Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

Ziuriu/skaitau daugeja cukriniu merginu!!! lotuliukas.gif As taip pat negaliu atsidziaugt thumbup.gif Pora kartu per menesi virt cukru-SVENTAS ritualas thumbup.gif
Beje, toks pastebejimas...tingejau eit citrinos i parde, namie buvo citrinos rugstis grudeliais, galvoju-pabandysiu, mazdaug tas pats g.gif NE FIGA!!! Nebandykit, lb skysta mase gaunasi, bet kas su juostelem depiliuojasi tam turetu patikti smile.gif pati bandziau-israuna gerai... na bet as pratus su mase/plastelinu terliotis.
Del raudonu taskeliu...Po cukraus jie zymiai greiciau praeina, negu po vasko ax.gif
Pazastys man taskeliais neina, o blauzdos - po keliu vanaldu galima sijona detis mirksiukas.gif
Atsakyti
o sakykite,kuo skiriasi elastinis vaskas nuo kasetinio?Isbandziau kasetini vaska tai man jis visu plaukeliu neisrauna nuo koju,vistiek lieka ju .O apie pazastis tai isviso doh.gif kelis tik israuna,nu ir ilgis lyg pakankamas ,nes jau maikytes neuzsidesi,negrazu blush2.gif .Suprantu,kad jau pereinate prie cukraus,bet gal atsiras kurios ir vaska naudojate mirksiukas.gif .Bet ytariu,kad ir as bandysiu,jei nesigaus tai vis ramiau bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 07 25, 11:53)
Ziuriu/skaitau daugeja cukriniu merginu!!!  lotuliukas.gif As taip pat negaliu atsidziaugt  thumbup.gif  Pora kartu per menesi virt cukru-SVENTAS ritualas thumbup.gif


Nagi ir aš tapau cukrine mergina cool.gif išėjo iš pirmo karto, taip gerai jūs čia viską aprašėte 4u.gif Tik gal sakyčiau, kas nebuvo akcentuota, tai kad reikia gerokai paminkyti, kol gaunasi gera konsistencija. Nes aš jau vienu metu buvau nusiminusi, kad jau man nieko neišėjo doh.gif bet voliojau voliojau tą masę, ir žiūriu, kad kažkas panaušaus gaunasi bigsmile.gif
Tik vienas klausimėlis, ar visą tą masę iš karto reikia išminkyti, ar po gabaliuką??? man tai išėjo tik po mažaą gabaliuką imti. ax.gif
žodžiu, cukrinei depiliacijai 10 balų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 27, 09:25)
Nagi ir aš tapau cukrine mergina  cool.gif išėjo iš pirmo karto, taip gerai jūs čia viską aprašėte  4u.gif Tik gal sakyčiau, kas nebuvo akcentuota, tai kad reikia gerokai paminkyti, kol gaunasi gera konsistencija. Nes aš jau vienu metu buvau nusiminusi, kad jau man nieko neišėjo doh.gif  bet voliojau voliojau tą masę, ir žiūriu, kad kažkas panaušaus gaunasi  bigsmile.gif
Tik vienas klausimėlis, ar visą tą masę iš karto reikia išminkyti, ar po gabaliuką??? man tai išėjo tik po mažaą gabaliuką imti.  ax.gif
žodžiu, cukrinei depiliacijai 10 balų  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

taikai ta masė atšalą tada ją suminkut ir tepti? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 07 27, 07:38)
taikai ta masė atšalą tada ją suminkut ir tepti? blush2.gif  ax.gif

Kai visai atvėso, tada pašildžiau mikrobangėje tiek, kad būtų galima pasiimti gabaliuką ir minkiau minkiau.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaitau ir pavydas ima doh.gif Nu kodel man nesigauna ta minkoma mase cry.gif Gal cia del to nes dejau citrinos rugsteles grudeliu,o nippe rase,kad tada nesigauna minkoma.Tai gal cia mano esmine klaida unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lalala947 @ 2009 07 27, 22:06)
Skaitau ir pavydas ima doh.gif  Nu kodel man nesigauna ta minkoma mase cry.gif  Gal cia del to nes dejau citrinos rugsteles grudeliu,o nippe rase,kad tada nesigauna minkoma.Tai gal cia mano esmine klaida unsure.gif


Gali būti. O tu su citrina bandei? ax.gif
Atsakyti
ar galit kas nors parašyti tiksliai tą cukrinę procedūrą blush2.gif nuo A iki Z kaip viską daryti būčiau labai dėkinga 4u.gif

P.S. bet kaip jūs manot ar vetra šalinti plaukelius nuo kojų jei jie balti ir matosi tik iš labai arti blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 07 28, 09:28)
ar galit kas nors parašyti tiksliai tą cukrinę procedūrą  blush2.gif  nuo A iki Z kaip viską daryti būčiau labai dėkinga 4u.gif

P.S. bet kaip jūs manot ar vetra šalinti plaukelius nuo kojų jei jie balti ir matosi tik iš labai arti blush2.gif  biggrin.gif


