Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(nippe @ 2009 06 18, 17:39)
Dujinej viryklej 7 min, elektirinej apie  12-15 min.As perpilu kai puta paruduoja, palaukiu kol atsalt, kad galim abutu i rankas paimti. Paminkyti trupuciuka ir tepti ant kuno smile.gif

o būtina perpilt? g.gif aš keramikinį bliūdelį ant dujinės kaitinu, kad nebūtų gaila išmest, nes dar vaikas būdama kai saldainius viriau tj pusė puodų namie buvo sugadinta lotuliukas.gif
gal man dėl to ir nesigauna, kad aš nelaukiu kol puta paruduos? bijau perkaitint doh.gif
Atsakyti
nu va, pagaliau pasidariau, gal kiek kietoka buvo, sunkoka minkyti, bet imanoma. plaukeliai per trumpi,manau, tad neitin gerai rovesi. dar paauginsiu ir tada vel bandysiu.
Rose Prick as nemanau kad butina perpilti, bet tiesiog patogiau i maza susipilti, dar greiciau atves.
Atsakyti
klik, o tu nebeminkiai kai antra karta darei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lalala947: 18 birželio 2009 - 18:34
QUOTE(lalala947 @ 2009 06 18, 19:33)
klik, o tu nebeminkiai kai antra karta darei?

Bandziau paeksperimentuot ir nebeminkiau, nes isminkius man isvis plauku neispese ax.gif
Atsakyti
na man viskas lyg ir gavosi, tik labai lipo prie rankų doh.gif ryt pabandysiu į ą pačią masę šiek tiek cukraus dadėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2009 06 18, 21:04)
na man viskas lyg ir gavosi, tik labai lipo prie rankų  doh.gif  ryt pabandysiu į ą pačią masę šiek tiek cukraus dadėt  ax.gif

va va.man lipo prie pirstu,bet ne prie plaukeliu.O kai cukraus dadejau ir minkiau tai sukietejo.... verysad.gif parasyk kaip tau gavosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2009 06 18, 16:12)
o kiek ko dejai?  4u.gif


as dejau pagal nippe smile.gif 7 saukstus cukraus, puse citrinos sulciu ir 2 saukstai vandens smile.gif gal siek tiek skystokai man gavosi, bet siaip buvau patenkinta thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(klik @ 2009 06 18, 18:58)
Tai vel biski pavirinti, tai vel ta mase suminkstes.
Man vakar nesigavo, isminkius, tai nenuplese plauku. Tai siandien kitaip pabandziau. Siek tiek atvesusi tepiau ant koju kaip koki krema, jis sukietedavo, tai uzdejau medziagos gabaliuka, jis prikibdavo ir su juo viska nuplesdavau blush2.gif  biggrin.gif skausmas buvo nemazas, ne viskas issirove ir paskui melyniu ant tu vietu atsirado laugh.gif

o gal zinai kaip tas melynes greiciau panaikinti? unsure.gif gal ka nors tepi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(summergirl @ 2009 06 18, 22:57)
o gal zinai kaip tas melynes greiciau panaikinti? unsure.gif gal ka nors tepi? g.gif

Sau darydama melyniu nepasidarau, bet mamai... unsure.gif doh.gif nenoredama pridariau kelias.Dbr jau cukraus nebenori lotuliukas.gif Vakar vasku ja depiliavau, nzn kas nutiko-ar vaskas per karstas buvo, ar per stora sluoksni padengiau, bet nesirove juostele unsure.gif melyne padariau ant kelio mamai doh.gif
Atsakyti
Aciu, kas atraset del koju pirstu smile.gif

O dar del ranku, jei tarkim depiliuosiu karta, du ir nuspresiu, kad NEBENORIU, tai kazi gali but taip, kad ataugs tamsesni plaukeliai, daugiau ju? ax.gif Su kojom, bikini, pazastim tai nesvarbu, tikrai niekad nenuspresiu, kad nebenoriu biggrin.gif daug ka isbandyt galima. Bet va del ranku idomu, nes pradziai isbandyt noriu, nezinau ar busiu patenkinta, kai po to eziukas desis, gal geriau nebesinores toliau, bet va baiminuos, kad po to jau tekti nori nenori gali.
Atsakyti
QUOTE(Tobsita @ 2009 06 18, 23:03)
Aciu, kas atraset del koju pirstu smile.gif

O dar del ranku, jei tarkim depiliuosiu karta, du ir nuspresiu, kad NEBENORIU, tai kazi gali but taip, kad ataugs tamsesni plaukeliai, daugiau ju? ax.gif Su kojom, bikini, pazastim tai nesvarbu, tikrai niekad nenuspresiu, kad nebenoriu biggrin.gif daug ka isbandyt galima. Bet va del ranku idomu, nes pradziai isbandyt noriu, nezinau ar busiu patenkinta, kai po to eziukas desis, gal geriau nebesinores toliau, bet va baiminuos, kad po to jau tekti nori nenori gali.

As nesiulyciau pradeti... manau, tai jau yra "depiliacijos liga" unsure.gif panaikinti visus plaukus ant kuno...
Atsakyti
QUOTE(Tobsita @ 2009 06 18, 22:03)
Aciu, kas atraset del koju pirstu smile.gif

O dar del ranku, jei tarkim depiliuosiu karta, du ir nuspresiu, kad NEBENORIU, tai kazi gali but taip, kad ataugs tamsesni plaukeliai, daugiau ju? ax.gif Su kojom, bikini, pazastim tai nesvarbu, tikrai niekad nenuspresiu, kad nebenoriu biggrin.gif daug ka isbandyt galima. Bet va del ranku idomu, nes pradziai isbandyt noriu, nezinau ar busiu patenkinta, kai po to eziukas desis, gal geriau nebesinores toliau, bet va baiminuos, kad po to jau tekti nori nenori gali.


Bet jei depiliuosies, tai tie plaukeliai nebeataugs stipresni, tamsesni ar storesni, o kaip tik atvirkščiai smile.gif
Aš depiliuojuos plaukelius nuo rankų jau nežinau kiek laiko. Bet jie kaip buvo šviesūs ir tokie kaip pūkeliai, tokie ir liko.

QUOTE(nippe @ 2009 06 18, 22:30)
As nesiulyciau pradeti... manau, tai jau yra "depiliacijos liga"  unsure.gif panaikinti visus plaukus ant kuno...


Ne visus, ant galvos tai nenaikinam biggrin.gif
Na nežinau, čia skonio reikalas, bet asmeniškai man, nedepiliuotos rankos atrodo lygiai taip pat kaip ir nedepiliuotos kojos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 06 18, 23:38)
Bet jei depiliuosies, tai tie plaukeliai nebeataugs stipresni, tamsesni ar storesni, o kaip tik atvirkščiai smile.gif
Aš depiliuojuos plaukelius nuo rankų jau nežinau kiek laiko. Bet jie kaip buvo šviesūs ir tokie kaip pūkeliai, tokie ir liko.
Ne visus, ant galvos tai nenaikinam biggrin.gif
Na nežinau, čia skonio reikalas, bet asmeniškai man, nedepiliuotos rankos atrodo lygiai taip pat kaip ir nedepiliuotos kojos schmoll.gif

zinoma skonio mirksiukas.gif
As asmeniskai nepastebejau nei vienos moters su depiliuotom rankom g.gif nors atkreipu demesi ax.gif
Atsakyti