Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(susidomejus @ 2009 11 01, 21:44)
Visiskai nesvarbu, ar vaskas yra granulese, ar skardineje, svarbiausia, kaip jisai sukimba su plauku ir kaip pasisalina nuo kuno. Tiesiog, reikia bandyt ir surast ta vaska, kuris Jums geriausias.


4u.gif aciu. reiks eit i Nagavita ir klausinet konsultanciu, gal tie vaskai turi kazkokiu ypatybiu.
Atsakyti
Taip, vieni nuo kitu kazkuo turi skirtis, ne tik kaina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alias @ 2009 11 01, 20:34)
O kaip manot, kuris vaskas geriau tiktu bikini depiliacijai: Extra Film, kaip pvz. toks http://www.nagavita....s_id=58&lang=lt ar vaskas granulemis, kaip toks http://www.nagavita...._id=242&lang=lt .Kaip supratau is aprasymo, abu jie tepami mentele, ir plesiami pirstais, be juosteliu. Tai ar skirtumas tik vasko formoje? g.gif  smile.gif


As naudoju ta is skardines thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alias @ 2009 11 01, 20:34)
O kaip manot, kuris vaskas geriau tiktu bikini depiliacijai: Extra Film, kaip pvz. toks http://www.nagavita....s_id=58&lang=lt ar vaskas granulemis, kaip toks http://www.nagavita...._id=242&lang=lt .Kaip supratau is aprasymo, abu jie tepami mentele, ir plesiami pirstais, be juosteliu. Tai ar skirtumas tik vasko formoje? g.gif  smile.gif


o kokia jo kaina, ir kur galima isigyti g.gif
pirma karta girdziu apie vaska, kuris plesiamas rankomis mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kuri bandete Veet podepiliacini krema nuo iauginejimo?
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2009 11 03, 12:45)
o kokia jo kaina, ir kur galima isigyti g.gif
pirma karta girdziu apie vaska, kuris plesiamas rankomis mirksiukas.gif

Tai vadinama depiliacija karstu vasku, kai uzteptas vaskas sustingsta ir paemus uz kampuko nuplesiamas. Tinka jautresnems vietoms, storesniems plaukams
Atsakyti
sveikos smile.gif
vajej pavargau, kol perskaiciau visa temele nuo pradziu karsta.gif taigi ir as buvau itraukta i depiliavimo vasku liuna, buvau modeliu, kol viena pazystama lanke kursus ir mokinosi depiliuoti smile.gif taigi nusprendziau atsisveikinti su peilukais ir toliau jau raut savo kailiuka, o ne skust, ka dariau iki siol. kadangi finansines galimybes siuo metu neleidzia nei eiti pas kosmetologes, nei paciai pirktis vasko ir visu kitu priemoniu, tai labai dziaugiuosi sioje temeleje atradus vaskavima cukrumu. dabar lauksiu kol ataugs mano kailiukas ir darbuosiuos pati:)
vakar pirma karta apturejau bikini depiliacija vasku, tai vajej, skausmelio buta visai nemenko, bet kenteti galima. kaip pirmam kartui, tai labai daug manes nekankino, bet rezultatu tai patenkinta thumbup.gif nors tose vietose siandien dar siek tiek skaudena, bet odele lygi, svelni ir be jokiu paraudimu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(alias @ 2009 11 01, 23:42)
o kuri tada patartumet rinktis: is skardines ar granulemis?  ax.gif noriu pradet pati depiliuotis, tai dabar didziausia problema - issirinkti vaska  rolleyes.gif

naudoju sita user posted image tiek sau tiek kliantems smile.gif

Atsakyti
o kažin padarytų salone bikini depiliaciją nėštukei? ir ar galima? gal kas patartų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(3lena @ 2009 11 05, 22:21)
o kažin padarytų salone bikini depiliaciją nėštukei? ir ar galima? gal kas patartų... ax.gif

Daro nestukems bikini depiliacijas, reikia tartis
Atsakyti
QUOTE(3lena @ 2009 11 05, 21:21)
o kažin padarytų salone bikini depiliaciją nėštukei? ir ar galima? gal kas patartų... ax.gif


darosi ir dar kaip ne viena lankesi visa nestuma smile.gif
tikrai darosi ir galima. As patariu taip, ateinat darotes ir jei jauciates negerai betkada galima sustabdyti procedura, po proceduros paciai reik stebeti kaip jauciates po depiliacijos, ar pilvukas nepriestarauja tokiai procedurai smile.gif kiekvienai labai individualu. Bet jei nestumas nekomplikuotas tai jokiu problemu nera.
Atsakyti
As mergaites isbandziau depiliacija cukrumi 4u.gif Tvarkingai,salone pas profesionalus. Na skausmas tikrai mazesnis nei depiliuojant vasku,bet paskui kai eme ataugineti plaukeliai susidare labai daug pulinuku. Net nezinau ra taip turejo buti ar ne. Proceduras kartojau dar keleta kartu,beje kosmetologe nieko man aiskaus nepasake,nei kodel nei ka daryti. Nes iaugusiu plaukeliu buvo tikrai nemazai,o po tu pulinuku liko nelabai grazios raudonos pigmentines demes schmoll.gif Ko nebuvo depiliuojant vasku. Nezinau,bent man.Stai tokia buvo mano patirtis blush2.gif
Atsakyti