Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

Prisiskaiciau,kad negerai pazastis depiliuot(raunant plaukelius).O tik vakar su cukrum isroviau.Bet gi kosmetologes depiliuoja unsure.gif Dabar jau pasimeciau,kaip reikes depiliuot blush2.gif
Atsakyti
Dezinfekuok gerai pries raudama ir viskas bus gerai.
Atsakyti
Bandziau ir as kelis kartus cukrini pasidaryt, bet neisejo schmoll.gif pirma karta tikriausiai per mazai kaitinau, antra gal per daug, nes buvo labai kieta mase, sildziau ir mikrobangej ir karstam vandeny.. bet niekaip neiskrapsciau smile.gif teko dubeneli ismest tongue.gif
Atsakyti
Gal galit patart ax.gif Po depiliacijos epiliatoriumi atsirado(po kokiu 4 dienu) kazkokiu mazu spuogiuku.Jie labai niezejo,tai nusiskasiau.Nusidepiliavau cukrum ir lygiai tas pats.Tik,kad tu spuogeliu maziau.Kas cia galetu buti? g.gif
Atsakyti
Sveikos:]Esu visai dar nepatyrus todėl nelabai ką tenusimanau.kai nusiskutu plaukelius toje vietoje,jaučiu didelį diskomfortą.niekaip nepavyksta tinkamai jų pašalint.atrodo kad tie plaukeliai duria net ir ką tik juos pašalinus.po oda matyti plaukelių šaknys ir norėjau paklausti ar yrakoks nors būdas to išvengti juos skutant?taip pat mane domina kiek jų paliekate? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snieguole666: 09 rugpjūčio 2009 - 15:39
QUOTE(lalala947 @ 2009 08 09, 16:28)
Gal galit patart ax.gif  Po depiliacijos epiliatoriumi atsirado(po kokiu 4 dienu) kazkokiu mazu spuogiuku.Jie labai niezejo,tai nusiskasiau.Nusidepiliavau cukrum ir lygiai tas pats.Tik,kad tu spuogeliu maziau.Kas cia galetu buti? g.gif



Tai čia,spėju, nutraukti ar šiaip pasilikę atauginėjantys plaukiukai po oda jum niežėjo g.gif Pylinguokit po kokių 3 dienų mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, sakykit kokias priemones jautriai odai naudojat prieš ir po depiliacijos? ir dar, kuo dezinfekuojate? Nusprendžiau pabandyti vaško juosteles... doh.gif
Atsakyti
Po depiliacijos yra specialus raminantis aliejus arba kremas. Visada reikia pasitept, sudirgimas greiciau praeina. O pries jokiu kremu nereikia siaip.
Atsakyti
QUOTE(lalala947 @ 2009 08 07, 18:07)
Prisiskaiciau,kad negerai pazastis depiliuot(raunant plaukelius).O tik vakar su cukrum isroviau.Bet gi kosmetologes depiliuoja unsure.gif Dabar jau pasimeciau,kaip reikes depiliuot blush2.gif


tikrai labai negerai, va sužinojau, jog giminaitės kosmetologė griežtai nei už jokią sumą nedepiliuoja pažastų schmoll.gif Ilgą laiką depiliuojant, išsivysto kažkokie guzeliai ir jie pašalinami tik chirurginiu būdu. Ir tokių atvejų jau itin padažnėjo verysad.gif
Atsakyti

Maserati, ir visos kitos kas daresi ta stebuklinga depeliacija ta stebuklinga diena kaip jums? pasdalinkit smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Is kart prisipazistu, visos temos dar neperskaiciau: pomidorai2.gif blush2.gif
Ka daryti , po skutimosi bikini zona (su peiliukais), man ja ant kitos dienos dazniausiai isberia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Elizabeht @ 2009 08 10, 16:55)
Sveikos  smile.gif
Is kart prisipazistu, visos temos dar neperskaiciau: pomidorai2.gif  blush2.gif
Ka daryti , po skutimosi bikini zona (su peiliukais), man ja ant kitos dienos dazniausiai isberia  verysad.gif

Nebeskusti, o rauti lauk:)
Atsakyti