Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(lalala947 @ 2009 06 20, 20:56)
as esu skaiciusi,kad negalima su niekuo tepti,nes kazkaip patenka tada lyg ir i vidu ten.Nu kazkas tokio.Nezinau kiek ten tiesos,bet as asmeniskai niekuo netepu... 4u.gif



as pati isbandziau tai. nieko netepiau ir sugalvojau tepti - tai isbere baisiausiai. dabar niekada netepu ir taip geriausiai mano odai
Atsakyti
Netycia uzejau i si skyreli ir pakraupau kaip jus save kankinat, pameginsiu pakomentuot keleta is paskutiniuju pasisakymu.
QUOTE(julya @ 2009 06 23, 10:58)
merginos turiu tokia problemele...  blush2.gif  as niekad nesidepiliavau pas kosmetologe, visada ta dariau pati, dabar pagalvojau gal pas kosmetologe nusidepiliuoti vasku,tik gi reikia gerokai paauginti tuos plaukus kad issipestu,bet man geda bus rodyt nedepiliuotas kojas kosmetologei nes pas mane ant koju tai tikrai tamsus plaukeliai ir ju laabai daug  doh.gif  kaip isvengti to diskomforto? ar tom kosmetologem dzin,nieko nekomentuoja?

Tikrai gali drasiai eit plaukuota pas kosmetologe ir nebijot. kosmetologe pasirinkusi savo profesija jau seniai susitaikius su tuo kokios ateina klientes, juk pas ginekologe irgi nusirengiat. einant pas kosmetologe plaukeliu ilgis turetu but ne mazesmis kaip 5-6 mm. po skutimo net ir ilgesni, nes jie kietesni sunkiau ir skauziau pasiima

QUOTE(Tanite @ 2009 06 23, 12:37)

ojaj  doh.gif  o as kaip tik norejau vestuvems nusidepiliuot  doh.gif tik eiciau pas kosmetologe, nes pati neiryztu, tai nzn ka daryt, jei ir man isbers  unsure.gif nenoriu su taskuotom raudonom rankom but  unsure.gif

eik depiliacija darytis pries 5 dienas, per jas tikrai nurims oda ir tuo paciu busi grazi. jei labai jautri oda kosmetologe isteps specialiom priemonem, kad kuo greiciau nurimtu.

dabar bendrai visoms. pazastu ir bikini pacioms depiliuotis nepatariu nes kartais pasekmes buna skaudzios, kai su plauku istraukiamas ir plauko maiselis ar riebaline liauka, jos jau nebesukisit niekaip atgal. ir bus matomas kabantis kauburelis, o dar jei kils uzdegimas... aisku cia pasitaiko reti atvejai bet pasitaikantys. bikini ir pazastis vistik siulyciau patiketi kosmetologei, nes jos sio darbo mokinasi, zino visa plauko augimo anatomija, turi visas priemones, kad butu tik kuo neskausmingiau ir sveikiau paciai odai. o sitaip kankintis tai ka as zinau... kosmetologe dirbu jau 5 metus, bet pati sau bikini darytis pradejau tik neperseniausiai, atradusi idealiai tam reikalui tinkanti vaska kuris ne karstas ne teplus nelimpantis prie odos o tik prie plauko. pazastis patikiu kolegei. nes pati maciau kuo tai gali baigtis.
dabar del priemoniu - pries depiliacija butu gerai nudezinfekuot oda ir pabarstyt talku arba vaikiska pudra,kad maziau liptu prie odos ir jos nesuzeistu. po depiliacijos naudot tik podepiliacini krema losjona ar pan. kad plaukeliai neiauginetu po 3 dienu pasidarykit kartas nuo karto pylingiuka (kavos tirsciai, cukrus, arba pardavinejami kosmetikos parduotuvese) oda susvelnes ir plaukeliai lengviau islys.
tai tiek, jei kas nores daugiau info rasykit az nes siu temu neseku. kaip sakiau netycia uzklydau ir pakraupau.
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Ka tik pasidariau visą tą košelę 4u.gif pagal rastą receptuką ankstesnėj temoj smile.gif
8 šaukštai cukraus
2 šaukštai vandens
pusės citrinos sulčių.
Kaitinau viską iki šviesaus gintaro spalvos 4u.gif bet man tokia pskystė atrodo, nei per youtube maciau g.gif bet tai gal sutirštės dar kol atvės? unsure.gif
Atsakyti
Nesigavo man verysad.gif sakyciau per skysta gavosi, visai nesiminke schmoll.gif rankos negalejau nuo kojos atplest blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 06 25, 21:05)
Nesigavo man  verysad.gif  sakyciau per skysta gavosi, visai nesiminke  schmoll.gif rankos negalejau nuo kojos atplest  blush2.gif

