Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(SviesatamsojE @ 2009 06 28, 20:10)
O kiek uztenka jo? Tik kojom? tik rankom? Ar galima tarkim dvigubinti kiekius, kad iskarto issivirti ir kojom ir rankom ir pazastim ir bikini? ax.gif

Man uzteko abiems kojoms,o daugiau nieko nedepiliavau.Man labai idomiai,nes buna vietom taip gerai israuna plaukelius,per viena karta,o kitoj vietoj nei vieno. schmoll.gif Tai kiek neisrove pabaigiau nuskusti(nezinau ar gerai padariau,bet nieko nesugalvojau)
Gal kuri nors gali parekomenduoti gera epiliatoriu?(mazdaug iki 100 Lt) rolleyes.gif
Atsakyti
Nu va nezinau, ka cia ir daryti... ar verta zaisti... g.gif pas mane tai tokie plaukeliai ir ant koju ir ant ranku labai ploni ir ju labai nedaug.. vos matomi... tai gal gerai issiraus... o bikini ir pazastyse siek tiek stambesni... tai va cia jauciu bus sunkiau.. o dar pacios skaudziausios vietos doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As sakiau,kad pirksiu epiliatoriu turbut,nes su peiliukais labai greit atauga,o su cukrum labai daug zaist... ax.gif
Atsakyti
jei ne paslaptis su kuo depiliuojant bikinio zona, kokiom priemonem, neminant skustuku, nes man po ju kita diena isberia ir zaisti atsibosta su jais 4u.gif ir kaip? girdejau braziliskas lb populiarus? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
as tingiu su tuo cukrum prasideti.. blush2.gif turiu peiliukus, vasko anksciau pirkto ir elektrini depiliatoriu (kuri pirkau gal pries kokius `7 metus, Philips) - tai man visu situ priemoniu kaip ir uzteks..
Pazastu negaliu ryztis depiliuot- tai tik skutu, bikini dazniausiai irgi tik skutu, nors va pries savaite vasku plius elektriniu depiliatorium krastus nusidepiliavau- tai labai liuks, dar neatauga, bet aisku skaudejo ziauriai..
o kojas depiliuot elektriniu- man vienas juokas, neskauda visai.
rankas vienu momentu pries kelis metus depiliuodavausi, bet man labai nepatinkas tas jausmas ir vaizdas kai ataugineja.. tai nustojau, dabar nei skutu nei depiliuoju- vaikstau su plaukeliais blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krama @ 2009 06 29, 20:21)
as tingiu su tuo cukrum prasideti..  blush2.gif  turiu peiliukus, vasko anksciau pirkto ir elektrini depiliatoriu (kuri pirkau gal pries kokius `7 metus, Philips) - tai man visu situ priemoniu kaip ir uzteks..
Pazastu negaliu ryztis depiliuot- tai tik skutu, bikini dazniausiai irgi tik skutu, nors va pries savaite vasku plius elektriniu depiliatorium krastus nusidepiliavau- tai labai liuks, dar neatauga, bet aisku skaudejo ziauriai..
o kojas depiliuot elektriniu- man vienas juokas, neskauda visai.
rankas vienu momentu pries kelis metus depiliuodavausi, bet man labai nepatinkas tas jausmas ir vaizdas kai ataugineja.. tai nustojau, dabar nei skutu nei depiliuoju- vaikstau su plaukeliais  blush2.gif  biggrin.gif

Jei ne paslaptis,koki epiliatoriu naudoji? g.gif Gal kas toki naudojat?Epiliatorius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lalala947: 29 birželio 2009 - 19:29
Taip buvau uzsivedusi pasidaryti ta cukru ir jau trecia karta neiseina ;//, pirma karta lipo prie ranku, antra perkaitinau, o trecia atrodo viskas buvo gerai, bet kaip nestingo taip nestingo. Dariau taip : 8 saukstai cukraus, 2 vandens ir puses citrinos sultys.
Atsakyti
QUOTE(lalala947 @ 2009 06 29, 20:29)
Jei ne paslaptis,koki epiliatoriu naudoji? g.gif Gal kas toki naudojat?Epiliatorius

