Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 10 06, 01:59)
labuka paneles nelabai yra laiko skaityti visos temukes  doh.gif  tad gal kuri pasiulytumet kokias vasko juosteles kurios ka nors ispestu nes vett juostelem tai labai nusivyliau visas vaskas ant koju lieka kazkoks s  doh.gif  o kaina ju tai nepasakyciau kad labai maza  doh.gif  gal kas neisbrangiausiu varijantu ka pasiulytumet  ax.gif nes per kraustymasi kazkur epiliatoriaus laidas dingo  doh.gif  o po skutimo jau kita diena atauga doh.gif  ir dar tokie juodi


Gal jau neaktualu, bet aš irgi buvau nusipirkusi tas juosteles- irgi diduma vaško likdavo ant odos, o plaukelių tas vaškas neišraudavo, tik skaudžiai paplėšdavo, ir jie iš to vaško išslysdavo, ir vis tiek pasilikdavo odoje, kur buvę. Daug kartų reikėjo tą patį plotą dirginti tomis juostelėmis, ir nuraudavo pokelis plaukelius tik. Jau susinervavau, ir galvojau mesti lauk tas juosteles, bet pinigų gaila, nes nelabai pigios, tai pasinaudojau patarimu , prieš depiliaciją pasitepti odą mažu kiekiu kūdikių pudros (o be to esu skaičiusi, kad ją reikia naudoti ir mėnesinių higienai- kai odą beria nuo paketų , sumažinti tam šiltnamio efektui, tai pamaniau kad jei depiliacijai nesunaudosiu, tai bus kam panaudot rolleyes.gif ). Ir ką- suveikė labai neblogai (pagal abi paskirtis thumbup.gif ) thumbup.gif Kažkaip iškart daugiau plaukelių užgriebia, ir kas svarbiausia, kad nepasilieka visas tas vaškas ant odos thumbup.gif Tik reik neužmiršt, kad reik kai plėši juostą, oda aplink depiliuojamą vietą turi būti stipriai tempiama į visas pasaulio šalis- irgi daug daugiau nusirauna plaukų, ir mažiau sudirgsta oda. Kitas patarimas- jei matai, kad kai kurių vietų neįmanoma tampriai apklijuoti plačiu pleistru, nes yra iššokę kauliukai, ar plotas per mažas (pvz. pėdos viršutinė dalis), ar pleistras vos ne aplink visą blauzdą apsivynioja, tai tą pleistrą reikia sukarpyti į smulkesnius - pvz pėdos viršutinei puse atkirpt mažą gabaliuką, aplink čiurnas kokį siauresnį, nes kauliukai trukdo gerai prilipti didesniam pleistrui, o blauzdoms kartais geriau suveikia jei pleistrą perkerpi išilgai pusiau, ir lipini siauras ilgas juostas. Tik reik žiūrėt, kad apačioj, toj pusėj nuo kurios pradėsi plėšti, būtų fabrikinis galas, nes už jo tik įmanoma lengvai suimti juostą.


O šiaip, tobulų būdų nebūna, kaip aš įsitikinau drinks_cheers.gif Prie kiekvieno reikia priprasti, įgusti, ir tada jis pasidaro efektyvus, kai ranka atmušta, kai atsiranda nuojauta kaip geriau atlikti procedūras, kas galėtų padėti drinks_cheers.gif
Atsakyti
ir dar pridesiu,kad nebutinai kudikiu pudra,tinka ir paprasciausia sausa ar biri pudra (jei negaila) arba kuno talkas:)
Atsakyti
o dar del tu profesionaliu priemoniu tai labai sunku jomis naudotis ismokti? gal koki video kas gali imesti? mirksiukas.gif
ir kaip is tu kaseciu po to tepti ant odos ta vaska ar kaip? blush2.gif
Atsakyti
Noriu pasidalinti ziniomis:) kolkas bent jau kiek issiaiskinau,pigiausia pirkti vasko kasetes VCUP pirmo auksto parduotuveje salia Eurovaistines,kasete kainuoja tik 5 lt! Isbandziau,tai kokybe tokia pati kaip ir nagavitos po 8 lt 4u.gif
Atsakyti
O man sake kad tas kssetes puikiai galima sildyti mikrobanginej o poto laikyti imerkus i karsta vandeni
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 10 13, 14:37)
O man sake kad tas kssetes puikiai galima sildyti mikrobanginej o poto laikyti imerkus i karsta vandeni

o pati bandej? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 10 13, 14:37)
O man sake kad tas kssetes puikiai galima sildyti mikrobanginej o poto laikyti imerkus i karsta vandeni

