Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(Reniuke @ 2009 07 08, 22:44)
Ačiū! 4u.gif
Kalbant apie cukruką, tai gavosi perfect, ir skystą galėjau naudoti, ir minkyti sekėsi be vargo  thumbup.gif  Bet keletą kartų nusideginau kojytes  blush2.gif  o plaukeliai neišsirovė, tik keli.. blush2.gif  gal per trumpi?  g.gif
Trumpai tariant, pasidariau gerą masę, tik kad naudoti tinkamai dar nelabai sugebu, įgūdžių trūksta.  blush2.gif
Kokio ilgio plaukeliai turėtų būti? blush2.gif


Aš šiandien dariausi cukrinę depiliaciją, tai plaukeliai apie 3 mm išsirovė puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Sakykit, ar imanoma cukrine mase pasidaryti be mikrobanges? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lalala947 @ 2009 07 08, 20:47)
Kuo skiriasi kosmetologe nuo kosmetikes? g.gif



Kosmetike ta kuri turi profesini issilavinima, arba baigusi tik kursus. Jos negali atlikti giluminio veido valymo, dirbti su ivairiais prietaisais (vakuminis, jonafarezes ir t.t.), dirbti su rugstim.....
Kosmetologe turi medicinini issilavinima (Lietuvoje ruosia medicinos kolegijos).
Veliau jau buna Dermatologes su medicininiu universitetiniu issilavinimu...
Atsakyti
o as turiu toki klausyma, gal kas naudoja elektro skustuva???http://www.imk.lt/smulki-buitine-technika/skustuvai/skustuvas-braun-ls-5560.html
toki ar panasu, siaip girdejau labai teigiamu atsiliepimu, kad labai lygiai skuta, biki zona ir gilumini biki taip pat, jokios alergijos, nes epiliatorius visdelto ne iki galo svariai nuskuta viska

ir toks dar dalykas http://www.elektromarkt.lt/Catalog/cat.aspx?lang=lt&cat=30|1460|1460020&brand=0&price=0|0&page=1&query=&product=146002013653625
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaZantipA: 10 liepos 2009 - 09:16
QUOTE(Neaiste @ 2009 07 09, 13:20)
Sakykit, ar imanoma cukrine mase pasidaryti be mikrobanges? g.gif

imanoma, tik jeigu jos liks tarkim kitam kartui, paprasciau ja labai trumpai pasildyti mikrobangeje. bet siaip galima ir be jos apsieiti smile.gif
Atsakyti
birželio " nuo..iki.." numeryje perskaičiau apie guinot novatorišką depiliacijos būdą - depiliaciją derva." Naujuoju depiacijos metodu specialią kambario temperatūros dervą kosmetologė šilta metaline mentele lėtai padengia depiliuojamą vietą pagla plauko augimo kryptį. Kai derva suskystėja, paskleidžiama lygiu sluoksiu ant kūno taip, kad plauką padengtų, bet nepriplotų". Ten skelbiama, kad tokią procedūrą atlieka " grožio terapijos ir chirurgijos klinika" . Jų internetos svetainėje apie tai neužsiminta. gal ką nors girdėjote apie šią naujovę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 07 02, 14:35)
Sveikutes 4u.gif
resgitruojuosi i sita temele smile.gif nora 90% kalbu cia eina apie depiliacija cukrumi, bet as va noriu pasidalinti patirtimi apie depiliacija vasku, kuria pirma karta siandien isbandziau salone..paskaiciusi tema supratau, kad depiliavo man turbut su elasiniu vasku, nes nedejo jokiu juosteliu, o tiesiog tepe ir plese ta pati vaska. esu l.tamsaus gymio, turiu juodus, tankius, storus plaukus (deja, ne tik ant galvos..)..kojas dar siaip net taip apsipesu su epiliatorium, nors plaukas toks stiprus, kad lieka kartais raudoni kraujo taskuciai tose vietose, kur augo plaukas..bet apie bikinio susitvarkyma pati tai patyliu, nes skausmas man nepakeliamas, tad nukeliavau siandien i salona..zymiai maziau skaudejo nei su epiliatoriumi, taciau esu laaabai patenkina mergino darbu, labai svelniai, kruopsciai dirbo, manau grisiu pas ja ne karta dar. jokio paraudimo ar jautrumo nera. beje, dariausi visiskai pilna depiliacija (kitaip nemegstu, man TEN turi buti absoliuciai svaru, iskaitant ir uzpakaliuka blush2.gif ), tad ir norejau paklausti tu, kurios depiliuojais pacios namie bikini: kaip jus pasiekiate sunkiai prieinamas vietas, pvz prie uzpakliuko? su veidrodziu kaip nors? ar jums uztenka nupesti tik tiek, kiek per maudymuko krastus islenda?

