Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(FoxLady @ 2009 08 03, 18:19)
Su juostelemis depiliavai ar naudojai kaip plastilina? smile.gif


va kaip plastelina naudot tai nepatiko, dar pirmam isrovimui tai visai nieko, bet poto jis man pradejo veltis tarp pirstu, o va su juostelem tai super thumbup.gif neturejau nei medines menteles nei juosteliu, tai mentele atstojo platus valgomo sauksto galas, o juosteles pasidariau is vyro nenesiojamos medvilnines maikes lotuliukas.gif galvoju gal eis man jas ir isskalbti su karstu vandeniu nes kiekvienam depiliavimui neturiu tiek maikiu sukarpymui doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Nežinau kurioje temoje kalbate apie depiliacinius kremus, bet paklausiu čia. Parduotuvėje radau tokį depiliacinį kremą-miltelius. Gal esat kas bandę, parašykite atsiliepimus smile.gif
user posted image

Rusų forumuose skaičiau daug neblogų atsiliepimų, kad tai natūralesnių priemonių pagrindu pagaminta priemonė, gerai nuima pkaukelius, vienintelis minusas-kvapas. nusiprikau pabandyti, sunaudojau nedaug miltelių, bet nuėmė mažai plaukelių. Tad turbūt grįšiu prie savo kitos pamėgtos priemonės, o šią galiu kam nors perleist pasibandyti už mažą šokoladuką prie kavos
Atsakyti
Dar noreciau paklausti apie cukru, kas daugiau nusimano apie ji, ar as jo galiu issivirti tarim keliems kartams ar as turiu visada sviezio virtis g.gif ?
Atsakyti
Depiliuojant su cukrum reikia tept pries plauka, o raut pagal. Profesionali cukraus mase stovi ir negenda ilgai, tai gal ir galima issivirt keliams kartams, jeigu neistis anksciau...
Atsakyti
Tai cukru reikia tepti kol dar siltas? Bet kad labai staigiai man jis sukietejo g.gif
Atsakyti
niu va pabandziau ir as cukriuka blush2.gif issiviriau labai lengvai pagal jusu paaiskinimus.galvoju na va pagaliau radau neskausminga bikiniui buda,bet SIAUBAS KAAAAIP SKAUUUUUDA doh.gif blink.gif
eina sau!ir dar neispesa per viena nuplesima ne puses plaukeliu schmoll.gif doh.gif blink.gif
tai dabar tokia pusiau lupta esu lotuliukas.gif ryt reikes "atsiprasyti" senojo,gerojo,patikimojo skutimosi peiliuko blush2.gif ax.gif 4u.gif

Atsakyti
tai pervirei manyciau cukriuka g.gif , as ne tik pagal cia rasta recepta viriausi, pasieskojau youtube.com info apie tokia depiliacija bigsmile.gif tai vos vos pamaciau kad pagelto ta mase iskart keliau nuo ugnies. tepiau silta, ir man nepaliko nei vieno plaukelio, tiesa depiliavausi kojas nes bikinio reikia palaukt kol apzels lotuliukas.gif

Beje viriaus antra karta, pirma karta gavosi kaip saldainis, ir greit susitingo. Antra karta virtas apstingo, bet ne tiek kad pirstais negaleciau pakabinti mases smile.gif

Atsakyti
Siaip labai jau ivairus plaukeliai pas zmones, vienu silpnuciai, tai issirauna lengvai, kitu storiausi. Kas tinka vienam, kitam tinka ne 100%
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2009 08 03, 16:01)
rasiau kitoj temoj...man ta pati beda.dabar klausima,s, gal kuri zino, kaip "islygint" ta vieta- soliariumai, saule, bet ta vieta maziau nudega, sviesene(daug doh.gif ) unsure.gif

pabandyk ta vieta vis drekinti pastoviai, pas mane jau beveik isnyko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 08 02, 16:55)
Kokiu budu dazniausiai depiliuojate pazastis? ax.gif

epiliatoriumi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 08 06, 03:53)
epiliatoriumi smile.gif



Ir plaukiukai neiauga? g.gif
As ir taip seniau, bet daba tik pastebejau kiek ju iaugusiu yra ir kaip negraziai atrodo...
Atsakyti
As tai pazastis vasku depiliuojuosi, skauda maziau, negu epiliatoriais. Kazkada bandziau
Atsakyti