Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(saulevandeny @ 2009 10 14, 13:03)
O kur atliekate visą tą depiliacijos procesą, vonioje? Kai bandžiau depiliuotis, kažkaip tas vaškas varvėjo ir lašėjo ant grindų, tai laikraščiais teko apkloti grindis.
O kokia turi būti vaško tekstūra ištirpinus ir tinkamo naudoti? Jei pavydžiui, depiliuojies vonioje, tai juk vaškas labai greitai atvėsta ir jį vis reikia šildyti.
O kokia čia pudra ir servetėlės, kur jų yra pirkti?


depiliuojuos kambary.Ant grindu privarva,bet sustingus labai lengvai nusigramdo su medine menetele ir belieka susiurbti. Kad butu kuo karstesnis, bet nenudegintu odos,pries dedant ant bikini karstuma patestuoju ant blauzdos. Istepu visa depiliuojama plota iskarto, o tik tada plesau gabaliukais,nes jei tepciau ir plesciau, tada jo reiktu dazniau sildyti,bet galite gi istatyti i dubeneli su karstu vandeniu tada neatves taip greit.
Jau anskciau rasyta,kad pries vaska nesvarbu salta,karsta ar elsastini reikia oda padengti kuno talku,vaikiska pudra,man tinka ir paprasta biri pudra,tada vaskas netaip limpa prie odos,tik prie plauku smile.gif
paprasta vatos diskeli pamirkau pakaitintu alyvuogiu aliejumi ir pagramdau koki vasko likuti,bet dar geriau nuivalytu pinigu tik lyg nelabai galima iskarto po depilaicijos.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 10 14, 14:47)


Ačiū labai už išsamią informaciją mirksiukas.gif Turiu paskutinį rūpimą klausimą: kuo nors nuraminat odą po depiliacijos? Kuo būtent?
Nes mane tada labai išbėrė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2009 10 14, 15:38)
Ačiū labai už išsamią informaciją  mirksiukas.gif Turiu paskutinį rūpimą klausimą: kuo nors nuraminat odą po depiliacijos? Kuo būtent?
Nes mane tada labai išbėrė unsure.gif


Mane ziauriai isberia jau veliau ,ten plaukai iaugineja ar kas buna,guzais visokiais, o po depiliacijos lengvas paberimas greit praeina ir nieko nedarant,o galima naudoti alyvuogiu alieju tapati,sudokrema,bepanten, na visko sitoj temoj privardinta,pvz apsirino tablete sutrinta ir su vandeniu, lygtais ir arbatmedzio alieju arba vandenilio peroksida. As dar esu naudoju kazkoki spec krema,bet nesuzavejo-Tanita. .
Atsakyti
o kur perkat ta elastini vaska? 4u.gif koks turis ir kiek mokat? cia vilniuje domintu smile.gif
ir kiek ta bepantenas kainuoja (lyg tai taip rasosi) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 10 14, 16:58)
o kur perkat ta elastini vaska? 4u.gif  koks turis ir kiek mokat? cia vilniuje domintu  smile.gif
ir kiek ta bepantenas kainuoja  (lyg tai taip rasosi)  blush2.gif




Nagavitoje yra elastinio vasko, kainos nepamenu, bet virs 30lt, gal 34lt g.gif
Bephanteno nezinau, bet turbut apie 15-20lt.
Atsakyti
QUOTE(_agnuciukas @ 2009 10 19, 15:02)
Nagavitoje yra elastinio vasko, kainos nepamenu, bet virs 30lt, gal 34lt g.gif
Bephanteno nezinau, bet turbut apie 15-20lt.

o keliems kartams jo uztenka? 4u.gif
ai paneles padekit su tuo cukrum kazkotai neiseina gal storiau ji tepti reikia arba kokias juosteles naudoti? man jis prie ranku prilimpa ir nebesimynko niekas ten verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 10 19, 15:36)
o keliems kartams jo uztenka? 4u.gif
ai paneles padekit su tuo cukrum kazkotai neiseina gal storiau ji tepti reikia arba kokias juosteles naudoti? man jis prie ranku prilimpa ir nebesimynko niekas ten verysad.gif



Kolkas negaliu pasakyti, nes naudojau jau kokius 4-5 kartus, o susinaudojo gal koks trecdalis ar dar maziau 4u.gif
Atsakyti
Noriu pasigaminti cukriuką pagal šį receptą:
7 š.cukraus
3 š.vandens
0.5 citrinos
Kiek patartumėt dėti citrinos rūgšties vietoj citrinos sulčių? g.gif
Atsakyti
O kaip manot, kuris vaskas geriau tiktu bikini depiliacijai: Extra Film, kaip pvz. toks http://www.nagavita....s_id=58&lang=lt ar vaskas granulemis, kaip toks http://www.nagavita...._id=242&lang=lt .Kaip supratau is aprasymo, abu jie tepami mentele, ir plesiami pirstais, be juosteliu. Tai ar skirtumas tik vasko formoje? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alias @ 2009 11 01, 20:34)
O kaip manot, kuris vaskas geriau tiktu bikini depiliacijai: Extra Film, kaip pvz. toks http://www.nagavita....s_id=58&lang=lt ar vaskas granulemis, kaip toks http://www.nagavita...._id=242&lang=lt .Kaip supratau is aprasymo, abu jie tepami mentele, ir plesiami pirstais, be juosteliu. Tai ar skirtumas tik vasko formoje? g.gif  smile.gif

Labai didelis skirtumas buna vasko kokybeje. Situ vasku nezinau, nesinaudoju.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2009 11 01, 21:26)
Labai didelis skirtumas buna vasko kokybeje. Situ vasku nezinau, nesinaudoju.



o kuri tada patartumet rinktis: is skardines ar granulemis? ax.gif noriu pradet pati depiliuotis, tai dabar didziausia problema - issirinkti vaska rolleyes.gif
Atsakyti
Visiskai nesvarbu, ar vaskas yra granulese, ar skardineje, svarbiausia, kaip jisai sukimba su plauku ir kaip pasisalina nuo kuno. Tiesiog, reikia bandyt ir surast ta vaska, kuris Jums geriausias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 01 lapkričio 2009 - 21:45