Man taip gavosi,tai as istepiau tas vietas kur depiliavau ir su medziagos gabaleliu nuplesiau.Kaip rodo per veet reklama ax.gif Man gavosi gerai thumbup.gif
Atsakyti
o kiek mazdaug kainuoja ta pandhy's kosele ar kaip ja pavadint? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lalala947 @ 2009 06 25, 23:38)
o kiek mazdaug kainuoja ta pandhy's kosele ar kaip ja pavadint? unsure.gif

http://www.beautypoi...c...piliavimui
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Pasiskaičius apie jūsų pamėgtą depiliacijos būdą su cukrumi. Aš ir vakar pirmą kartą išbandžiau, nu ir super pavyko thumbup.gif Tiesa depiliavau tik kojas. Ir tai prie jų kai pirmą kartą, tai 3 valandas užtrukau, kol košytę pasidariau ir kojas nusidepiliavau... doh.gif Iš pradžių kietesnę išsiviriau, tai kai atšalo paminkiau ir tiesiog lipinau ant kojos tą tešlą ir roviau, oj kaip skaudėjo iš pradžių, jau galvojau viską mesiu blush2.gif Paskui antrą kartą viriausi, nes tą kažkaip greitai išnaudojau blink.gif Antrą kartą išsiviriau skystesnės, man labiau patiko, nes užsitepiau mentele ant kojos ir su medžiagos gabalėliu, ir kai įsivažiavau tai nei to skausmo nejutau, nieko ax.gif Taigi tą medžiagą ir kelis kartus tekdavo ant tų pačių vietų dėti, kol odelė tapo lygi ir be plaukelių, po 3 valandų aš džiaugiausi švelniomis, be plaukučių kojytėmis wub.gif Tiesa, dar galvojau, kad sudirgs oda, ar kokių žaizdelių pasidarysiu, bet nieko, šnd aš jau su bridžais, nes jokių įbrėžimų nerasta. Net neįtikėtina bigsmile.gif Tikrai ne paskutinį kartą darausi mirksiukas.gif
Ačiū jums už šio depiliacijos būdo paviešinimą, nes iš jūsų ir sužinojau apie jį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramele: 27 birželio 2009 - 09:25
merginos,o jus plaukelius raunat pries augimo kripti ar paplaukiuj? 4u.gif
Atsakyti
Reikia raut pries, kiek girdejau.
Atsakyti
QUOTE(Caramele @ 2009 06 27, 10:22)
Sveikos 4u.gif  Pasiskaičius apie jūsų pamėgtą depiliacijos būdą su cukrumi.
O kokį receptą naudojai tai košelei pasigaminti? 4u.gif 4u.gif


QUOTE(matrioskyte @ 2009 06 27, 10:52)
merginos,o jus plaukelius raunat pries augimo kripti ar paplaukiuj? 4u.gif
Aš tepu palei plauką, o raunu prieš.
Atsakyti
QUOTE(matrioskyte @ 2009 06 27, 10:52)
merginos,o jus plaukelius raunat pries augimo kripti ar paplaukiuj? 4u.gif

aš tepu prieš plauką, o raunu papalukiui. Norsk kai tokiu būdu neišraunu, tai pabandau ir atvirkščią variantą blush2.gif

Na kagi, šiandiena trečią kartą dariausi cukriuko procedūrą ir trečią kartą esu ja laaaabai patenkinta thumbup.gif Taip malonu dirbti su ta cukraus mase ir ištiesų paprasta. Šiandiena net MB papraše, kad duočiau gabalelį cukriuko masės lotuliukas.gif sugalvojo pažastis nusidepiliuoti thumbup.gif Sako, tai kad tu čia taip be jokių emocijų darbuojiesi, tai gal ir man pavyks pasigrąžinti lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti