Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

sakoma isvis geriau pazastu nedepiliuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 08 06, 12:53)
sakoma isvis geriau pazastu nedepiliuoti  blush2.gif


O ką su jomis daryti? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Depiliuojuosi su elektriniu aparacuiku, ir siandien kol viakas miegojo- susitvarkiau kojas, po to "ismozojau' alyvuogiu aliejum ir liuks thumbup.gif Na bet pazastis ir bikini zpona tai tik peiliukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 06, 14:04)
O ką su jomis daryti?  blink.gif  blink.gif  blink.gif

Na gal tik skust. Nes pavojinga vieta siaip tai, limfiniai mazkai prie pat, bet tas pats yra bikinio zonoj, tai nzn kaip cia is tikro.
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 06, 14:04)
O ką su jomis daryti?  blink.gif  blink.gif  blink.gif

skusti , nuo depiliaciju kai kuriom prireikia paskui operaciju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2009 08 06, 13:24)
Na gal tik skust. Nes pavojinga vieta siaip tai, limfiniai mazkai prie pat, bet tas pats yra bikinio zonoj, tai nzn kaip cia is tikro.


Tas tai taip drinks_cheers.gif maniau, kad sakai palikt visus plaukus doh.gif aš irgi pažastis tik skutu, nes manau, kad pavojinga pernelyg judint g.gif
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 08 06, 14:24)
skusti , nuo depiliaciju kai kuriom prireikia paskui operaciju  mirksiukas.gif


Taip, jeigu uzkrecia, nes depiliuojant pazastis daznai kraujas pasirodo
Atsakyti
QUOTE(Auryte @ 2009 08 06, 10:10)
Ir plaukiukai neiauga? g.gif
As ir taip seniau, bet daba tik pastebejau kiek ju iaugusiu yra ir kaip negraziai atrodo...

jei iauga, tai tik pora kokiu, ne daugiau smile.gif

o del skausmo depiliuojant epiliatoriumi, tai as irgi pirma karta vasku depiliavau, nes mano plaukai stori ir stiprus, auga po kelis is vieno folikulo (bent taip buvo skutant), bet visa laika naudojant epiliatoriu (po pirmojo karto vaskuojant), jokio skausmo nebera, plaukai ploni ir silpni tapo.
Atsakyti
siandien vel cukravausi, siaip labai patinka ir si kart maziau plaukiuku buvo tai greiciau ir susitvarkiau, (net ir bikini biggrin.gif , bet cia tai ziauru buvo, bet labai reikejo- atostogos ant nosies), tik niekaip neiseina man is pirmo karto isvirti to cukraus, vis is kokio trecio - ketvirto... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 08 06, 19:39)
jei iauga, tai tik pora kokiu, ne daugiau smile.gif

o del skausmo depiliuojant epiliatoriumi, tai as irgi pirma karta vasku depiliavau, nes mano plaukai stori ir stiprus, auga po kelis is vieno folikulo (bent taip buvo skutant), bet visa laika naudojant epiliatoriu (po pirmojo karto vaskuojant), jokio skausmo nebera, plaukai ploni ir silpni tapo.



Seniau skusdavau, tai plaukiukai tikrai stori ir tamsus buvo. Po to pradejau naudoti epiliatoriu ir viskas pasikeite, plaukiukai tokie silpnuciai ir sviesus pasidare. Pazastys tokios grazutes. Man tai kaip stebuklas atrode. Bet vat po metu naudojimosi epiliatoriumi pastebejau, jog kuo toliau, tuo daugiau man plaukiuku iaugusiu lieka. Tikrai ne du ar penki. Trindavau su siurkscia kempine - nieko verysad.gif Del to pazastys dabar baisios - iauge plaukiukai ir siaip spalva netolygi odos pasidare. Nebezinau, ka daryti. Nustojau naudoti epiliatoriu, grizau vel prie peiliuku, gal sakau pades. Gal kuriai taip pat buvo?

Beje, toks durnokas klausimelis. Kas peelingas yra zinau, bet koks skirtumas odai naudojant peelinga ar tiesiog patrinant siurkstesne kempine? g.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2009 08 06, 14:43)
Taip, jeigu uzkrecia, nes depiliuojant pazastis daznai kraujas pasirodo

ne nebutinai del uzkreciamumo, siaip jas judinti nera gerai, paskui susiguzuoja ir t.t.
Atsakyti
Dar prisiminiau. Skaiciau siame forume, jog nuo viokiu tokiu blogybiu (kur ankstesneje zinuteje rasiau) padeda Sudocream. g.gif Gal kuri naudojote ir galite placiau pakomentuoti? 4u.gif Jei tik kiek padetu, eiciau siandien jo ieskoti.
Atsakyti