Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

O ne paprasciau su kremais depiliuotis? Man bikinis ir kojos nepakeiciama, nors ir epiliatoriu turiu. Tik jei mazesni plaukeliai, nelabai mentele ima g.gif Bet va tada su kempine labai liuks viskas nusiima thumbup.gif
Atsakyti
Kai plaukeliai israunami, nesvarbu kokiu budu, jie ilgiau neatauga. Depiliacinis kremas ne israuna, o tik nuima plaukus prie odos. Tai jie greiciau ir atauga. Su kremu nenusiima gerai stori plaukai.
Atsakyti
QUOTE(crazy4you @ 2009 07 31, 11:43)
O ne paprasciau su kremais depiliuotis? Man bikinis ir kojos nepakeiciama, nors ir epiliatoriu turiu. Tik jei mazesni plaukeliai, nelabai mentele ima g.gif Bet va tada su kempine labai liuks viskas nusiima thumbup.gif

man netinka depiliaciniai kremai - labai dirgina oda, prastai nukanda plauka ir jis atauga po 2-3 dienu doh.gif . neturiu kitos iseities kaip tik rauti juos. tai ir jieskau pigios ir veiksmingos priemones
Papildyta:
beje youtube prisiziurejau tos cukrines depiliacijos tai kur daro profesionaliai tai cukraus pasta tepa pries plauka o rauna palei plauka. taip dariau ir as. atseit ne taip iauga. g.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy4you @ 2009 07 31, 10:43)
O ne paprasciau su kremais depiliuotis? Man bikinis ir kojos nepakeiciama, nors ir epiliatoriu turiu. Tik jei mazesni plaukeliai, nelabai mentele ima g.gif Bet va tada su kempine labai liuks viskas nusiima thumbup.gif


Man su kremais depiliuotis buvo sunkiau, nes po kelių dienų ataugdavo ežiukas (ko labai baisiai nemėgstu), be to, odą kremas stipriai sudirgindavo doh.gif O depiliuojantis vašku/cukrum, plaukeliai išsirauna, o ne tik nuo paviršiaus nuimami, todėl oda išlieka švelni apie dvi savaites, taigi mažiausiai tiek laiko dėl depiliacijos nereikia visai galvos sukt- man toks depiliavimo būdas daug paprastesnis atrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 31 liepos 2009 - 15:45
Pagaliau ir man pavyko cukrus bigsmile.gif Kaip dziaugiuosi.Po tiek bandymu pagaliau gavosi.Galima sakyti is pirmo karto.Dariau su arbatiniais sauksteliais(nes galvojau,kad su dideliais jei nepavyks tai cukraus bus gaila)pradejau virt ir pasirode,kad labai skysta,dadejau cukraus,atvesus nesiminke.Tada sakau,dapilsiu vandens,kaip bus taip.Paviriau ir gavosi bigsmile.gif Nerealus dalykas cukrus thumbup.gif
Atsakyti
o ziurekit, tos kurios bannde su cukraus pasta , ar po kurio laiko( nu valandos kokios) ta kosele nepradejo vel skysteti ir lipti baisiai? pradzioj viskas gerai, lengvai issiminko ir prie pirstu nelabai limpa o paskui tai jau ne kas.
P.S. maniskis zvenge pamates toki dalyka sako "saldainis su plaukais" lotuliukas.gif . jau kaip geda paliko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2009 07 30, 15:54)
Gal vaska ne aparate sildei ir per karstas buvo?
As depiliuoju naudodama normalu specialu sildikli, tai tokiu dalyku dar nebuvo.
Su per karstu vasku galima apsidegint...

kaitinau spec kaitintuve

QUOTE(raganiukė78 @ 2009 07 30, 22:02)
taip galejo atsitikti, kad vaskas buvo per siltas ir nespejo sustingti, arba ant juosteles per daug likuciu buvo. dar galejo but nusausejus oda (po deginimosi sauleje ar soliariume, ar siaip jei sausa oda). arba nuplesei juostele tempdama ne lygiagreciai kojos o i virsu.

