Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

Kokiu budu dazniausiai depiliuojate pazastis? ax.gif
Ir dar klausimelis toms pas kurias mazas plaukuotumas, ar depiliuojate kojas auksciau keliu? blush2.gif
Papildyta:
Pirma karta isgirdau apie cukru blink.gif biggrin.gif Cia tokia pati skausminga procedura kaip ir su vasku? g.gif
Kurios isbande abu budus, tai kaip jums geriau ar rauti su juostelemis ar be?
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 08 02, 16:45)
Kokiu budu dazniausiai depiliuojate pazastis? ax.gif
Ir dar klausimelis toms pas kurias mazas plaukuotumas, ar depiliuojate kojas auksciau keliu? blush2.gif

As pazastis pradejau cukrumi.Anksciau skutau peiliukais.As koju auksciau keliu nedepiliuodavau,bet kadangi atradau cukru sakiau depliuosiu(nors pas mane ploni ir trumpi plaukeliai) ax.gif
Atsakyti
Depiliuojant vasku skauda labiausiai pirma karta, paskui skauda maziau, nes atauga plonesni plaukeliai. Pirma karta skaudziausiai todel, kad nuo skutimo plaukeliai labai tvirti pasidaro. Pazastis depiliuojuosi vasku. Pirma karta laaaabai skaudejo net 3 dienas, paskui nieko baisaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 02 rugpjūčio 2009 - 16:40
Issiviriau tos koses puse normos ir gavosi kieta kaip vaikysteje saldainis biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
sveikos as vis del to noriu tvirtai drutai pakalusti ka gereusia daryti su pazastim,jas skust ar ka kita?taip pat ir su kojom tas pats klausimelis,as seip skutu bet kad labai greit atauga,kelios dienos ir jau jauciasi plaukeliai,pazastis isvis kiekviena diena skusti turiu..cukru kazkaip bijau bandyt nes kai as tokia nelabai vykus tai dar prisidarysiu paskui ka nors ne taip..taip pat ka daryti su bikini zona,seip irgi bandziau skusti su ivairiais kremukais spec. bet kad kazkokie lyg spuogiukai atsiranda ir labai negraziai atrodo,ir taip po kiekvieno karto,o skusti irgi daznai labai turiu,kas kelios dienos... galvoju pirkti epiliatoriu koki nors bet kai paskaiciau tai ziuriu kad irgi nk gero... nezinau nei ka daryti o baisiausia tai su bikini zona... blush2.gif g.gif schmoll.gif unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bambucja @ 2009 08 02, 21:38)
sveikos as vis del to noriu tvirtai drutai pakalusti ka gereusia daryti su pazastim,jas skust ar ka kita?taip pat ir su kojom tas pats klausimelis,as seip skutu bet kad labai greit atauga,kelios dienos ir jau jauciasi plaukeliai,pazastis isvis kiekviena diena skusti turiu..cukru kazkaip bijau bandyt nes kai as tokia nelabai vykus tai dar prisidarysiu paskui ka nors ne taip..taip pat ka daryti su bikini zona,seip irgi bandziau skusti su ivairiais kremukais spec. bet kad kazkokie lyg spuogiukai atsiranda ir labai negraziai atrodo,ir taip po kiekvieno karto,o skusti irgi daznai labai turiu,kas kelios dienos...  galvoju pirkti epiliatoriu koki nors bet kai paskaiciau tai ziuriu kad irgi nk gero... nezinau nei ka daryti o baisiausia tai su bikini zona... blush2.gif  g.gif  schmoll.gif  unsure.gif  verysad.gif

