Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(PUPA13 @ 2009 07 24, 11:43)
o kokio ilgio plaukeliai turi ataugti,kad vaskas juos israutu?O kam ta pudryte reikalinga pries depiliacija,kad liptu tik prie plaukeliu,o ne prie odos? blush2.gif Paskaicius temele jusu ir as susigundziau namie proceduras pasidaryti(tik su pirktinem priemonem,nes ne mano gebejimams ta cukru virti verysad.gif )


na, aš gal 4-5 mm paauginau, nes mažesnius jau tikrai sunkiai kabina..
pudrytė nusausina odą, nes su drėgna ne toks geras sukibimas, ir gali išvis nieko neištraukti..
o cukraus aš irgi maniau, kad nepasigaminsiu, bet pavyko, tiesa, iš pradžių gavosi šiek tiek skystokas, tai pridėjau dar pusė šaukšto cukraus ir jau mikrobangėj pakaitinau ir viskas super thumbup.gif
Atsakyti
Nu jau daugoka tie 4-5mm,nes kai ant koju atauga tai ne taip matosi,bet bikini ir pazastys tai noretusi anksciau depiliuoti 4u.gif ,kagi,reikes dar auginti blush2.gif Ir plaukeliai pas mane nuo skutimo tokie kietoki,tai manau kad ateiti nors kiek pasilpnes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2009 07 24, 12:32)
Nu jau daugoka tie 4-5mm,nes kai ant koju atauga tai ne taip matosi,bet bikini ir pazastys tai noretusi anksciau depiliuoti 4u.gif ,kagi,reikes dar auginti blush2.gif Ir plaukeliai pas mane nuo skutimo tokie kietoki,tai manau kad ateiti nors kiek pasilpnes tongue.gif


na taip, čia ir yra didžiausia depiliacijos blogybė, kad tuos plaukelius reikia paauginti doh.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif norėjau paklausti ar su tuo cukrumi ir bikinio depiliaciją darot? Nes šiaip bikini sritį skutu ax.gif bet truputi pasidomėjusi supratau, kad darant su vašku ar kremu ne taip greitai atauga ir kda odytė būna daug švelnesnė, gal kas rekomenduos ką nors? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 07 24, 13:44)
sveikos smile.gif  norėjau paklausti ar su tuo cukrumi ir bikinio depiliaciją darot?  Nes šiaip bikini sritį skutu  ax.gif  bet truputi pasidomėjusi supratau, kad darant su vašku ar kremu ne taip greitai atauga ir kda odytė būna daug švelnesnė, gal kas rekomenduos ką nors? ax.gif


Taip, su cukrum ir bikini depiliuojam biggrin.gif bet as jau dabar nusipirkau elastini vaska, nes cukru reikia labai "nutaikyti" isvirti, kad nebutu per skystas ar per kietas doh.gif pabodo man zaist su tuo virimu, nes kol issiverdu reikia pervirt kokius 5 kartus, kad butu gera mase depiliavimui.
Atsakyti
QUOTE(Kitte @ 2009 07 24, 16:20)
Taip, su cukrum ir bikini depiliuojam biggrin.gif bet as jau dabar nusipirkau elastini vaska, nes cukru reikia labai "nutaikyti" isvirti, kad nebutu per skystas ar per kietas doh.gif pabodo man zaist su tuo virimu, nes kol issiverdu reikia pervirt kokius 5 kartus, kad butu gera mase depiliavimui.

taip ir vadinasi elastinis vaskas? ar jo būna pirkti Eurokose? ačiu už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
labas mergytės.na prajuokinsiu aš jus dabar...nežinau ką daryti.pernai panorėjau būt graži ir nusidepiliavau kojas,tai siaube tu mano blink.gif kaip ataugo tai galima į kasytes pint.va ir viskas nuo to laiko bijau depiliuot jeigu dar padidės plaukuotumas tai būsiu kaip meška doh.gif gal patarsit ką nors nes kojelės siaubingos tikrai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ginte*** @ 2009 07 24, 17:36)
labas mergytės.na prajuokinsiu aš jus dabar...nežinau ką daryti.pernai panorėjau būt graži ir nusidepiliavau kojas,tai siaube tu mano blink.gif kaip ataugo tai galima į kasytes pint.va ir viskas nuo to laiko bijau depiliuot jeigu dar padidės plaukuotumas tai būsiu kaip meška doh.gif gal patarsit ką nors nes kojelės siaubingos tikrai blush2.gif


