Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

nieko neisrauna(pati turejau tas veet vasko juosteles)o plesia oda g.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2009 07 19, 16:38)
nippe sakyk kiek tau laiko uztrunka pazastys nusidepiliuot cukrumi? ax.gif

Man 20-25 min smile.gif
Atsakyti
Laba diena, sakykit kuom cukrus yra geriau už elastinį vašką? Kaip tik planavau važiuoti pirkti elastinio vaško, bet sakau gal nebeverta? Mačiau, kad Nagavitoje pardavinėja kasetinius vaškus. Gal kas bandėt?
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 07 20, 12:08)
Man 20-25 min smile.gif

taip ir galwojau,kad daugiau nei puse wal neuzima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2009 07 20, 12:46)
Laba diena, sakykit kuom cukrus yra geriau už elastinį vašką? Kaip tik planavau važiuoti pirkti elastinio vaško, bet sakau gal nebeverta? Mačiau, kad Nagavitoje pardavinėja kasetinius vaškus. Gal kas bandėt?


Kasetiniu vasku ten yra, nes as ir pati is ten perku smile.gif o kuo cukrus geriau uz elastini vaska dar nezinau, nes elastini tik siandien nusipirkau, tai isbandysiu po kokios savaites mirksiukas.gif o cukrus man patiko, pati dariausi pagal mergaiciu recepta, plesia gerai ir yra super pigu lotuliukas.gif bet issivirti man ji pavyksta is kokio 4 karto, tai kiekviena karta tiek zaisti atsibosta doh.gif todel ir nusprendziau isbandyti elastini. Pirkau toki, zalia:
http://www.nagavita....s_id=58&lang=lt
Atsakyti
O ar cukrus israuna ilgus plaukelius?(bikini nedepiliavau tai sakau pabandyti reiketu su cukrum) ax.gif (jei mase pavyks pagaminti) cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitte @ 2009 07 20, 15:20)
Kasetiniu vasku ten yra, nes as ir pati is ten perku smile.gif o kuo cukrus geriau uz elastini vaska dar nezinau, nes elastini tik siandien nusipirkau, tai isbandysiu po kokios savaites mirksiukas.gif o cukrus man patiko, pati dariausi pagal mergaiciu recepta, plesia gerai ir yra super pigu lotuliukas.gif bet issivirti man ji pavyksta is kokio 4 karto, tai kiekviena karta tiek zaisti atsibosta  doh.gif todel ir nusprendziau isbandyti elastini. Pirkau toki, zalia:
http://www.nagavita....s_id=58&lang=lt

Kitte, o sakyk koks ten kiekis ir kiek kainavo? Aš šiandien nesėkmingai ieškojau elastinio vaško Solvesteloj. Galiausiai nusipirkau BodyShope vašką cukraus pagrindu. Išbandsiu, parašysiu.

Ar prieš tepant vašką reikia odą patepti talku?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babouziuke: 20 liepos 2009 - 17:44
sveikos, tik siandien cia netiketai uzklydus isgirdau apie depiliacija vasku. jau kaip ir is ko gamint, supratau, dabar klausimu kilo, kaip tepti, kaip nuplesti ir tt. skaiciau, kad yra youtube nufilmuota, tad gal galit kas nors ta nuoroda imest, nes cia kiek skaiciau, neradau... jei be nuorodos, tada klausimai: mase turi buti skysta kaip vaskas skystas, kad uzteptumem? paskui laukti, kol sustings, ir plesti? turbut ne taip viska suprantu... doh.gif o kokia medziaga naudoti? kokia turi namie, ar specialia pirkt reikia?
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2009 07 19, 21:48)
Musu  nestuke.gif  forume viena mama labai isgyre Forum Palace I aukte dirbancia kosmetologe, svarbiausia kad kainos ten isties juokingos, uztat ir eile didele  smile.gif
Bikini berods 20lt kainuoja!  doh.gif
kontaktu deja as jokiu neturiu, bet manau nesunku bus ja surast  4u.gif


patikslinsiu, mes apie ja diskutavom 4u.gif
20 Lt ko gero pazastys kainuoja..
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2009 07 20, 18:42)
Kitte, o sakyk koks ten kiekis ir kiek kainavo? Aš šiandien nesėkmingai ieškojau elastinio vaško Solvesteloj. Galiausiai nusipirkau BodyShope vašką cukraus pagrindu. Išbandsiu, parašysiu.

Ar prieš tepant vašką reikia odą patepti talku?



Kiekis 400g kaina 34 lt. parasyta, kad jis prie odos nelimpa, o tik prie plauko, tai manau, kad tepti talku nereikia smile.gif kai vaiksciodavau pas kosmetologe, man rodos ji depiliuodavo su tokiu pat vasku, tai netepdavo jokiu talku schmoll.gif
Atsakyti
O jei ne elastinį vašką tepi, o tą cukrinį? Tada reikia talko?


O gal kas BodyShopo vašką naudojot ir galit parašyti atsiliepimus?
Atsakyti
skaitau ir suprantu, kad naudojat cukru depiliacijai, tai gal gali kas man padeti ir atsakyti i mano klausimus... ax.gif aciu 4u.gif
Atsakyti