As manau,kad kiekvienai cia kiekvienai individualiai. ax.gif Skutimas man nepatiko,nes plaukeliai jau pradeda ataugineti po 2-3 dienu doh.gif Cukrus galvojau,kad ir man nepavyks.Nemeluosiu- is pirmo karto nepavyko.Bet su kiekvienu kartu seksis vis geriau.O juk manau yra ne viena,kuriai is pirmo karto pavyko.Pries epiliatoriu nieko pries beveik neturiu.Tik paskui man paraudimas ilgai budavo(nors ko noret,niekuo netepiau). blush2.gif
Atsakyti
Na prisiskaiciau apie ta cukru ir puoliau virt biggrin.gif As salone siaip depiliuojuos bet bent jau vasara tenka dazniau pavaiksciot, gerai tokia altrenatyva turet namie ax.gif
Tik man rodos per tirstas gavos, nors pazastis nusidepiliavo liuks, bet koju niekaip.Nieko,. pravirsim nauja, o kai plaukai depiliuojami vasku nebus bedos del skausmo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bambucja @ 2009 08 02, 22:38)
sveikos as vis del to noriu tvirtai drutai pakalusti ka gereusia daryti su pazastim,jas skust ar ka kita?taip pat ir su kojom tas pats klausimelis,as seip skutu bet kad labai greit atauga,kelios dienos ir jau jauciasi plaukeliai,pazastis isvis kiekviena diena skusti turiu..cukru kazkaip bijau bandyt nes kai as tokia nelabai vykus tai dar prisidarysiu paskui ka nors ne taip..taip pat ka daryti su bikini zona,seip irgi bandziau skusti su ivairiais kremukais spec. bet kad kazkokie lyg spuogiukai atsiranda ir labai negraziai atrodo,ir taip po kiekvieno karto,o skusti irgi daznai labai turiu,kas kelios dienos...  galvoju pirkti epiliatoriu koki nors bet kai paskaiciau tai ziuriu kad irgi nk gero... nezinau nei ka daryti o baisiausia tai su bikini zona... blush2.gif  g.gif  schmoll.gif  unsure.gif  verysad.gif

Aš tai viską depiliuoju su epiliatoriumi,plaukeliai atauga silpni tai procedura pasidarė visiškai neskausminga na dar žinoma nuo epiliatoriaus priklauso.
Atsakyti
QUOTE(hashqu @ 2009 08 01, 20:56)
Sveikos. Siandien nusipirkau epiliatoriu Philips. Depiliavau kojas, viskas lyg ir kaip ir turejo but : pirma karta nezymus skausmas, biski isbere smile.gif bet po depiliacijos(epiliatorius jau negaude jokiu plaukeliu) pakisau koja po lempa ir ka matau! Trumpucius plaukelius! Nors jie turejo buti israuti. Dar karta pervariau per kojas ir tas pats :/ Nesuprantu kodel taip yra, epiliatorius turejo juos israuti. Perbraukus ranka per koja jausmas, lyg po eilinio skutimo ataugineja plaukai. Esu pasimetus, gal kas zino kodel taip yra ir ka padariau ne taip?


Su epiliatorium kitaip ir nebus, jis visu plauku su šaknim neišrauna schmoll.gif Daugumą plaukelių jis nutraukia tik dalį, o lieka dar styroti tokie ežiukai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 03, 08:41)
Su epiliatorium kitaip ir nebus, jis visu plauku su šaknim neišrauna schmoll.gif Daugumą plaukelių jis nutraukia tik dalį, o lieka dar styroti tokie ežiukai  doh.gif

Tai kad epiliatorius turetu israut plaukelius, o ne nutraukt. Tik su juo labiau skauda, negu raunant su vasku, nes vaskas buna siltas ir tada is atsiveria poros ir plaukelis lengviau issirauna. Kai turejau epiliatoriu, man israudavo, tik laaabai skaudejo visada. Su vasku viskas kitaip.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2009 08 03, 08:57)
Tai kad epiliatorius turetu israut plaukelius, o ne nutraukt. Tik su juo labiau skauda, negu raunant su vasku, nes vaskas buna siltas ir tada is atsiveria poros ir plaukelis lengviau issirauna. Kai turejau epiliatoriu, man israudavo, tik laaabai skaudejo visada. Su vasku viskas kitaip.


Turėtų išrauti, taip smile.gif bet neišrauna schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 03, 10:00)
Turėtų išrauti, taip smile.gif  bet neišrauna  schmoll.gif

Tai tada tam, kam neisrauna epiliatorius netinka schmoll.gif
Atsakyti