Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(kukuska007 @ 2009 07 16, 16:08)
Isbandziau snd recepta, kuri nepamenu, kas cia buvo imete. Cia su mano korekcijomis receptas: 8 sauksteliai cukraus, 1 saukstelis medaus, trecdalis citrinos sulciu, mikrobangeje pakaitinau kokias 4 min vis kas 30 sek pamaisydama. Tada palaukiau kol nebus katstas, pasitepiau kojytes su bulviu krakmolu, o paskui su mentele tepiau, medziagele klijavau ir vualia, labai patenkinta sedziu. Zymiai greiciau susisukau, nei anksciau su cukreliu dariau.


O kam oda tepti krakmolu? Beje, ka darai, kad po depiliacijos neliktu raudonu mazu demeliu (vieta kur buvo plaukelis)?
Kreipiuosi ir i kitas SM, ka darote, kad po depiliacijos neliktu raudonu taskeliu. Zinau, kad yra visokiu kremu - rekomenduokite savo favoritus man. Dekoju. 4u.gif
Atsakyti
teko depiliuotis su Veet juostelem, bet nepateriu pirkt, labai didelis 'uzsiknisimas', jos rauna labai po maza ploteli tai kol nusidepiliuoji visas kojas sugaisti valandas, plius kai rodo reklamoj tereikia juostele pasildyt tarp delnu, atplest, uzdet ant kojos, patrint ir nuplest tai cia visiska nesamone, reik daug labiau susildyt jas ir atsaldyt su ledukais, kitaip gaunasi s.. smile.gif
paprastas depiliacinis viskas daug efektyviau smile.gif

gal kas depiliuojasi bikini zona vasku? neskauda? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, norėjau paklausti iš kur gaunate medvilninių juostelių depiliacijai?
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2009 07 16, 16:08)
Isbandziau snd recepta, kuri nepamenu, kas cia buvo imete. Cia su mano korekcijomis receptas: 8 sauksteliai cukraus, 1 saukstelis medaus, trecdalis citrinos sulciu, mikrobangeje pakaitinau kokias 4 min vis kas 30 sek pamaisydama. Tada palaukiau kol nebus katstas, pasitepiau kojytes su bulviu krakmolu, o paskui su mentele tepiau, medziagele klijavau ir vualia, labai patenkinta sedziu. Zymiai greiciau susisukau, nei anksciau su cukreliu dariau.

ka depiliavai tokiu budu? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egluzzzele @ 2009 07 18, 00:51)
gal kas depiliuojasi bikini zona vasku? neskauda? 4u.gif

pirmus kartus skauda lb, ypac jei iki tol visa laika naudojai peiliukus blush2.gif
veliau viskas gerai thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Evelinaa. @ 2009 07 18, 17:28)
Sveikos merginos, norėjau paklausti iš kur gaunate medvilninių juostelių depiliacijai?

Nagavita 4u.gif
Atsakyti
mergaites,padekit,ar as kazka darau ne taip,ar vaska negera turiu,ar per mazai laikau,bet man visai nieko nenurauna,nu gal plaukeli viena kita,o mano kuno plaukuotumas deja didelis verysad.gif visa vakara vakar vargau,tik susinervinau ir daugiau nieko,o kojos kaip liko kaip eziukas taip liko,tad teko imtis iprasto budo-skustuvo doh.gif


vaska turiu toki http://www.veet.ie/v...wax-roll-on.php
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 07 18, 17:30)
pirmus kartus skauda lb, ypac jei iki tol visa laika naudojai peiliukus  blush2.gif
veliau viskas gerai thumbup.gif





o gal zinai kokiu skausmo malsinimo budu depiliuojantis? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluzzzele: 18 liepos 2009 - 20:13
QUOTE(egluzzzele @ 2009 07 18, 21:13)
o gal zinai kokiu skausmo malsinimo budu depiliuojantis?  4u.gif

nzn, man atrodo, ju niekas nzn lotuliukas.gif
Pirmus kartus eik pas kosmetologe, tikrai maziau skaudes negu pati atlikinesi visa procedura mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 07 18, 22:01)
nzn, man atrodo, ju niekas nzn  lotuliukas.gif
Pirmus kartus eik pas kosmetologe, tikrai maziau skaudes negu pati atlikinesi visa procedura mirksiukas.gif


taip ir mastau padaryt wink.gif o kaip ji susvelnina skausma? gal ka daro kitaip ? biggrin.gif
Atsakyti
nippe sakyk kiek tau laiko uztrunka pazastys nusidepiliuot cukrumi? ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif
norėjau jūsų pasiteirauti:)
gal kas nors galit rekomenduoti kosmetologe vilniuje? Bijau pati vasku depiliuoti, norėiau pirmą kartą nueiti pas kosmetologe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Midnattssola @ 2009 07 19, 22:44)
Labas vakaras smile.gif
norėjau jūsų pasiteirauti:)
gal kas nors galit rekomenduoti kosmetologe vilniuje? Bijau pati vasku depiliuoti, norėiau pirmą kartą nueiti pas kosmetologe smile.gif



Musu nestuke.gif forume viena mama labai isgyre Forum Palace I aukte dirbancia kosmetologe, svarbiausia kad kainos ten isties juokingos, uztat ir eile didele smile.gif
Bikini berods 20lt kainuoja! doh.gif
kontaktu deja as jokiu neturiu, bet manau nesunku bus ja surast 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau atsiliepimų apie veet juosteles,rauna jos ten kažkiek ar tik pinigų išmetimas į balą?
Atsakyti