nea, ne toki.. pirktas seniai, tai pagyvenes toks, bet rauna gerai. tingiu ieskot modelio...
sese turi philips su ledo antgaliu, nu tipo saldantis, bet nieko gero is jo, neapsimoka moket brangiau uz ta saldanti antgali schmoll.gif
pas mane toks vibruojantis yra antgalis bet nenaudoju jo, nieko jis ten skausmo nenuima schmoll.gif
patariu nemest daug pinigu ant elektrinio epiliatoriaus, nes visokie tie 'pribumbasai' naudos beveik neduoda ir lieka nenaudojami mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal galit patart,i ka labiausiai atkreipti demesi perkant el. epiliatoriu? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lalala947: 29 birželio 2009 - 21:53
QUOTE(lalala947 @ 2009 06 29, 23:52)
O gal galit patart,i ka labiausiai atkreipti demesi perkant el. epiliatoriu? rolleyes.gif

Jai pirksi epiliatorių tai labai žiurėk žnyplelės per minutę užsiveria ir atsiveria,kiek jų yra. Zepter firmos depiliatodius turi epiliasinę galvutę su 18 žnyplelių ir per minutę atsiveria ir užsiveria 36000 kartų. Galima naudoti visų jautrių sričių plaukams šalinti:veido plaukelius, lūpų ar smakro srities,kojas,bikinio sritį ir pažastis. Ir kaina jo netokia didelė tik 259 litai.
Atsakyti
QUOTE(aureku @ 2009 06 29, 02:22)
pirma karta isgirdau apie toki depiliavimosi buda, labai sudomino. idomu, kad visos sakot, kad nelabai skauda. gal kas nors gali palygint su elektriniu depiliatoriumi, ar siuo budu maziau skauda. karta bandziau elektriniu, tai ne tai kad skausmas, bet toks erzinantis jausmas, atrodo trenksiu i zeme ta aparata. doh.gif o kaip su cukrumi?


Tikrai skausmas daug mažesnis man su cukriuku nei su epiliatoriumi thumbup.gif mano kojų plaukai labai stori, tai taip prisikankindavau su epiliatoriumi kol išraudavau visus ir oda labai išberta po jo būdavo, o vat po cukriuko paraudimas labai greitai praeina ir palyginus tai man beveik neskauda, net bikini buvau pasidariusi pati pirmą kartą nors su epiliatoriumi dėl skausmo anksčiau niekaip nepasiryždavau smile.gif
Atsakyti
Ziurekit koki recepta radau nete:
½ citrinos sulčių
1 stiklinė cukraus
¼ stiklinės medaus
Žiupsnelio kukurūzų krakmolo
Švarių medvilninių medžiagos juostelių
Medinės mentelės

1. Vietas, kurias ketini depiliuoti, pabarstyk kukurūzų krakmolu.

2. Citrinos sultis, cukrų ir medų sumaišyk stikliniame dubenėlyje ir pakaitink keletą minučių mikrobangėje, kas 20-30 sekundžių išimdama ir pamaišydama.

3. Atvėsink gautą tyrelę, kol ji bus maloniai šilta, ir medine mentele užtepk plonutėliu sluoksniu ant odos.

4. Tuojau pat prie pateptos vietos prispausk medvilnės juostelę, 3-4 kartus perbrauk ją plaukelių augimo kryptimi.

5. Viena ranka prispausk odą šalia depiliuojamos vietos, kad ji įsitemptų, ir staigiu, ryžtingu judesiu atplėšk juostelę judesiu, nukreiptu prieš plaukelių augimo kryptį.

Nemėgink depiliuoti iš karto didelių odos plotų – judėk nedidelėmis juostelėmis: taip skaudės mažiau, o procedūrą seksis atlikti sklandžiau. Jei tyrelė atvės – gali ją vėl pašildyti mikrobangėje. Tik prieš tepdama ant odos patikrink, kad nebūtų pernelyg karšta, bei kruopščiai išmaišyk. Nepamiršk: mikrobangų krosnelės dažnai sušildo netolygiai.
Atsakyti