.gif  ar ja ten lb ilgai reik laikyt? g.gif

gal skysčių per daug g.gif

QUOTE(Birutka @ 2009 11 10, 18:33)
O niekas ner bandes lazeriu salint?ziuriu ebay yra aparaciukai, idomu ar is tikro veiksminga, nereiktu kankintis biggrin.gif

nu toks lazeris namie man jau baubas blink.gif
Atsakyti
nejuokaukit namuose su lazeriais, arba bent jau gerai issiaikinkite visus salutinius poveikius, kaip pvz., negalima ant tamsios odos , nes gali nudeginti...
Atsakyti
QUOTE(Katulinka @ 2009 11 09, 23:45)
O sakykit, ta cukraus mase nuo kuno su kuo plesia? Ar su tuo paciu cukrumi ar dar ant virsaus priklijuoja kokia spec juosta ir su ja viska nuplesia. Nezinau ar aiskiai parasiau  blush2.gif , nu bet gal kas supras ir man atrasys 4u.gif

Ta cukraus mase imdavo su mentele is puodo,o tada paprasciausiai rankytem su pirstais. Jokiu juosteliu,nieko,net nezinau kaip cia vaizdziai nupasakot: toks gumulelis tos cukraus mases lipdomas ir plesiama ,po to lipdoma ir vel plesiama. Bet as cia paskaitau kaip jus mergaites namie viska darotes-apakus. Nu kojos nieko tokio,bet jau bikinio ar pazastu,tai nelabai isivaizduoju. Man pazastis salone karta blogai depiliavo,tai savaite su melynem vaiksciojau schmoll.gif Jauciat,pakeli rankas vasara,o pazastys pamelinyjusios kaip saldyto visciuko mesa thumbup.gif
Atsakyti
as cukru namuose virta jau kokius penkis kartu dariausi ir visada sekmingai, jau ir mama namie nupesiau, labai jai patiko vel praso cia tuoj koki pogrindini salona atidarysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif .o jei rimtaitai labai svarbu depiliujant cukrum ( kai mase verdama tirsta kaip plastelinas) plesti staigiai ir jokiais budais ne"staciai" o gulsciau kiek galima labiau, cia as savo kailiu pasimokiau kai pazastis nepatogu sau "rauti" biggrin.gif tai jau kai pavariau tai irgi paskui vaiksciojau su melyne pazastysle, patogiau kai kas nors kitas ta padaro, arba reikia negaileti saves ir tinkama kryptim staigiai plesti. as beje stengiuosi itempti oda tada ji ne taip stipriai tepmpiasi kartu su cukrum. viska ka cia parasiau parasiau is savo patirties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(artė @ 2009 11 12, 13:35)
Ta cukraus mase imdavo su mentele is puodo,o tada paprasciausiai rankytem su pirstais. Jokiu juosteliu,nieko,net nezinau kaip cia vaizdziai nupasakot: toks gumulelis tos cukraus mases lipdomas ir plesiama ,po to lipdoma ir vel plesiama. Bet as cia paskaitau kaip jus mergaites namie viska darotes-apakus. Nu kojos nieko tokio,bet jau bikinio ar pazastu,tai nelabai isivaizduoju. Man pazastis salone karta blogai depiliavo,tai savaite su melynem vaiksciojau schmoll.gif  Jauciat,pakeli rankas vasara,o pazastys pamelinyjusios kaip saldyto visciuko mesa thumbup.gif

Ka ten tam salone blogai dare? Idomu. Su kuo depiliavo?
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2009 11 12, 15:05)
as cukru namuose virta jau kokius penkis kartu dariausi ir visada sekmingai, jau ir mama namie nupesiau, labai jai patiko vel praso cia tuoj koki pogrindini salona atidarysiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .o jei rimtaitai labai svarbu depiliujant cukrum ( kai mase verdama tirsta kaip plastelinas) plesti staigiai ir jokiais budais ne"staciai"  o gulsciau kiek galima labiau, cia as savo kailiu pasimokiau kai pazastis nepatogu sau "rauti" biggrin.gif  tai jau kai pavariau tai irgi paskui vaiksciojau su melyne pazastysle, patogiau kai kas nors kitas ta padaro, arba reikia negaileti saves ir tinkama kryptim staigiai plesti. as beje stengiuosi itempti oda tada ji ne taip stipriai tepmpiasi kartu su cukrum. viska ka cia parasiau parasiau is savo patirties  4u.gif


O depiliacijos pradzia su cukrum kuom nors skiriasi nuo vasko. Turiu omeny odos paruosimas? Tepat kuom nors ar talka naudojat?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 14 lapkričio 2009 - 21:04
Viriau siandien cukru, pirma kart per tirstas, kita kart per skystas, tai vistiek sunaudojau, pasidariau daug juosteliu medvilniniu, ir pirmyn, tepiau ta skysta, tada juostele ir plesiau. Na rezultatas super, oda lb svelni, ir skausmo praktiskai nera, jokiu berimu, jokiu melyniu. Lyginant su epiliatorium tai rojus. Bet kazin ar teks dar megautis, netycia gavosi taip apaugti blush2.gif teks epiliuotis, nes nesigauna man auginti. Trumpu tikriausiai nenuplesciau. Kojos, bikini puikiai, bet vat pazastyse, praktiskai nieko neisroviau blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victoria Beckham: 12 lapkričio 2009 - 22:34
QUOTE(Victoria Beckham @ 2009 11 13, 00:31)
Viriau siandien cukru, pirma kart per tirstas, kita kart per skystas, tai vistiek sunaudojau, pasidariau daug juosteliu medvilniniu, ir pirmyn, tepiau ta skysta, tada juostele ir plesiau. Na rezultatas super, oda lb svelni, ir skausmo praktiskai nera, jokiu berimu, jokiu melyniu. Lyginant su epiliatorium tai rojus. Bet kazin ar teks dar megautis, netycia gavosi taip apaugti blush2.gif  teks epiliuotis, nes nesigauna man auginti. Trumpu tikriausiai nenuplesciau. Kojos, bikini puikiai, bet vat pazastyse, praktiskai nieko neisroviau blink.gif

ir bikini depiliavai su cukrumi?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2009 11 12, 21:47)
Ka ten tam salone blogai dare? Idomu. Su kuo depiliavo?

Idomu ir man, nes turi buti visiska neveksla, kad padarytu melynes, arba pirma karta dare.
Atsakyti