Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

As irgi turbut tik su narkoze pasiryzciau pilnai bikinio depiliacijai... as vos vos krasciukus nusidepiliuoju- stoga rauna skausmas doh.gif .. neiskenciu ir skustuka imu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 02, 14:24)
Sveikutes,
gal galite padeti, nezinau, kas do bajeris. Po epiliatoriaus ant koju lieka raudoni taskai (vieta kur buvo plaukas), ka daryt? Kaikurie praeina, kiti ir lieka raudoni. Ar cia tik man ar dar kam taip buna. Gi baisiai kaip atrodo... verysad.gif
Gal bandyt vaska? Dekoju uz atsakymus  4u.gif

vasara depiliacija geriau darytis anksti ryte, kol dar neisiles oras. neisglebus oda. raudoni taskeliai praeina savaime tik reik turet podepiliaciniu priemoniu.
Atsakyti
Mielos merginos neraukire ilgų plaukų na tai labai skausminga,jai ilgesni praugo tai nustuskit ir tik po kokių 2 dienų darbuokitės su epiliatoriumi.Aš tai dabar plaukų ieškau tik išlenda koks ir raunu neapželkite ir bus neskausminga.Po proceduros su epiliatodiumi plaukai lėčiau auga o po kelių metų ir jus ieškosite.
Atsakyti
siulyciau geriau su zirklutem patrumpint o ne skust, nes po keliu dienu tikrai nepasidarysi. po skutimo labai sunkiai lenda plaukiukai daznai ir iauga, tai po depiliacijos tik daugiau bedos bus.
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 07 01, 18:38)
O kokiam cia salone  ax.gif Gal varda zinai  rolleyes.gif


as dariausi spa svaja. Vardo tai nepamenu doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 07 02, 21:19-->
QUOTE(curly smile.gif @ 2009 07 02, 21:19)
Man taip pat buna,praeina po pusdienio mazdaug. tai dazniausia raunu vakarais, o ryte jau buna nurimus oda.dar tepu po depiliacijos raminanti krema  smile.gif


Bet man pacioje apacioje ties achilu taip ir lieka raudoni taskeliai. verysad.gif
O kuom tepi, gal ir man nuramins oda.
Papildyta:
QUOTE(raganiukė78 @ 2009 07 02, 22:07)
vasara depiliacija geriau darytis anksti ryte, kol dar neisiles oras. neisglebus oda. raudoni taskeliai praeina savaime tik reik turet podepiliaciniu priemoniu.


Paklausiu to pacio ir tave, kuom tepi?
Atsakyti
Mergarites, kurios daresi depil istorine data (ta diena, kur mazdaug plaukai neatauga lotuliukas.gif ), ka pasakysit? Ataugo jums ar ne? Man tas pats, lenda velniai g.gif reik cukru ruost... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 03, 13:08)

Paklausiu to pacio ir tave, kuom tepi?

Naudoju profesionalias priemones kurias parduoda kartu su vaskais. esu kosmetologe todel is prekybos centru neperku ax.gif
Atsakyti
O as tai nzn ka daryti kai plaukeliai ataugineja, ju dar nei su vasku, nei epiliatorium nenudepiliuosi, bet matosi tas atauginejimas, bent kai as tamsi, tai tikrai matosi, man negrazu sad.gif o db tokie orai, norisi atidengti kojytes g.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 07 03, 13:28)
Mergarites, kurios daresi depil istorine data (ta diena, kur mazdaug plaukai neatauga  lotuliukas.gif  ), ka pasakysit? Ataugo jums ar ne? Man tas pats, lenda velniai  g.gif  reik cukru ruost...  ax.gif


Man irgi tas pats, vadinasi nesuveike lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 07 03, 13:28)
Mergarites, kurios daresi depil istorine data (ta diena, kur mazdaug plaukai neatauga  lotuliukas.gif  ), ka pasakysit? Ataugo jums ar ne? Man tas pats, lenda velniai  g.gif  reik cukru ruost...  ax.gif


ataugo ir vos negreiciau biggrin.gif
Atsakyti
bandziau as rankas nusidepiliuot su tuo cukrum....tai antra ranka pabaigiau su epiliatorium...prisidariau melyniu,nuplesiau oda,o ir pati mase buvo ne tokia sviesi kaip per youtube rodo,gal perviriau?ir dar viskas lipo prie pirstu ir greit kietejo..
Atsakyti