Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

taip pazastyse. esu macius savom akim. su vasku bet cukrus analogiskas variantas.
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 08 10, 17:28)

Maserati, ir visos kitos kas daresi ta stebuklinga depeliacija ta stebuklinga diena kaip jums? pasdalinkit smile.gif


Nieko stebuklingo nepastebėjau,nei plaukelių sumažėjo nei ką,auga kaip augę schmoll.gif
Atsakyti
Naivu būtų tikėtis, kad nebeaugs biggrin.gif Nors kai tą dieną irgi depiliavausi pažastis, rečiau dabar reikia depiliuotis. O gal man vaidenasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2009 08 11, 15:38)
Naivu būtų tikėtis, kad nebeaugs biggrin.gif Nors kai tą dieną irgi depiliavausi pažastis, rečiau dabar reikia depiliuotis. O gal man vaidenasi lotuliukas.gif


O tikėtis, kad reikės rečiau depiliuotis, nenaivu? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvile @ 2009 08 11, 11:21)
Nusipirkau Byly vaško juosteles. Rytoj delčia, vadinasi tinkama diena savęs kankinimui smile.gif Bandysim  biggrin.gif

Na ir kaip tos juosteles? ax.gif
Atsakyti


QUOTE(FoxLady @ 2009 08 13, 12:43)
Na ir kaip tos juosteles? ax.gif

Man paliko labai gerą įspūdį thumbup.gif Aišku, liko keli plaukeliai, bet tokius pavienius laisvai galima su pincetu išrauti, gaila tik, kad 12 juostelių man bent jau užteko tik vienai kojai. ten buvo parašyta, kad vieną juostelę galima naudoti kelis kartus, tačiau antrą kartą naudojama juostelė ne taip gerai "atlieka savo f-ją", žodžiu, geriausias efektas pirmą kartą. Tai va, antrai kojai nusipirkau Veet jautriai odai, nes norfoj truputį akcija buvo, tai va jos šiaip sau... Nelabai gerai rovė, vaškas toks "labai silpnas", gal dėl to, kad jautriai odai skirtas... Padariau išvadą, kad nuo šiol naudosiu tik BYLY drinks_cheers.gif

P.S. Pati vaškavausi pirmą kartą... cool.gif Ir galiu pasakyti, kad nebuvo labai skausminga, gal Mėnulis padėjo rolleyes.gif
Atsakyti
Guvile, kur pirkai? kiek mokejai ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE
itempiamos odos kurios pasekoje galima istraukt ne tik plauka bet ir visa liauka.

O kaip zinoti ar istraukiu visa liauka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2009 08 15, 23:23)
Guvile, kur pirkai? kiek mokejai ?  smile.gif

Aš pirkau eurokose, mokėjau berods 12,90Lt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lalala947 @ 2009 08 16, 09:46)
O kaip zinoti ar istraukiu visa liauka? g.gif

Na, aš ten nežiūriu tų liaukų, bet kai nuplėši juostelę, ant tos juostelės turi matytis plaukas su svogūnėliu. Tada vadinasi gerai išplėštas plaukas, o jeigu tik plaukelis matosi, tai tiesiog nurautas plaukelis ir tiek. Pastebėjau, kad reikia labai stipriai plėšti, kad su visu svogūnėliu išsitrauktų.
Atsakyti
vel skaitau ir matau, kad nezinot elementariausiu dalyku. plesti reikia ne stipriai o lygiagreciai plesiamam plotui, t.y. ne i virsu raut, o vos 1 cm auksciau palei juostele. raunant i virsu nusiplesia ir odos sluoksnis. jei kas nesuprato rasykit bandysiu aiskiau paaiskint.
Del liaukos, tai tiesiog matosi odoj islindes kaburelis lyg butu padidejes riebalu sluoksnis vienoj vietoj, lyg guzelis tik minkstas.
Atsakyti
QUOTE(raganiukė78 @ 2009 08 16, 11:59)
vel skaitau ir matau, kad nezinot elementariausiu dalyku. plesti reikia ne stipriai o lygiagreciai plesiamam plotui, t.y. ne i virsu raut, o vos 1 cm auksciau palei juostele. raunant i virsu nusiplesia ir odos sluoksnis. jei kas nesuprato rasykit bandysiu aiskiau paaiskint.
Del liaukos, tai tiesiog matosi odoj islindes kaburelis lyg butu padidejes riebalu sluoksnis vienoj vietoj, lyg guzelis tik minkstas.

Gal galetum truputi issamiau paaiskint kaip reikia raut?
O tas kauburelis mazas turi buti?
Atsakyti
QUOTE(raganiukė78 @ 2009 08 16, 11:59)
vel skaitau ir matau, kad nezinot elementariausiu dalyku. plesti reikia ne stipriai o lygiagreciai plesiamam plotui, t.y. ne i virsu raut, o vos 1 cm auksciau palei juostele. raunant i virsu nusiplesia ir odos sluoksnis. jei kas nesuprato rasykit bandysiu aiskiau paaiskint.
Del liaukos, tai tiesiog matosi odoj islindes kaburelis lyg butu padidejes riebalu sluoksnis vienoj vietoj, lyg guzelis tik minkstas.

Tai būtent. Rauti reikia stipriai, bet ne į viršų. Jeigu tiesiog nutrauksi juostelę (kaip iš pradžių dariau aš), tai neišsiraus plaukelis.
Atsakyti