Taupumo sumetimais galima,tik tiek kad l.nepatogu.O sildytuvas tai labai geras dalykas,butent kasetiniam vaskui.O paprasta vaska ir as sildau mikrobangineje,nes nematau tikslo jam pirkti sildytuva.Perku Krinonos parduotuveje uz 5lt.Ir manau,kad tos visos parduotuvines tai tik pinigu metymas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 10 13, 15:04)
o pati bandej?  4u.gif


as perku elastini vaska kuriam nereikia nei sildytuvu nei juosteliu,pasildau mikrobanginei uztepu ir kai sukieteja nuplesiu. moku kokius~6lt uztenka keliems kartams. profesionalu pardese.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 10 13, 16:16)
as perku elastini vaska kuriam nereikia nei sildytuvu nei juosteliu,pasildau mikrobanginei uztepu ir kai sukieteja nuplesiu. moku kokius~6lt uztenka keliems kartams. profesionalu pardese.


Kaip juo naudotis? Nusipirkau prieš metus elastinį vašką ir nieko man nesigavo doh.gif Tą kartą pabandžiau ir tuo viskas baigėsi. Visko neišpešė, o ir dar susikėliau alergiją kojų odos...
Beje, kuo nuvalot likusį vašką? Ką naudojat po depiliacijos? Būtų gerai, jeigu pakonsultuotumėte mirksiukas.gif Turiu visą kilogramą ir negaliu naudoti unsure.gif
Atsakyti
sveiki, norejau pakalusti ar kas pirkote karsta vaska kaseteje Grozio galerijoi?Kaune hypermaximoi yra ir savanoriu pr. ten tik 6.6lt o Nagavitoje apie 10lt

i rdar sakykit man ant kojus yra tokie kaip spuogeliai po depiliacijos pradejo atsirast, cia turbut mano oda taip reaguoja? ar as kazka ne taip darau? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo questa: 14 spalio 2009 - 10:28
QUOTE(saulevandeny @ 2009 10 14, 10:32)
Kaip juo naudotis? Nusipirkau prieš metus elastinį vašką ir nieko man nesigavo  doh.gif Tą kartą pabandžiau ir tuo viskas baigėsi. Visko neišpešė, o ir dar susikėliau alergiją kojų odos...
Beje, kuo nuvalot likusį vašką? Ką naudojat po depiliacijos? Būtų gerai, jeigu pakonsultuotumėte  mirksiukas.gif Turiu visą kilogramą ir negaliu naudoti  unsure.gif


Jei visko neisplesia reikia tepti storesni jo sluoksni,tepti karsta,ir butinai palaukti kol gerai sukietes.Pirlaikyti oda itempus kai plesi.Gal pasirinkot koki silpna?ju visokiu rusiu yra. Likuciu man lieka nedaug,nes pries tai papudruoju,o kas lieka nuvalau servetele su siltu aliejumi,pilingu.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 10 14, 12:12)
Jei visko neisplesia reikia tepti storesni jo sluoksni,tepti karsta,ir butinai palaukti kol gerai sukietes.Pirlaikyti oda itempus kai plesi.Gal pasirinkot koki silpna?ju visokiu rusiu yra. Likuciu man lieka nedaug,nes pries tai papudruoju,o kas lieka nuvalau servetele su siltu aliejumi,pilingu.


O kur atliekate visą tą depiliacijos procesą, vonioje? Kai bandžiau depiliuotis, kažkaip tas vaškas varvėjo ir lašėjo ant grindų, tai laikraščiais teko apkloti grindis.
O kokia turi būti vaško tekstūra ištirpinus ir tinkamo naudoti? Jei pavydžiui, depiliuojies vonioje, tai juk vaškas labai greitai atvėsta ir jį vis reikia šildyti.
O kokia čia pudra ir servetėlės, kur jų yra pirkti?
Atsakyti