Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

išbandžiau cukrų biggrin.gif nežianu masė gal ir gaosi,bet ją nulupdama tai vos nestaugiau, nes anksčiau nieko panašaus nedriusi blush2.gif tai vistiek visų kpojų nenusidepiliavau, nes išsigandau, kad man gali taip sutrukinėti kraujagyslės, kuriosir taip arti odos paviršiaus doh.gif verysad.gif tad koks lieka man variantas tik skustis g.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 08 03, 09:26)
išbandžiau cukrų biggrin.gif nežianu masė gal ir gaosi,bet ją nulupdama tai vos nestaugiau, nes anksčiau nieko panašaus nedriusi blush2.gif  tai vistiek visų kpojų nenusidepiliavau, nes išsigandau, kad man gali taip sutrukinėti kraujagyslės, kuriosir taip arti odos paviršiaus doh.gif  verysad.gif  tad koks lieka man variantas tik skustis g.gif


Pas mane irgi didelės bėdos su venom, tai nuo vaško pasidarydavo mėlynių, o su cukrum nieko nesidaro blogo... tu paplaukiui rauni? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 03, 11:35)
Pas mane irgi didelės bėdos su venom,  tai nuo vaško pasidarydavo mėlynių, o su cukrum nieko nesidaro blogo... tu paplaukiui rauni? g.gif

roviau prieš plauką blush2.gif ax.gif čia išviso pir,as kartas mano depiliacijai buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 08 03, 10:14)
roviau prieš plauką  blush2.gif  ax.gif  čia išviso pir,as kartas mano depiliacijai buvo blush2.gif


Ypač gerai paplaukiui rauti nuo bikini, mažiau skauda ax.gif
Atsakyti
mano brangiajam ant nugaros plaukeliu yra.matau vasko juosteles pirkti:) gal patartumet kokias?
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 03, 12:18)
Ypač gerai paplaukiui rauti nuo bikini, mažiau skauda  ax.gif

REIKS PABANDYTI, NES NESIRYŽAU BIKINIO, PO BANDYMO SU KOJOMIS doh.gif lotuliukas.gif O PAŽASTIM KAIP GERIAU RAUTI? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 08 03, 10:20)
REIKS PABANDYTI, NES NESIRYŽAU BIKINIO, PO BANDYMO SU KOJOMIS  doh.gif  lotuliukas.gif  O PAŽASTIM KAIP GERIAU RAUTI? g.gif


Aš tai pažastis ir toliau ruošiuosi skusti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 07 29, 20:41)
laba vakara, norejau paklausti, gal kuriai yra taip buve, depiliavausi su vasko kasetiniu sildikliu, ir man ant koju nusiplese biski su odos odele,tokie plemukai daba nuo ju  blush2.gif

rasiau kitoj temoj...man ta pati beda.dabar klausima,s, gal kuri zino, kaip "islygint" ta vieta- soliariumai, saule, bet ta vieta maziau nudega, sviesene(daug doh.gif ) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 08 03, 11:26)
išbandžiau cukrų biggrin.gif nežianu masė gal ir gaosi,bet ją nulupdama tai vos nestaugiau, nes anksčiau nieko panašaus nedriusi blush2.gif  tai vistiek visų kpojų nenusidepiliavau, nes išsigandau, kad man gali taip sutrukinėti kraujagyslės, kuriosir taip arti odos paviršiaus doh.gif  verysad.gif  tad koks lieka man variantas tik skustis g.gif


Na as siandien irgi cukru isbandziau thumbup.gif ir zinok ka pasakysiu tai jokio skausmo palygint su epiliatoriumi hihihi.gif ir apskritai su cukrum man atrodo net ir uz vaska geriau yra depiliuot plaukus, kiek pamenu su vasku man taip skaudejo raunant, o cukrumi tai palygint isvis jokio jutimo, gal kaip sakiau po epiliatoriaus mano kojos bejausmes lotuliukas.gif
Tad jokiu kitu budu neberausiu plauku tik cukrumi bigsmile.gif

 i 
Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai bus ištrinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 03 lapkričio 2009 - 15:24
QUOTE(Imen @ 2009 08 03, 17:05)
Na as siandien irgi cukru isbandziau  thumbup.gif  ir zinok ka pasakysiu tai jokio skausmo palygint su epiliatoriumi hihihi.gif  ir apskritai su cukrum man atrodo net ir uz vaska geriau yra depiliuot plaukus, kiek pamenu su vasku man taip skaudejo raunant, o cukrumi tai palygint isvis jokio jutimo, gal kaip sakiau po epiliatoriaus mano kojos bejausmes  lotuliukas.gif
Tad jokiu kitu budu neberausiu plauku tik cukrumi  bigsmile.gif

Su juostelemis depiliavai ar naudojai kaip plastilina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 02, 14:33)
Noriu paklausti o kiek epiliatoris turi žnypučių ir koks apsisukimo greitis nuo to viskas ir priklauso čia kaip mašinoje koks vriklio darbinis tūris tai ir važiuoji.


sitoks pas mane epiliatorius.
http://pigu.lt/buiti...60901?id=314933
Atsakyti
QUOTE(hashqu @ 2009 08 03, 18:57)

Aš tai naudoju Zepter depiliatoriu-epiliatorių kuris turi 36 apsisukimo diskos o tavo tik 21,tai kodėl norit kad gerai rautu, ir kaina neka brangesnė tik 249 lt. Dar nerašo tavo epiliatoriaus greičio,kuo greitis didesnis tuo procedura mažiau skausminga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta4: 03 rugpjūčio 2009 - 18:04