Įkraunama...
Įkraunama...

Greitai, paprastai ir skaniai - FARŠAS

m@muk@s, manau kat tiktų ir kiaulienos faršas, tik kad rieboki kotletukai turėtų gautis g.gif jei svečiam norit kažko įdomesnio,tai rekomenduoju rudnosiukus smile.gif
Atsakyti
Šiandien mėginsiu daryti Šepardo pyragą pagal Sonatinos receptuką thumbup.gif tikiuosi viskas pavyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(m@muk@s @ 2010 06 12, 22:40)
Laba vakara 4u.gif
Turiu kiaulienos farso ir reik ryt gamint kazka, laukiam sveciu, paprastu kotletu nenoriu schmoll.gif Kazin ar tiktu siam receptui kiauliena vietoj vistienos? g.gif

aisku kad tiktu, bet sveciam padaryciau geriau koki idomesi ala netikra zuiki. Labai skanus yra Sonatinos vyniotinis 4u.gif jau ne karta esu darius tiek viena dideli, tiek kelis maziukus... i suri daug zoleliu pridedu arba kokio kiausinio virto liuks thumbup.gif lengvai pasidato, vargti nereikia nes kepa orkaitej smile.gif
Atsakyti
Del ivairumo,kartais darau:kotletus is paprasto farso(kiaul.+jaut.)+svogunas+kiausinis+druska+mirkyta bulka, o i viduri kotleto idedu mirkytu dziovintu abrikosu arba juoduju slyvu arba razinu. Kotletukus apvolioju 1 isplaktame kiausinyje, po to dziuveseliuose. Gaunasi kotletukai su plutelia ir su "siurprizu",kaip vaikai sako,nes kol nesuvalgai,nezinai kas viduje smile.gif Mums skanu ir vidus tikrai visada iskepes, prasom pameginti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandieną dariau bulves įdarytas faršu.
Faršas: svogūnas, pipirai, druska, kiaušinis.
Bulves išskobiau, pridėjau faršo, į puodą, vandens, šiektiek smulkinto svogūno, užvirus grietinės pora v.š., kečupo irgi ~2 v.š., apibarščiau krapais, ir troškinau.
thumbup.gif
foto ne itin kokybiška, dar proceso metu http://www.ipix.lt/desc/23187024/ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 06 13, 10:09)
aisku kad tiktu, bet sveciam padaryciau geriau koki idomesi ala netikra zuiki. Labai skanus yra Sonatinos vyniotinis  4u.gif  jau ne karta esu darius tiek viena dideli, tiek kelis maziukus... i suri daug zoleliu pridedu arba kokio kiausinio virto liuks  thumbup.gif  lengvai pasidato, vargti nereikia nes kepa orkaitej  smile.gif


Laba diena!
Labai noreciau isbandyti si recepta, kadangi Sonatina cia nepasirodo, tai gal jus man pagelbesit blush2.gif
Nelabai suprantu sios vietos:

"Kepimo formą iškloti kepimo popieriumi, dėti pusę faršo, per vidurį dėti tarkuotą sūrį, sumaišytą su žalumynais, ant viršaus sudėti likusį faršą ir suformuoti vyniotinį."

Ar cia tiesiog i kokia kekso forma deti viena sluoksni farso - suris - ir kitas sluoksnis farso? Ar reikia ideti sluoksni i orkaites skarda - suris - ant virsaus kitas sluoksnis ir tiesiog susukti? g.gif Jei reikia sukti, tai ar tas farsa nesubyra, ar standziai sukti reikia? Niu, niekaip negaliu suprast sito momento! doh.gif

Labai dekoju uz pagalba! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2010 08 23, 22:00)
Ar cia tiesiog i kokia kekso forma deti viena sluoksni farso - suris - ir kitas sluoksnis farso? Ar reikia ideti sluoksni i orkaites skarda - suris - ant virsaus kitas sluoksnis ir tiesiog susukti?  g.gif  Jei reikia sukti, tai ar tas farsa nesubyra, ar standziai sukti reikia? Niu, niekaip negaliu suprast sito momento!  doh.gif

Esu gaminusi labai panašų receptuką (tik vietoj sūrio virti smulkūs makaronai). Iš pradžių taip pat jaudinausi kaip susisuks, tačiau kažkaip be vargo greitai ir lengvai viskas pavyko smile.gif Dėjau ne į kokią kekso formą, o į paprastą skardą. Juk turbūt recepte taip pat parašyta, kad faršą paruošti reikia, aptept kiaušiniu jau sudėjus sluoksniais, ar panašiai, todėl faršas nebus birus mirksiukas.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
įdaryta paprika, gaminta elektriniame garų puode.

Paruošti papriką kaip įprasta. Tik papriką geriau įdaryti ne visą, o perpjauti per puse išilgai ir tada įdaryti. Garinasi 30-35 minutes.

Tokį patiekalą man užima pagaminti ne daugiau 45 minučių. Skanu, sveika ir labai greitai.
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2006 03 22, 14:45)
Kiek čia skaitinėjau ,šito apkepo lyg ir neaptikau. Iš grupės ''skamp''Viktoro receptas.
   APKEPAS SU BULVĖMIS ,FARŠU IR SŪRIU

Kiaulienos, jautienos arba vištienos faršo,
fermentinio sūrio,
bulvių,
sviesto,
druskos,
česnako,
mėsos prieskonių ,krapų

Bulves išvirti, supjaustyti plonomis juostelėmis ( fri) ir gražiai viena prie kitos išdėlioti riebalais išteptoje kepimo formoje . Apiberti fermentiniu sūriu ( aš bėriau nemažai) ,sudėti faršą .Faršą apibarstyti druska ir prieskoniais.Po to vėl berti sūrį,ant sūrio bulvių sluoksnį.Dar šiek tiek druskos ,prieskonių ,krapų ,smulkinto česnako ir aptepti sviestu .Kepti orkaitėje apie 45 min.
  Aš kepiau su kiauliena ,buvo labai skanu thumbup.gif

labai geras receptukas good.gif skaniai pavalgem biggrin.gif tik dariau biski kitaip.kadangi bulviu paprastu neturejau tai labai tiko fri bulves ir farsa pasidariau iskart kaip kotletu ir tik tada dejau ant bulviu su suriu.beje manau jei kita kart darysiu su paprastom bulvem tai tikrai nevirsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teja_Bella: 05 spalio 2010 - 22:12
O ka pasiulytumete pagaminti is farso sumaisyto su ryziais? (liko nuo balandeliu o vel juos daryt nebesinori,atsivalgem) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2010 10 09, 19:20)
O ka pasiulytumete pagaminti is farso sumaisyto su ryziais? (liko nuo balandeliu o vel juos daryt nebesinori,atsivalgem)  smile.gif



Aushrita,

bent aš įmuščiau kiaušinių{pora,bet galima ir viena}įpjaustyčiau poro pakepinto ant sviesto,įpilčiau grietinėlės,ir išsikepčiau užkepėlę.

{gerai viską išmaišyčiau}
Atsakyti
Vieną kartą taip atsikračiau faršo likučių - bet buvo be ryžių, liko nuo piragaičių - užtepiau ant batono ir į keptuvę. Faršas turi buti apačioje, keptuvė įkaitusi, kai apkeps - apversti, apkepinti iš kitos pusės. NIAM-NIAM! Šeimyna suvalgė akimirksnių.
Atsakyti