na taip sausoka mano oda, reiks bandyt vaska kur spec saudai odai ,dekui
Atsakyti
O kas daresi ta cukru,nebuvo taip,kad jis prilipo ir nebenusiplese?Man keturiose vietose taip nutiko doh.gif Bet cukrus vistiek valdo thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lalala947: 01 rugpjūčio 2009 - 11:21
Sveikos. Siandien nusipirkau epiliatoriu Philips. Depiliavau kojas, viskas lyg ir kaip ir turejo but : pirma karta nezymus skausmas, biski isbere smile.gif bet po depiliacijos(epiliatorius jau negaude jokiu plaukeliu) pakisau koja po lempa ir ka matau! Trumpucius plaukelius! Nors jie turejo buti israuti. Dar karta pervariau per kojas ir tas pats :/ Nesuprantu kodel taip yra, epiliatorius turejo juos israuti. Perbraukus ranka per koja jausmas, lyg po eilinio skutimo ataugineja plaukai. Esu pasimetus, gal kas zino kodel taip yra ir ka padariau ne taip?
Atsakyti
QUOTE(hashqu @ 2009 08 01, 21:56)
Sveikos. Siandien nusipirkau epiliatoriu Philips. Depiliavau kojas, viskas lyg ir kaip ir turejo but : pirma karta nezymus skausmas, biski isbere smile.gif bet po depiliacijos(epiliatorius jau negaude jokiu plaukeliu) pakisau koja po lempa ir ka matau! Trumpucius plaukelius! Nors jie turejo buti israuti. Dar karta pervariau per kojas ir tas pats :/ Nesuprantu kodel taip yra, epiliatorius turejo juos israuti. Perbraukus ranka per koja jausmas, lyg po eilinio skutimo ataugineja plaukai. Esu pasimetus, gal kas zino kodel taip yra ir ka padariau ne taip?

Pas mane buvo panasi situacija.Bet kai perejau dar kokius 2 kartus,tai viskas normaliai buvo.Nors man toks vaizdas,kad man kai kuriuos plaukelius tik nepese.Pas mane braun epiliatorius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lalala947 @ 2009 08 02, 10:33)
Pas mane buvo panasi situacija.Bet kai perejau dar kokius 2 kartus,tai viskas normaliai buvo.Nors man toks vaizdas,kad man kai kuriuos plaukelius tik nepese.Pas mane braun epiliatorius. smile.gif


Tai pas mane panasiai,lyg juos tik patrumpino :/ . Na nezinau, siandien bandysiu dar letai pereit, jeigu nieko neiseis tiesiog nuskusiu ir lauksiu kito karto, gal geriau bus. Nes dabar biski nusivyliau nauju pirkiniu.
Atsakyti
QUOTE(hashqu @ 2009 08 01, 22:56)
Sveikos. Siandien nusipirkau epiliatoriu Philips. Depiliavau kojas, viskas lyg ir kaip ir turejo but : pirma karta nezymus skausmas, biski isbere smile.gif bet po depiliacijos(epiliatorius jau negaude jokiu plaukeliu) pakisau koja po lempa ir ka matau! Trumpucius plaukelius! Nors jie turejo buti israuti. Dar karta pervariau per kojas ir tas pats :/ Nesuprantu kodel taip yra, epiliatorius turejo juos israuti. Perbraukus ranka per koja jausmas, lyg po eilinio skutimo ataugineja plaukai. Esu pasimetus, gal kas zino kodel taip yra ir ka padariau ne taip?

Noriu paklausti o kiek epiliatoris turi žnypučių ir koks apsisukimo greitis nuo to viskas ir priklauso čia kaip mašinoje koks vriklio darbinis tūris tai ir važiuoji.
Atsakyti