Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

Ką gi pupos, pabandžiau depiliuotis cukrumi patiko-na užsidirbau vieną kitą mėlynę. Bet va į bikini zoną daugiau nelysiu schmoll.gif schmoll.gif 2 kartus bandžiau-po abiejų sekančią dieną kraujavau. O ir ginekologės girdėjau barasi, kad net persileidimą bikinio depiliavimas gali sukelt blink.gif
Atsakyti
Sveikos

Siandie viriau cukraus mase depiliacijai. Niekas man nesigavo sad.gif Kaip ta tesla minkyt? ji man baisiai prie pirstu lipo ir tyso, uztepiau ant kojos ir liko ant kojos visa kose.
Dejau stikline cukraus, 1/4 citrinos sulciu ir tiek pat vandens, viriau koki 20 min, kol parudavo siek tiek.
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 11 07, 23:07)
Sveikos

Siandie viriau cukraus mase depiliacijai. Niekas man nesigavo sad.gif Kaip ta tesla minkyt? ji man baisiai prie pirstu lipo ir tyso, uztepiau ant kojos ir liko ant kojos visa kose.
Dejau stikline cukraus, 1/4 citrinos sulciu ir tiek pat vandens, viriau koki 20 min, kol parudavo siek tiek.

na aš daug jos neverdu-tik iš tų 8 šaukštų, bet man atrodo, skysčių per daug jei skysta gavosi
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2009 11 08, 09:02)
na aš daug jos neverdu-tik iš tų 8 šaukštų, bet man atrodo, skysčių per daug jei skysta gavosi


Gal galit parasyt tikslu recepta? ir kokio skystumo ta kose turi but. Atausisi kaip kramtoma guma lipti?? nes man lipo ziauriai kaip koks medus
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 11 08, 09:50)
Gal galit parasyt tikslu recepta? ir kokio skystumo ta kose turi but. Atausisi kaip kramtoma guma lipti?? nes man lipo ziauriai kaip koks medus

8vš cukraus
1vš vandens
1vš citrinos sulčių
Atsakyti
kokios jus atkaklios thumbup.gif As tai girdejau paaiskinima kad su cukrumi depiliuoja tik mazus plotus,na tipo bikini,pazastis. Tai bikini isbandziau salone,tai ji juk tepa ne taip kaip vaska,o paima nedaug ir ten kazkaip po biskuti lipdo ir plesia blush2.gif Na zodziu, nelabai moku paaiskint
Atsakyti
QUOTE(artė @ 2009 11 08, 11:15)
kokios jus atkaklios thumbup.gif  As tai girdejau paaiskinima kad su cukrumi depiliuoja tik mazus plotus,na tipo bikini,pazastis. Tai bikini isbandziau salone,tai ji juk tepa ne taip kaip vaska,o paima nedaug ir ten kazkaip po biskuti lipdo ir plesia  blush2.gif  Na zodziu, nelabai moku paaiskint


O sakykit, ta cukraus mase nuo kuno su kuo plesia? Ar su tuo paciu cukrumi ar dar ant virsaus priklijuoja kokia spec juosta ir su ja viska nuplesia. Nezinau ar aiskiai parasiau blush2.gif , nu bet gal kas supras ir man atrasys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(artė @ 2009 11 07, 18:00)
As mergaites isbandziau depiliacija cukrumi  4u.gif  Tvarkingai,salone pas profesionalus. Na skausmas tikrai mazesnis nei depiliuojant vasku,bet paskui kai eme ataugineti plaukeliai susidare labai daug pulinuku. Net nezinau ra taip turejo buti ar ne. Proceduras kartojau dar keleta kartu,beje kosmetologe nieko man aiskaus nepasake,nei kodel nei ka daryti. Nes iaugusiu plaukeliu buvo tikrai nemazai,o po tu pulinuku liko nelabai grazios raudonos pigmentines demes  schmoll.gif  Ko nebuvo depiliuojant vasku. Nezinau,bent man.Stai tokia buvo mano patirtis blush2.gif

Kosmetologe turejo pasakyti, kad karts nuo karto darytumeisi pilinga su druskyte, kuri yra skirta specialiai po depiliacijos cukrumi.. Matyt nepakalbejote iki pabaigos.
Papildyta:
QUOTE(Katulinka @ 2009 11 09, 22:45)
O sakykit, ta cukraus mase nuo kuno su kuo plesia? Ar su tuo paciu cukrumi ar dar ant virsaus priklijuoja kokia spec juosta ir su ja viska nuplesia. Nezinau ar aiskiai parasiau  blush2.gif , nu bet gal kas supras ir man atrasys 4u.gif

Cukrumi tepama ir ji atlupant issitraukia plaukeliai, nereikia juosteliu, bet turi labai igusti ranka, kad cukraus mase paparasciausiai neissilydytu ar nenubegtu. O jei naudojamas kasetinis cukrus, tai plesiama su tampria spec. medziagyte, kuri atstoja vasko juosteles.
Papildyta:
O del cukraus mases, tai prajuokinote jus mane, kas jums sake, kad ja galima issivirti??? Ji yra specialiai pirkti, tik kaina jos gana didele ir nemokant nerekomenduociau pirkti, nes labai nusivilsite. O jei visgi labai norite, tai galiu po sauksta parduoti, mokant, galima visa kuna tokiu kiekiu nudepiliuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2009 11 09, 22:08)
O del cukraus mases, tai prajuokinote jus mane, kas jums sake, kad ja galima issivirti??? Ji yra specialiai pirkti, tik kaina jos gana didele ir nemokant nerekomenduociau pirkti, nes labai nusivilsite. O jei visgi labai norite, tai galiu po sauksta parduoti, mokant, galima visa kuna tokiu kiekiu nudepiliuoti  biggrin.gif


na paskaityk temele nuo pradziu, yra keletas paneliu, kurios sekmingai issiverda mase ir taip pat sekmingai depiliuojasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2009 11 09, 22:08)
kas jums sake, kad ja galima issivirti??? Ji yra specialiai pirkti, tik kaina jos gana didele ir nemokant nerekomenduociau pirkti,

QUOTE(Jūtarė @ 2009 11 09, 22:21)
na paskaityk temele nuo pradziu, yra keletas paneliu, kurios sekmingai issiverda mase ir taip pat sekmingai depiliuojasi  rolleyes.gif

ne viena šioje temoje jau sėkmingai depiliuojasi thumbup.gif kaip ir visas kitas pasaulis, kuris cukrų "parnešė" į namus iš kosmetologių cool.gif cool.gif
Atsakyti
na man nepavyko doh.gif kai uztepi ta mase ji nestingsta g.gif ar ja ten lb ilgai reik laikyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2009 11 09, 23:08)
Cukrumi tepama ir ji atlupant issitraukia plaukeliai, nereikia juosteliu, bet turi labai igusti ranka, kad cukraus mase paparasciausiai neissilydytu ar nenubegtu. O jei naudojamas kasetinis cukrus, tai plesiama su tampria spec. medziagyte, kuri atstoja vasko juosteles.


Aciu uz info 4u.gif Ir dar blush2.gif Kur butu galima isigyti to spec cukraus?
Atsakyti