Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

Turejau galvoje profesionalias priemones ir profesionalo darba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 05 rugsėjo 2009 - 16:35
tada elementarus atsakymas, kad depiliavimosi su cukrum kaina man atseina kokie 3 litai, o pas profesionala paplociau koki 60 minimum smile.gif ir dar klausimas ar likciau patenkinta rezultatu.
Atsakyti
QUOTE(Smash @ 2009 09 05, 16:43)
tada elementarus atsakymas, kad depiliavimosi su cukrum kaina man atseina kokie 3 litai, o pas profesionala paplociau koki 60 minimum  smile.gif ir dar klausimas ar likciau patenkinta rezultatu.

As tai likau patenkinta profesionales depiliacija, tik kai man depiliavo bikini TIK BIKINI!!!!! tai uztruko apie 1 val., taip kad nera cia taip jau irgi super greitai ax.gif O su cukrum dar neismokau, 2 kartus viriausi ta mase ir 2 kartus nesigavo doh.gif Bet nenuleisiu ranku ir vel bandysiu smile.gif
Atsakyti
o man bikini depiliacija uztrunka max 20min ir buna visiskai svaru, priklauso nuo to kaip dirba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 09 05, 19:36)
o man bikini depiliacija uztrunka max 20min  ir buna visiskai svaru, priklauso nuo to kaip dirba  mirksiukas.gif

sian bikini cukrum susitvarkiau uz 20 min wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 09 05, 18:36)
o man bikini depiliacija uztrunka max 20min  ir buna visiskai svaru, priklauso nuo to kaip dirba  mirksiukas.gif

Nu ko gero. Bet pas ta mergina jau buvau ne viena karta ir man patiko. Tik kad toloka man pas ja kaskart nulekt, tai tenka dar ir paciai kazka mastyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2009 09 05, 19:31)
As tai likau patenkinta profesionales depiliacija, tik kai man depiliavo bikini TIK BIKINI!!!!! tai uztruko apie 1 val., taip kad nera cia taip jau irgi super greitai  ax.gif  O su cukrum dar neismokau, 2 kartus viriausi ta mase ir 2 kartus nesigavo  doh.gif  Bet nenuleisiu ranku ir vel bandysiu  smile.gif



Tai va butent as ir manau, kad tik bikini ir verta eiti darytis pas profesionale, nes pati to nepasidarysi taip kaip ji blush2.gif bet va as vis neprisiruosiu, bo kai pati bandziau ten padepiliuot tai is skausmo sienom lipt galima blink.gif o ten tai nesicackins gi, ples ir viskas doh.gif

O kas blogai gavosi su cukrum? Per daug skystas ar per kietas, ar dar kas blogai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Smash @ 2009 09 05, 16:43)
tada elementarus atsakymas, kad depiliavimosi su cukrum kaina man atseina kokie 3 litai, o pas profesionala paplociau koki 60 minimum  smile.gif ir dar klausimas ar likciau patenkinta rezultatu.


Na, nebūtinai smile.gifpaploju 30Lt, rezultatu labai patenkinta ax.gif
Atsakyti
Profesionalas negali imti uz procedura maziau, negu savikaina. Jam irgi uzdirbt reikia, jis is to gyvena.
Atsakyti
SOS.BAndau pati uzsakyt vasko sildytuva is uk internet pard.,.Lt kainos nenormaliai ispustos:(.GAl kuri pirko ir gali nurodyt adresa,sildytuvu randu gerom kainom nemazai,bet i Lt nesiuncia....Latvija,estija, Lenkija dar siuncia, o i Lt - ne. Ebay pasitaike vienintelis modelis, kur dar imanoma pirkt ir nepermoket nei uz preke, nei uz siuntima per daug.Bet ne tokio noretusi..
aciu


Atsakyti
QUOTE(ugne32 @ 2009 09 15, 15:33)
SOS.BAndau pati uzsakyt vasko sildytuva is uk internet pard.,.Lt kainos nenormaliai ispustos:(.GAl kuri pirko ir gali nurodyt adresa,sildytuvu randu gerom kainom nemazai,bet i Lt nesiuncia....Latvija,estija, Lenkija dar siuncia, o i Lt - ne. Ebay pasitaike vienintelis modelis, kur dar imanoma pirkt ir nepermoket nei uz preke, nei uz siuntima per daug.Bet ne tokio noretusi..
aciu


jei i Latvija, Lenkija siuncia tai ir i LT turetu, tu uzklausk ju kainos ir atsakys tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne32 @ 2009 09 15, 15:33)
SOS.BAndau pati uzsakyt vasko sildytuva is uk internet pard.,.Lt kainos nenormaliai ispustos:(.GAl kuri pirko ir gali nurodyt adresa,sildytuvu randu gerom kainom nemazai,bet i Lt nesiuncia....Latvija,estija, Lenkija dar siuncia, o i Lt - ne. Ebay pasitaike vienintelis modelis, kur dar imanoma pirkt ir nepermoket nei uz preke, nei uz siuntima per daug.Bet ne tokio noretusi..
aciu

O uz kokia kaina nori pirkti? Ir kokio vasko sildytuva?
Atsakyti