Čia labai individualus ir skonio dalykas, ar šalinti. Aš, pavyzdžiui, tai šalinčiau, nes naikinu viską, ką ant savęs randu lotuliukas.gif lotuliukas.gif net nuo rankų, kuriuos aš viena matau. Kad jie tik ir iš arti matosi, bet juos nuėmus, pasikeičia odos vaizdas į gerąją pusę mirksiukas.gif
Nors ir nieko naujo čia neparašysiu, galiu parašyti, kaip dariau, perskaičius visus postus apie cukrinę depiliaciją.
Įdėjau į puodą 8 šaukštus cukraus, 2,5 šaukšto vandens ir 2 šaukštus citrinos sulčių. Kaitinau ant mažos ugnies tol, kol skystis pradėjo geltonuot ir įgavo čia minėtą amber spalvą, tada jį palaikau atvėsti. kai atvėso, jis buvo visiškai kietas, tada įdėjau į mikrobangę pašildyti vos vos, kad būtų galima paimti gabaliuką. Tada paėmus tą gabaliuką, jį ištempi, ir sujungi galus, ir taip darai ilgai, kol jis pradeda balti ir keisti konsistenciją. galų gale konsistencija turi būti kaip plastilino, ir tada jau gerai prispaudi ant odos, ištampai ir lupi. mirksiukas.gif tai toks mano cukravimasis buvo ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 28, 10:42)
Čia labai individualus ir skonio dalykas, ar šalinti. Aš, pavyzdžiui, tai šalinčiau, nes naikinu viską, ką ant savęs randu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif net nuo rankų, kuriuos aš viena matau. Kad jie tik ir iš arti matosi, bet juos nuėmus, pasikeičia odos vaizdas į gerąją pusę  mirksiukas.gif
Nors ir nieko naujo čia neparašysiu, galiu parašyti, kaip dariau, perskaičius visus postus apie cukrinę depiliaciją.


Na svtgl'į užsimaniau ir aš pataupyti pinigus ir pabandyti visų aprašytą depiliaciją. Namie turėjau tik rudojo cukraus, tai subėriau jo 8 šaukštus, 2 citrinos sulčių ir 3 vandens. Masė man po minutės kažkur ėmė burbuliuoti, mažinau ugnį, be to, kadangi buvo rudasis cukrus, nežinojau, kokia gausis spalva, tad viriau 8 min, nuėmiau ir palikau atšalti. Kai ėmiau minkyti nieko man ten nesigavo, galvoju vis tiek pabandysiu tepti - ale tepėsi skystas, nu galvoju - last chance: turiu marškinėlius medvilninius, kurių nebenešioju. Paėmiau juos, sukarpiau juostelėmis ir pabandžiau užtepti, paskui nuplėšti - rezultatas nudžiugino. Pražaidžiau gal valandą - o skausmas toks pat kaip salone, rezultatas irgi. Vyras aišku pakraupo kaip čia save kankinu (depiliavau bikini blush2.gif ), bet manau dabar eilėj kojos ir visa kita. Reiks tik baltojo cukraus įsigyti - per brangus malonumas rudasis hihihi.gif Be to nusipirkau bodyshop plaunamų medvilninių juostelių cukraus depiliacijai - žiūrėsiu, ar vertingas pirkinys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviripilė: 28 liepos 2009 - 13:19
QUOTE(Sviripilė @ 2009 07 28, 13:19)
Be to nusipirkau bodyshop plaunamų medvilninių juostelių cukraus depiliacijai - žiūrėsiu, ar vertingas pirkinys.


mane labai domins atsiliepimai apie šias juosteles 4u.gif nes irgi galvojau jų nusipirkti šiam reikalui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 28, 11:42)
Čia labai individualus ir skonio dalykas, ar šalinti. Aš, pavyzdžiui, tai šalinčiau, nes naikinu viską, ką ant savęs randu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif net nuo rankų, kuriuos aš viena matau. Kad jie tik ir iš arti matosi, bet juos nuėmus, pasikeičia odos vaizdas į gerąją pusę  mirksiukas.gif
Nors ir nieko naujo čia neparašysiu, galiu parašyti, kaip dariau, perskaičius visus postus apie cukrinę depiliaciją.
Įdėjau į puodą 8 šaukštus cukraus, 2,5 šaukšto vandens ir 2 šaukštus citrinos sulčių. Kaitinau ant mažos ugnies tol, kol skystis pradėjo geltonuot ir įgavo čia minėtą amber spalvą, tada jį palaikau atvėsti. kai atvėso, jis buvo visiškai kietas, tada įdėjau į mikrobangę pašildyti vos vos, kad būtų galima paimti gabaliuką. Tada paėmus tą gabaliuką, jį ištempi, ir sujungi galus, ir taip darai ilgai, kol jis pradeda balti ir keisti konsistenciją. galų gale konsistencija turi būti kaip plastilino, ir tada jau gerai prispaudi ant odos, ištampai ir lupi.  mirksiukas.gif tai toks mano cukravimasis buvo  ax.gif  4u.gif

ačiu ačiu ačiu oro_buckis.gif jei nešiandiena tai ryt tikrai pabandysiu ant savo kojyčių (nesu gvyvenime jų depiliavusi) blush2.gif jei pavyks tada eilė pažastims ir bikiniui biggrin.gif
Atsakyti