Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

Chilly,o tu minkai ta mase ar skysta tepi?Jei minkai tai gal gali recepta pasakyt? ax.gif
Atsakyti
Na merginos ir mane sudominot su tuo cukriuku... Labiausiai ir graziausiai man skamba tai darbas su ta skysta mase, kai uztepi su menetele ir uzdedi skepetaite medziagos... Kaip video parodyta... tai gal galite tos skystos mases recepciuka parasyti ir kokie kiekiai kam uztenka.. ta prasme receptas kuri darotes koju plaukuciu depiliavimui, ranku? Zodziu kiek jo uztenka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 06 28, 10:47)
radau filmuka smile.gif

Gali adresa parasyt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 06 19, 10:47)
Kur profesionalia kosmetika pardavineja,manau visur kainos panasios.O jei kauniete galesiu sukonkretint.

As karta prilieciau savo rankas ir galvoju ko jos cia tokios siurskios dabar,ar nusausejo oda ar ka..poto prisiminiau, kad nusiskutau as jas,plaukeliai atauginejo lygai tokie patis sviesus ir ploni,bet tas eziukas baisiai nemaloniai badesi nors ir nesimate.Daugiau turbut nesalinsiu. O nuo epiliatoriaus ranku oda  buvo spuogeliais paberta,ji matyt jautresne nei koju.

gal galit papasakoti kur tiksliai kaune ta vaska pirkot? 4u.gif is anksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(lalala947 @ 2009 06 28, 11:23)
Gali adresa parasyt? ax.gif



tai kad tu pati ir dejai ta filmuka biggrin.gif
http://www.youtube.c...E...PL&index=41
Atsakyti
Tai niekas negali parasyti skystos konsistencijos recepciuko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE
Tai niekas negali parasyti skystos konsistencijos recepciuko?


As dejau 7 saukstus cukraus 3 saukstus vandens ir 0.5 s. citrinos sulciu(as citrinos rugstele su vandeniu) ax.gif man gavo gerai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(charisma212 @ 2009 06 28, 16:49)
tai kad tu pati ir dejai ta filmuka  biggrin.gif
http://www.youtube.c...E...PL&index=41

Ech. blush2.gif Galvojau kas nors nauja biggrin.gif O jau dareisi pati? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lalala947: 28 birželio 2009 - 18:59
QUOTE(lalala947 @ 2009 06 28, 19:00)
As dejau 7 saukstus cukraus 3 saukstus vandens ir 0.5 s. citrinos sulciu(as citrinos rugstele su vandeniu) ax.gif  man gavo gerai thumbup.gif
Papildyta:



O kiek uztenka jo? Tik kojom? tik rankom? Ar galima tarkim dvigubinti kiekius, kad iskarto issivirti ir kojom ir rankom ir pazastim ir bikini? ax.gif
Atsakyti
Pirma karta depiliavo rankas vasku(na ir isvis pirma karta nuo ranku salinau plaukelius) - iskart po depiliacijos buvo paraude, po mazdaug 6val praejo, pasiliko svelni, grazi oda. Taip ir kita, ir dar kita diena. Ketvirta diena nerealiai isbere!!!! Apie desimt spuogeliu ant kiekvienos rankos. Ka nors daryti ar laukti kol praeis(jau ketvirta diena kaip isberta, niekas nemazeja)? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tobsita: 28 birželio 2009 - 20:03
eik pas kosmetologe kuri dare ir pasikonsultuok ka tau reiketu daryt. gal kokia raminancia kauke uzdes arba pasiieskok alijosiaus gelio
Atsakyti
pirma karta isgirdau apie toki depiliavimosi buda, labai sudomino. idomu, kad visos sakot, kad nelabai skauda. gal kas nors gali palygint su elektriniu depiliatoriumi, ar siuo budu maziau skauda. karta bandziau elektriniu, tai ne tai kad skausmas, bet toks erzinantis jausmas, atrodo trenksiu i zeme ta aparata. doh.gif o kaip su cukrumi?
Atsakyti
Na aš bandžiau darytis cukraus depiliaciją du kartus,pirmą kartą masė pavyko,antrą kartą kiek per skysta,tai tepiau kaip vašką ir plėšiau su juostelėmis.Na man tai išrauna kokius 20% plaukų,kad ir kiek kartų prasieičiau.Nors prie odos prilimpa,skauda baisiai,plešiasi irgi atrodo ohoho,bet plaukai kaip buvo,taip lieka.Bandžiau ir paplaukiui,ir prieš plauką rauti,bet nieko gero.Ant šlaunų po antro karto atsirado pora kraujosruvų,kaip susimušusi būčiau.Neiškentusi pasiėmiau epiliatorių ir atkentėjau dvi valandas kojoms ir rankoms.Bais nepatogu man su tuo cukrum cackintis,prisidrabsto visur,paskui sustingsta,o rezultato nėr schmoll.gif
Atsakyti