Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(Grantee @ 2009 07 13, 23:34)
tai su kasetiniu laisvai pazastis ir bikini sonus nusiimsi, o siaip juk galima sildyti idejus i dubeni,ta budeni i kita ,didesni su vandeniu ir sildyk ant dujines  smile.gif o ant kuno uzsitepti mentele smile.gif

nepatariu su kasetiniu depiliuot pazastu...asmenine patirtis doh.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(solo @ 2009 07 13, 22:33)
Aš vargstu su bikini skutimu, bet vis bijau eit depiluotis žiauriai, nes daaaaug metų skutuosi peiliuku  (kas 3-5 dienas), tai net jaučiu, kad plaukas laaaaabai storas  unsure.gif Ir man ta skausmo baimė iki šiol  doh.gif

oho blink.gif
Pasiryzkit depil, veliau taip patiks thumbup.gif
As jau metus laiko nenaudoju peiliuku wub.gif thumbup.gif ir neketinu tongue.gif
Atsakyti
Mergaites pasiulykit gera kosmetologe depiliacijai Siauliuose, nuo rytojaus visa savaite ten busiu reik nubekt mirksiukas.gif
o Klaipedoje tai turiu jau, pas kuria nuolat lankausi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 07 13, 22:43)
Pasiryzkit depil, veliau taip patiks  thumbup.gif
As jau metus laiko nenaudoju peiliuku  wub.gif  thumbup.gif  ir neketinu tongue.gif

Nu reiks reiks... ax.gif

Ingredd, kur Klaipėdoj lankotės? Kiek kainuoja bikini?
Atsakyti
Klaipedoje PC Kire pas Jurate, jau metai laiko einu pas ja, labai jau nepatogu i kita miesto gala vaziuoti, bet man pas ja tinka ir patinka mirksiukas.gif
Bikini 35.
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2009 07 14, 21:42)
Mergaites pasiulykit gera kosmetologe depiliacijai Siauliuose, nuo rytojaus visa savaite ten busiu reik nubekt  mirksiukas.gif
o Klaipedoje tai turiu jau, pas kuria nuolat lankausi  bigsmile.gif

Sveika smile.gif
as depiliavausi pirma karta neseniai, tai kaip ir neturiu su kuo palyginti, bet man laabai patiko kaip dirba Anastasija is Spa Vaniles thumbup.gif faina mergaite, svelni ir kruopsti tokia
Atsakyti
As kojoms pabandziau vasko jousteles,nors pirmas kartas neidealiai isejo,bet labai patiko kad sumazejo plaukeliu ir jie silpnesni pasidare,paskui skutau peiliuku,galvojau vel ataugs stori,bet ne, vistiek ataugo daug retesni,tai dabar vel griebsiu vasko juosteles thumbup.gif Tik vat su bikiniu ir pazastimis kolkas peiliuku tvarkausi kazkaip nepribrestu kitam budui blush2.gif
Atsakyti
O nemanot, mergaitės, kad tas "retesni" yra tiesiog akių dūmimas? g.gif Belenkiek jau laiko kaitalioju įvairias depiliacijos priemones, bet plaukai kokio buvo tankumo, tokio ir liko. Aišku, kai juos išrauni, tai po to atrodo, kad atauga retesni.. Dabar manau, kad plaukai tiesiog ne visi vienu metu atauga. Juk neauginam kasų ir juos stengiamės vėl greičiau pašalint. Tuomet jau išauga tie, kurie prieš tai miegojo.. O pabandyki kokį mėnesiuką paskusti arba su kremais prasiterlioti, ir žiū - vėl tas pats miškas.. doh.gif
Ir juokinga, ir graudu, kai moterys kalba apie retesnius, nes pati tuo netikiu, o labai norėčiau, kad taip būtų.. Ir pikta ant dep. priemonių gamintojų ir jų reklamščikų, kurie visaip mulkina vargšes nesibaigiančių depiliacijų iškankintas moteris.. gun_bandana.gif verysad.gif

Pati jau nebeišmanau, ką daryt su visais tais plaukeliais, kurių, atrodo, duota visur kur, tik ne ant galvos.. verysad.gif Ilgai roviau epiliatorium (kojas ir bikini), kol galų gale užkniso vis dažnesnis plaukelių įauginėjimas. Nusiepiliuoji kojas tam, kad galėtum į sijoną įšokt, o galų gale taip ir nespėji jo užsidėti, nes kojos randuotos patampa.. cray.gif Dabar skutu ir kremus naudoju, bet vis tiek plaukeliai mėgsta įaugti, o šveitimas duše nieko nepadeda.. verysad.gif
Atsakyti
Merginos, turiu klausimą. Gal ir buvo apie tai jau kalbėta, bet tema plati, nespėjau dar visko perskaityt, o baisiai rūpi. Kaip viskas vyksta pas kosmetologę depiliuojant bikinį? Sorry, bet man kažkaip nejauku ten eit. Visą laiką apsitvarkau pati, bet jau pradėjo nervint. Ten kaip, atsiguli, išsisketi ir depiliuoja, nosį prikišę ar kaip? Taigi tie plaukeliai auga nuuuu laaabai jau taip kaip čia pasakius. Paaiškinkit man neišmanėlei, būkit geros blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BALTIJA 1 @ 2009 07 16, 14:42)
Merginos, turiu klausimą. Gal ir buvo apie tai jau kalbėta, bet tema plati, nespėjau dar visko perskaityt, o baisiai rūpi. Kaip viskas vyksta pas kosmetologę depiliuojant bikinį? Sorry, bet man kažkaip nejauku ten eit. Visą laiką apsitvarkau pati, bet jau pradėjo nervint. Ten kaip, atsiguli, išsisketi ir depiliuoja, nosį prikišę ar kaip? Taigi tie plaukeliai auga nuuuu laaabai jau taip kaip čia pasakius. Paaiškinkit man neišmanėlei, būkit geros  blush2.gif  doh.gif


biggrin.gif
na ne taip baisiai, kad issiskieti, nosi ikisa ir depiliuoja, bet esme tai tokia...
juk kosmetologe turi matyt kur yra plaukeliu, apgraibom ir normaliai neprieinant abejoju ar kokybiskai isdepiliuotu viska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Niren @ 2009 07 16, 15:24)
biggrin.gif
na ne taip baisiai, kad issiskieti, nosi ikisa ir depiliuoja, bet esme tai tokia...
juk kosmetologe turi matyt kur yra plaukeliu, apgraibom ir normaliai neprieinant abejoju ar kokybiskai isdepiliuotu viska  smile.gif



Nu blembački, reik kažkaip nusiteikt, prisiruoš ir nueit. g.gif Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BALTIJA 1 @ 2009 07 16, 15:32)
Nu blembački, reik kažkaip nusiteikt, prisiruoš ir nueit.  g.gif Ačiū labai 4u.gif


tikrai, mesk kompleksa ir eik thumbup.gif
Atsakyti
Isbandziau snd recepta, kuri nepamenu, kas cia buvo imete. Cia su mano korekcijomis receptas: 8 sauksteliai cukraus, 1 saukstelis medaus, trecdalis citrinos sulciu, mikrobangeje pakaitinau kokias 4 min vis kas 30 sek pamaisydama. Tada palaukiau kol nebus katstas, pasitepiau kojytes su bulviu krakmolu, o paskui su mentele tepiau, medziagele klijavau ir vualia, labai patenkinta sedziu. Zymiai greiciau susisukau, nei anksciau su cukreliu dariau.
Atsakyti