Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

Norėjau paklaust,o kokio ilgumo ''paima'',t.y.išrauna plaukelius tas cukrus?
ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**kiškutė** @ 2009 07 12, 14:33)
Norėjau paklaust,o kokio ilgumo ''paima'',t.y.išrauna plaukelius tas cukrus?
ačiū smile.gif

Na, aš rekomenduočiau ne trumpesnius kaip apie 5mm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2009 07 12, 18:55)
Na, aš rekomenduočiau ne trumpesnius kaip apie 5mm  mirksiukas.gif


O paskui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ui! @ 2009 07 12, 21:05)
O paskui?  ax.gif


o paskui - depiliuoti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, norejau paklausti gal zinote kur to elastinio vasko nusipirkti galima? o jei naudojat juosteles vasko tai kokias? ketinu pabandyti cool.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 07 12, 22:09)
o paskui - depiliuoti biggrin.gif


doh.gif lotuliukas.gif Ujetus, vieną galvoju,kitą rašau lotuliukas.gif
Norėjau paklaust, po pirmojo baisiojo karto toliau depiliuojantis, kokio ilgio plaukas turėtų būt minimum? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ReachIT @ 2009 07 12, 22:35)
o jei naudojat juosteles vasko tai kokias? ketinu pabandyti  cool.gif  ax.gif

bandžiau Veet,niekas nesigauna man,nors rašo išrauna 2mm,bet deja doh.gif
ilgesnių nelabai norisi augint,tai greičiausias būdas -skutimasis peiliukais blush2.gif
nors norisi pabandyt su cukrum...
Atsakyti
QUOTE(Ui! @ 2009 07 12, 23:09)
doh.gif  lotuliukas.gif Ujetus, vieną galvoju,kitą rašau  lotuliukas.gif
Norėjau paklaust, po pirmojo baisiojo karto toliau depiliuojantis, kokio ilgio plaukas turėtų būt minimum?  blush2.gif


po to irgi butu gerai, kad butu panasaus ilgio, geriau israuna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyanna @ 2009 07 09, 12:27)
Aš šiandien dariausi cukrinę depiliaciją, tai plaukeliai apie 3 mm išsirovė puikiai  thumbup.gif


Tai štai kur problema, mano plaukeliai tikrai trumpesni buvo blush2.gif tai ką, auginsiu plaukelius db biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos, mergaites,
noriu depiliuoti pazastis ir bikini, tik neisivazduoju kur jus pasildot ta vaska, to specialaus sildytuvo nenoriu pirkti, nes pirma noriu pabandyti ar kas isseis....kojas bandziau su kasetiniu vasku (jam aparata turiu), tai labai patiko...noriu ir pazastis su bikiniu t.p. gal kartais kur ir raset apie tai, bet neturiu laiko visas senas temas skaityti...
aciu labai uz inf
Atsakyti
Aš vargstu su bikini skutimu, bet vis bijau eit depiluotis žiauriai, nes daaaaug metų skutuosi peiliuku (kas 3-5 dienas), tai net jaučiu, kad plaukas laaaaabai storas unsure.gif Ir man ta skausmo baimė iki šiol doh.gif
Atsakyti
QUOTE(assstis @ 2009 07 13, 15:04)
sveikos, mergaites,
noriu depiliuoti pazastis ir bikini, tik neisivazduoju kur jus pasildot ta vaska, to specialaus sildytuvo nenoriu pirkti, nes pirma noriu pabandyti ar kas isseis....kojas bandziau su kasetiniu vasku (jam aparata turiu), tai labai patiko...noriu ir pazastis su bikiniu t.p. gal kartais kur ir raset apie tai, bet neturiu laiko visas senas temas skaityti...
aciu labai uz inf



tai su kasetiniu laisvai pazastis ir bikini sonus nusiimsi, o siaip juk galima sildyti idejus i dubeni,ta budeni i kita ,didesni su vandeniu ir sildyk ant dujines smile.gif o ant kuno uzsitepti mentele smile.gif
Atsakyti