Įkraunama...
Įkraunama...

Greitai, paprastai ir skaniai - FARŠAS

DiaDi 4u.gif
Taip gaunasi vientisa konsistencija,bet galima ruošti ir sluoksniukais.
Tik,geriau naudoti avinžirnius{tuomet galima juos maišyti su grietinėle,arba sviestuką},nes avinžirniai yra pakankamai sausi.
Dėl subliūškimo galiu pasakyti,kad taip neatsitinka.
Galima uždengti folija {naudojant keramikinius indukus,užkepus,nuimame foliją}
,kad apkeptų.
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 02 18, 22:03)
as siandien prikepiau netradiciniu kotletu ... kazkada sm radau recepta, bet niekad dar buvau nebandzius. Zodziu i 450 g vistienos farso imaisiau iki skaidrumo pakepinta svoguna, bei 2 kiausinius suplaktus su 1 v.s. kupinu krakmolo, 2 v.s. mejonezo, 1 a.s. farso prieskoniu, druskos, pipiru bei svieziu petrazoliu. Gaunas gana skystoka mase, kuri dedama saukstu i ikaitusi alieju ir kepama.Tikrai skanus, purus koteltai  4u.gif  Kiekvienas pagal savo skoni pasidaro padaza ir dar juos patroskina jame  thumbup.gif as tik ryt ji darysiu, tai va ... skanaus!

Išbandyta, patiko visai šeimynai šitie kotletukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 03 21, 20:05)
DiaDi 4u.gif
Taip gaunasi vientisa konsistencija,bet galima ruošti ir sluoksniukais.
Tik,geriau naudoti avinžirnius{tuomet galima juos maišyti su grietinėle,arba  sviestuką},nes avinžirniai yra pakankamai sausi.
Dėl subliūškimo galiu pasakyti,kad taip neatsitinka.
Galima uždengti folija {naudojant keramikinius indukus,užkepus,nuimame foliją}
,kad apkeptų.

Aciu,Regna,reiks ryt isbandyti ax.gif
Atsakyti
Sveikos

Norėjau paklaust ką jūs darot su įdarytom bulvėm ar verdat vandeny ar kepat arkaitėj :hm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pijausmama: 12 balandžio 2010 - 12:38
Anksciau bulves kepdavau orkaiteje,bet jos labai apdziudavo, taciau dabar verdu puode, man taip skaniau, sudedu i puoda idarytas bulves, ipilu vandens, dedu tarkuotu morku, svogunu, ir paverdu, po to nupilu siek tiek skyscio, ir dedu grietine su pomidoru padazu ir patroskinu
Atsakyti
QUOTE(Pijausmama @ 2010 04 12, 13:38)
Norėjau paklaust ką jūs darot su įdarytom bulvėm ar verdat vandeny ar kepat arkaitėj g.gif

Aš orkaitėj jas troškinu greitinėlėje uždaram inde smile.gif Prieš tai (prieš jas išskaptuojant) aš jas įmetu į verdantį vandenį, tada jos sausos niekad nebūna.
Atsakyti
O as kepu orkaiteje, tik prieš kepant bulves pusele apvinioju su folija, tuomet sultys issiskyrusios is mesytes neisbega, o bulve buna sultinga ir skani ax.gif
Atsakyti
As megstu "palaida" farsa iskepti su pievagrybiais arba darzovemis, ji sumaisyti su virtais makaronais bei pomidoru padazu, ir galiausiai uzkepti suriu. Greita ir skanu.
Atsakyti
as taip pat dazniausiai susikepinu farsa ir dedu visokiu darzoviu,pvz.svogunai,morkos,paprika,konservuoti kukuruzai,marinuoti agurkeliai,ipilu keciupo dar viska pakepinu ir valgom tai su ryziais,makaronais arba bulvem thumbup.gif
Atsakyti
Man tai labai skanu toks patiekalas: Į stiklinį indą dedu sluoksniais, kubeliais pjaustytas bulves, tada griezineliais pjaustytas morkas, labai smulkiai pjaustyta kopusta, viska pabarstau druska ir tada sluoksnis farso. I farsa imaisau stikline grietines, kiausini, idedu gana daug kmynu ir ant darzoviu graziai sudedu ta farsa. Ant farso dar galima uzdeti keleta griezineliu morkyciu, kad graziai atrodytu. Truputi ipilu vandens. Uzdengiu folija ir valandai dedu i orkaite. Kepu 200 laipsniu temperaturoje. Man labai labai skanu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 02 19, 00:03)
as siandien prikepiau netradiciniu kotletu ... kazkada sm radau recepta, bet niekad dar buvau nebandzius. Zodziu i 450 g vistienos farso imaisiau iki skaidrumo pakepinta svoguna, bei 2 kiausinius suplaktus su 1 v.s. kupinu krakmolo, 2 v.s. mejonezo, 1 a.s. farso prieskoniu, druskos, pipiru bei svieziu petrazoliu. Gaunas gana skystoka mase, kuri dedama saukstu i ikaitusi alieju ir kepama.Tikrai skanus, purus koteltai  4u.gif  Kiekvienas pagal savo skoni pasidaro padaza ir dar juos patroskina jame  thumbup.gif as tik ryt ji darysiu, tai va ... skanaus!

Kepiau siandien situos.... wub.gif Laaaaaaabai patiko! Dar tikrai gaminsiu 4u.gif
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif

QUOTE(aguonele @ 2010 02 18, 23:03)
as siandien prikepiau netradiciniu kotletu ... kazkada sm radau recepta, bet niekad dar buvau nebandzius. Zodziu i 450 g vistienos farso imaisiau iki skaidrumo pakepinta svoguna, bei 2 kiausinius suplaktus su 1 v.s. kupinu krakmolo, 2 v.s. mejonezo, 1 a.s. farso prieskoniu, druskos, pipiru bei svieziu petrazoliu. Gaunas gana skystoka mase, kuri dedama saukstu i ikaitusi alieju ir kepama.Tikrai skanus, purus koteltai  4u.gif  Kiekvienas pagal savo skoni pasidaro padaza ir dar juos patroskina jame  thumbup.gif as tik ryt ji darysiu, tai va ... skanaus!

Turiu kiaulienos farso ir reik ryt gamint kazka, laukiam sveciu, paprastu kotletu nenoriu schmoll.gif Kazin ar tiktu siam receptui kiauliena vietoj vistienos? g.gif
Atsakyti