Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

plaukus reikia rauti su šaknimis o kitaip tik daug vargo,terlionė rezultatas 0.
Atsakyti
Gal galit pasakyti,jei prie epiliatoriaus buvo antgalis negyvoms lastelems nusveisti tai ji reikia uzdeti vietoj paprasto ir tada depiliuot? g.gif Ir dar:kodel po cukraus sakoma,kad neiauga plaukeliai,o su epiliatorium iaugineja,nors esme ta pati:plaukas israunamas? ax.gif
Atsakyti
Aš biski OT ,bet gal žinot kur Kaune galima nusipirkt elastinio vaško?
Atsakyti
epiliatorius ne pilnai israuna plauka jis ji nuplesia, ir padaro zaizdeles ko pasekmeje plaukas iaugineja.
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 03, 13:08)
Bet man pacioje apacioje ties achilu taip ir lieka raudoni taskeliai. verysad.gif
O kuom tepi, gal ir man nuramins oda.
Papildyta:
Paklausiu to pacio ir tave, kuom tepi?


nauduju depileve raminanti geli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 07 03, 12:28)
Mergarites, kurios daresi depil istorine data (ta diena, kur mazdaug plaukai neatauga  lotuliukas.gif  ), ka pasakysit? Ataugo jums ar ne? Man tas pats, lenda velniai  g.gif  reik cukru ruost...  ax.gif


Ir man jau po savaitės ataugo visi, grrr, nervina jie mane doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vakar išgąsdinta Veet putų dvigubai didesnės kainos nei LT bei paskatinta suvalkietiškos prigimties, pagriebiau Veet karštą vašką, kuris buvo šiek tiek pigesnis lotuliukas.gif Tik dabar problema - ką man su juo daryti??? Instrukcija tai daniška doh.gif Ten toks apvalus indelis pilnas vaško, medinė mentelė ir juostelės... Tad labai tikiuosi, jog galėsite atsakyti į mano klausimėlius:
1) Kaip kojas paruošti depiliacijai? Jos tiesiog turi būti švarios, ane? ax.gif
2) Kas jei po depiliacijos naudočiau alyvuogių aliejų (čia mano naujausias atradimas, kurį naudoju ir kaip kremą nuo saulės, ir kaip plaukų kaukę ir kaip raminantį losijoną po skutimosi blush2.gif ), su keliais lašais arbatmedžio aliejaus?
3) Ar įmanoma vašką perkaitint? Nes kiek suprantu iš daniškos instrukcijos mikrobanginėje 10min, bet juk skiriasi intensyvumas g.gif
4) Jei nesunaudosiu viso, ar galėsiu likusią vaško dalį pasilikti sekančiam kartui?

Tai tiek... Palinkėkite man didžiausios sėkmės rytoj (t.y. jau šiandien)! unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
oi, t.y. 60s mikrobanginėje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2009 07 06, 01:28)

1) Kaip kojas paruošti depiliacijai? Jos tiesiog turi būti švarios, ane? ax.gif
2) Kas jei po depiliacijos naudočiau alyvuogių aliejų (čia mano naujausias atradimas, kurį naudoju ir kaip kremą nuo saulės, ir kaip plaukų kaukę ir kaip raminantį losijoną po skutimosi blush2.gif ), su keliais lašais arbatmedžio aliejaus? 
3) Ar įmanoma vašką perkaitint? Nes kiek suprantu iš daniškos instrukcijos mikrobanginėje 10min, bet juk skiriasi intensyvumas g.gif
4) Jei nesunaudosiu viso, ar galėsiu likusią vaško dalį pasilikti sekančiam kartui?

Tai tiek...  Palinkėkite man didžiausios sėkmės rytoj (t.y. jau šiandien)! unsure.gif  4u.gif

1. turi but svarios ir sausos, gali pasibarstyt vaikiska pudra kad neliptu vaskas prie odos.
2. po depiliacijos gali naudot alyvuogiu alieju jei jis pirmo spaudimo ir sviezes nepasenes, kad nepakliutu infekcijos.
3. perkaitint imanoma, bet paprasciausiai jis tau nesiteps ir nubegs nuo menteles. tepimas turi but kremines konsistencijos. pasildyta gali isistatyt i karsto vandens vonele, taip islaikys ilgesni laika ir neatves.
4. jei nesunaudosi viso likusi galesi pasisildyt kita karta.
Atsakyti
4u.gif sveikos

nu ka, katik vel depiliavausi bikini krastus blink.gif ... eina sau, skausmas ziaurus doh.gif

nu nesuvokiu kaip jus viska sugebat nusidepiliuoti??? narkozes man rimtai reiktu..
be to, man taip greitai plaukai atauga verysad.gif ... kazkur 1.5 sav tik grazu....
Atsakyti
sveikutes besikankinancios depilaicijomis...... ax.gif
norejau pasiteirauti gal kas zino kokiu salonu elektrenuose? esu nevietine ten, tad visiskai nenutokiu kur koks yra, taciau ketinu buti ten kita savaite, noriu pasidepiliuoti bikini :-) Aciu labai jei kas pastebes sia zinute 4u.gif
Atsakyti
Štai ir baigiau savo procedūras bigsmile.gif
Šiaip viskas ėjosi gan neblogai - visiškai jokio skausmo nejutau (mat, tik kojas depiliavausi, dar psichologiškai bikiniui nepasiruošiau blush2.gif ). Tik kad blauzdų plaukai dar nebuvo, matyt, ataugę pakankamai, nes tik 50% ėmė g.gif Galvojau, kad keturias dienas neskusti bus pakankamai, bet pasirodo pritrūko dar kelių dienelių... Nieko, orai dabar sugedo, tai bandysiu procedūrą kartoti po poros dienų, o tuo tarpu su kelnėm pavaikščiosiu ax.gif

Atsakyti