Pritariu, kad skaumas nepakeliamas darant bikini paciai, tad nesugebejau darant cukrumi visko issidepiliuoti doh.gif
O kur tu dareisi depiliacija? nes rasei kad likai patenkinta darbu mirksiukas.gif
nes manau kitasyk teks bandyti eiti blush2.gif
Ir gal kas dar turi patirties depiliuojant bikini namuose? ar viska viska issinaikinat g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 07 02, 13:35)
Sveikutes 4u.gif
resgitruojuosi i sita temele smile.gif nora 90% kalbu cia eina apie depiliacija cukrumi, bet as va noriu pasidalinti patirtimi apie depiliacija vasku, kuria pirma karta siandien isbandziau salone..paskaiciusi tema supratau, kad depiliavo man turbut su elasiniu vasku, nes nedejo jokiu juosteliu, o tiesiog tepe ir plese ta pati vaska. esu l.tamsaus gymio, turiu juodus, tankius, storus plaukus (deja, ne tik ant galvos..)..kojas dar siaip net taip apsipesu su epiliatorium, nors plaukas toks stiprus, kad lieka kartais raudoni kraujo taskuciai tose vietose, kur augo plaukas..bet apie bikinio susitvarkyma pati tai patyliu, nes skausmas man nepakeliamas, tad nukeliavau siandien i salona..zymiai maziau skaudejo nei su epiliatoriumi, taciau esu laaabai patenkina mergino darbu, labai svelniai, kruopsciai dirbo, manau grisiu pas ja ne karta dar. jokio paraudimo ar jautrumo nera. beje, dariausi visiskai pilna depiliacija (kitaip nemegstu, man TEN turi buti absoliuciai svaru, iskaitant ir uzpakaliuka blush2.gif ), tad ir norejau paklausti tu, kurios depiliuojais pacios namie bikini: kaip jus pasiekiate sunkiai prieinamas vietas, pvz prie uzpakliuko? su veidrodziu kaip nors? ar jums uztenka nupesti tik tiek, kiek per maudymuko krastus islenda?

Tuo cukrus man labiau ir patinka uz vaska, kad galima nieko nematyt. ax.gif Klijuoji-rauni kaip su plastelinu, nera tikimybes nusideginti dar (nes vasku namie nusideginau pora kartu unsure.gif )
As depiliuojuos kas 2 savaites pazastis ir bikini, gal blogai (megstu, kad bikinis butu visada labai svarus), bet maziau plauku-maziau skausminga procedura.Nors po metu depiliacijos jau tokio skausmo ir nejauciu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(summergirl @ 2009 07 11, 18:20)
Pritariu, kad skaumas nepakeliamas darant bikini paciai, tad nesugebejau darant cukrumi visko issidepiliuoti doh.gif
O kur tu dareisi depiliacija? nes rasei kad likai patenkinta darbu mirksiukas.gif
nes manau kitasyk teks bandyti eiti blush2.gif
Ir gal kas dar turi patirties depiliuojant bikini namuose? ar viska viska issinaikinat g.gif  smile.gif

Puse metu eidavau pas kosmetologe reguliariai, nenaudojau peiliuku, bet veliau pati isigudrinau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ui! @ 2009 07 08, 20:28)
Prieš savaitę pirmąkart salone depiliavaus bikini. Naa,man po savaitės ir pradėjo lįst  unsure.gif  Bet suprantu.. Man jie greit auga ir šiaip baisus plaukas buvo po skutimų  schmoll.gif Bet gaila gaila,kad tik savaitę,nes skausmelį dar lig šiol baisu prisimint  hihihi.gif  rolleyes.gif

Pirmi kartai atrodo be rezultatu, bet po kokiu 5-6 kartu depilaicijos pamatysit, kad plaukas silpneja, atauga tokiom demem/lopineliais. Reikia investuot i proceduras... todel cukrus namie THE BEST wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tai vat gal pirmiausia reikia nueiti pas kosmetologe, tada jau bandyti paciai, nes tikrai nemazai pati ten nusidepiliavau, bet kai kur negaliu, atrodo skausmas nepakenciamas blush2.gif o taip noriu, kad butu visiskai svaru svaru rolleyes.gif
Atsakyti
sakau gal ir man prie cukraus pabandyt grizt... g.gif Nippe gal gali parasyti kiek ko tu dedi,kad ta minkoma mase gautusi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lalala947 @ 2009 07 11, 22:14)
sakau gal ir man prie cukraus pabandyt grizt... g.gif  Nippe gal gali parasyti kiek ko tu dedi,kad ta minkoma mase gautusi? ax.gif

Kaskart bandau matuoti ir parasyti tikslias proporcijas, bet virimo procese vis vandens ipilu... unsure.gif as is akies suprantu, kada vandens truksta... g.gif
6 s cukraus su kaupu, puse citrinos sulciu ir 2 s vandens, procese dar ipilu 1-1.5 s vandens.Bandykit taip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lalala947 @ 2009 07 12, 10:59)
Aciu 4u.gif  reikes pabandyt ax.gif

jei gatusi lb kieta mase, tai ipilkit 0.5-1 s vandens ir i mikruske 45-60 sek wink.gif viskas tada bus ok 4u.gif
Atsakyti