Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(mažulė @ 2009 07 28, 13:44)
ačiu ačiu ačiu  oro_buckis.gif jei nešiandiena tai ryt tikrai pabandysiu ant savo kojyčių (nesu gvyvenime jų depiliavusi) blush2.gif jei pavyks tada eilė pažastims ir bikiniui biggrin.gif



Papasakok, kaip seksis mirksiukas.gif aš su cukrum tik kojas ir rankas depiliavausi. Sekantį kartą bandysiu bikini blink.gif blink.gif "rovimo" būdu esu bandžiusi bikini kartelį gal tiktai ir labai neaptiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 28, 08:23)
Gali būti. O tu su citrina bandei?  ax.gif

Ne,visada su ta citrinos rugstele. unsure.gif Ir man gaudavosi arba kieta(kad jau nebesiminkydavo) arba skysta(bandziau depiliuot su skysta,tik bent po 3 kokius kartus reikejo ta pacia vieta depiliuot) ax.gif Tai sakau,gal dabar jau pavyks lotuliukas.gif Butu visai neblogai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lalala947: 28 liepos 2009 - 16:33
laba vakara, norejau paklausti, gal kuriai yra taip buve, depiliavausi su vasko kasetiniu sildikliu, ir man ant koju nusiplese biski su odos odele,tokie plemukai daba nuo ju blush2.gif
Atsakyti
ooo, cukrus, atskleidet recepta... o pries keturis metus balta varna ieskojau net cekijoj pirkt, labai brangu (tuomet procedura saulejoj 120lt kainavo bikini)...
Perskaiciau, bandysiu namie, reiks nulekt citrinos, bet ar iseis orkaitej pakaitinus, nes neturim mikrobanges... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ngute @ 2009 07 30, 08:01)
ooo, cukrus, atskleidet recepta... o pries keturis metus balta varna ieskojau net cekijoj pirkt, labai brangu (tuomet procedura saulejoj 120lt kainavo bikini)...
Perskaiciau, bandysiu namie, reiks nulekt citrinos, bet ar iseis orkaitej pakaitinus, nes neturim mikrobanges... ax.gif


Gali įdėti į vonelę su kartšu vadneniu mirksiukas.gif nebūtina mikrobangė atšlildymui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 07 28, 09:28)
P.S. bet kaip jūs manot ar vetra šalinti plaukelius nuo kojų jei jie balti ir matosi tik iš labai arti blush2.gif  biggrin.gif


Aišku, kad verta. Mano irgi plaukeliai šviesūs, silpni, bet nedepiliuotos kojos labai baisiai atrodo, nesvarbu kokios spalvos ar stuktūros plaukai bebūtų.
Atsakyti
o jei as bandyciau pilti laimo sulciu, nu tu kur buna zaliam buteliuky parduotuvese gatavu? kazin ar gautusi?
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 07 29, 21:41)
laba vakara, norejau paklausti, gal kuriai yra taip buve, depiliavausi su vasko kasetiniu sildikliu, ir man ant koju nusiplese biski su odos odele,tokie plemukai daba nuo ju  blush2.gif


Gal vaska ne aparate sildei ir per karstas buvo?
As depiliuoju naudodama normalu specialu sildikli, tai tokiu dalyku dar nebuvo.
Su per karstu vasku galima apsidegint...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 30 liepos 2009 - 14:55
Nezinau,kiek cia teisybes,bet perskaiciau,kad po menesiniu nusidepiliavus plaukelius jie atauga ne taip greitai bigsmile.gif
Atsakyti
Gal yra cia tiesos, homoniniai pokyciai daug ka daro moters organizme savaip. Gal ir itakoja plaukeliu augima.
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 07 29, 21:41)
laba vakara, norejau paklausti, gal kuriai yra taip buve, depiliavausi su vasko kasetiniu sildikliu, ir man ant koju nusiplese biski su odos odele,tokie plemukai daba nuo ju  blush2.gif

taip galejo atsitikti, kad vaskas buvo per siltas ir nespejo sustingti, arba ant juosteles per daug likuciu buvo. dar galejo but nusausejus oda (po deginimosi sauleje ar soliariume, ar siaip jei sausa oda). arba nuplesei juostele tempdama ne lygiagreciai kojos o i virsu.
Atsakyti
nu tai va, nusicukravau pirma karta biggrin.gif , pirma karta issiviriau per kieta, antrakarta per skysta trecia karta gavosi. siaip uztrukau gana ilgai virs valandos tai tikrai ( su elektriniu epiliatorium irgi panasiai). nu ka galiu pasakyti oda tikrai maziau dirgina , tikrai ne taip skauda kaip su elektriniu, bet nuima ne taip svariai kaip vaskas.siaip atiko procesas.turbut bandysiu dar karta.
Atsakyti