lotuliukas.gif nu įdomiai čia tau išėjo viskas doh.gif biggrin.gif
pirmiausiai kyla klausimas, kam po depiliacijos auginai tiek laiko, kad kasytės galima susipint buvo biggrin.gif
o kitas dalykas tas, kad po išrovimo plaukeliai paprastai kaip tik silpnesni būna..
tik, žinoma, šita procedūrą reiktų kartoti dažniau, ir tas tavo plaukuotumas koks bebūtų, nei tu, nei kiti jo nepastebės 4u.gif
Atsakyti
Tian, ka naudojai plaukeliu salinimui - nuemimui? juosteles kazkokias ar ka?
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 07 24, 21:15)
Tian, ka naudojai plaukeliu salinimui - nuemimui? juosteles kazkokias ar ka?


su cukrumi galima depiliuoti ir naudojant juosteles, ir staigiais judesiais traukiant pačią cukraus masę nuo odos, tai kolkas išbandžiau tik antrą variantą ax.gif
Atsakyti
Man kaip visada nesigavo ta mase. blush2.gif Tai sakiau,kad nebedarysiu,bet paskaicius komentarus vel issinoriu. doh.gif O kuo kasetinis vaskas skiriasi nuo elastinio? rolleyes.gif Sakau,gal vaska pabandyt...
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 17, 12:21)
O kam oda tepti krakmolu? Beje, ka darai, kad po depiliacijos neliktu raudonu mazu demeliu (vieta kur buvo plaukelis)?
Kreipiuosi ir i kitas SM, ka darote, kad po depiliacijos neliktu raudonu taskeliu. Zinau, kad yra visokiu kremu - rekomenduokite savo favoritus man. Dekoju. 4u.gif

krakmolo reikia vos ziupsnelio, ir jis naudojamas, kad cukrus neliptu prie odos, o tik prie plaukeliu. Galima vietoj krakmolo naudot talka, bet as jo neturejau, ir atskirai vien tam ji pirkt neapsimoka, krakmolas buvo kuo puikiausiai. man iskarto po depiliacijos tie taskeliai raudoni buna, bet paskui patys ir praeina. jokiu specialiu kremu nenaudoju.

[quote=nippe,2009 07 18, 17:30]
ka depiliavai tokiu budu? 4u.gif
Papildyta:

Nippe, su skystu cukrum depiliavau kojas, bikini, rankas. pazastis bandziau, bet neturejau krakmolo po ranka, tai lipo prie odos, kadangi labai skubejau, tai nevargau, o nuskutau, bet darysiu vel ir manau tikrai pavyks. As juostele naudojau paprasto trikotazinio audinio, ir su tuo paciu audiniu kai jis gerai aplimpa galima siektiek net netepus papildomai to cukraus padepiliuot, jei supratot, apie ka as cia smile.gif
Papildyta:
beje, cia buvo kazkas pasisakes, kad nuo depiliacijos plaukeliu nemazeja, tai netiesa. Seniai as depiliavau su elektriniu, paskui pastojau ir kazkaip savaime perejau prie skutimo, o po gimdymo tiesiog negalejau elektriniu vel depiliuoti, nes skaudejo man labai, tai visa ta laika skutau, bet tie plotai, kurie buvo isplike, taip tokie ir liko, ir plaukai visai nesustorejo, nepaisant kokiu 6 metu skutimo. Dabar grizau prie depilacijos cukrum, tiesiog neatsidziaugiu. kokius 3 kartus bandziau tampoma cukru ir 1 tepama, tai kolkas laimi tepamas, nes zymiai greiciau vyksta procesas ir maziau lieka plaukeliu, kuriuos reikai pakartotinai rauti.
Atsakyti