Įkraunama...
Įkraunama...

Greitai, paprastai ir skaniai - FARŠAS

QUOTE(Jolete @ 2008 10 24, 05:46)
Prekybos centruose visuose mala, tik kad pardavėjos ir tie mėsininkai tingi. Man pirmiauisai siūlo jau esantį faršą, stena, tai laiko neturi ,tai dar krūvą priežasčių randa, kad tik nereikėtų malti.

drinks_cheers.gif
Malt tai jie mala, jei tik tas jų malimo aparatas nebūna a la sugedęs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 10 21, 18:23)
o bulvės nebūna kietos? g.gif Norėčiau tokiu labai essen.gif


Man ir buna kietos, tai man patare i skarda sultinio ipilti,kad bulves truputi apsemtu ax.gif tada bulves buna ne kietos, o virsus apkepes smile.gif
Atsakyti
Žemaitiški rageliai

Jums prireiks:
600 g maltos mėsos

1 kiaušinio
Džiuvėsėlių voliojimui
Maltos mėsos prieskonių, pipirų,
druskos

Įdarui:
3–4 sugrūstų bulvių
2 svogūnų
1 kiaušinio
2–3 šaukštų sviesto
Pipirų, druskos, kmynų, kalendros
Gaminimas:
Maltą mėsą sumaišykite su prieskoniais,
suformuokite blynelius, į vidų įdėkite įdaro.
Blynelius 2 kartus pamirkykite plaktame
kiaušinyje, paskui išvoliokite
džiuvėsėliuose.
Įdarui: susmulkintus svogūnus apkepinkite
svieste, sudėkite bulvių košę, prieskonius,
plaktą kiaušinį, gerai sumaišykite ir
atvėsinkite.
Kepkite dideliame kiekyje aliejaus ant nedidelės ugnies. Patiekdami ant ragelių
užpilkite ištirpinto sviesto. Skanaus!



Čia receptas iš rimi puslapio, gal kam pravers, bet pati dar nebandžiau, bet labai noriu išbandyti


Atsakyti
as raugintu kopustu troskini gaminu su farso kukuliukais. I troskintuva sudedu paruosto farso kukuliukus, susmulkinas bulves( pjaustau kaip sriubai), ant virsaus sudedu raugintus kopustus ir uzpilu sultinio kad apsemtu viska, orkaiteje kepu apie valanda. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auksegi @ 2008 03 07, 11:42)
atsivežiau kaimiško faršo. Išsikepiau labai skanių kotletų. Receptas iš savo galvos, bet išėjo nepaprastai skanu: apie 0,5 kg faršo, įmušiau 3kiaušinius, kokius 2 šaukštus krakmolo, pridejau prieskonių (česnako, druskos, pipirų, vegetos, šaldytų krapų), šaukštą majonezo. Viska gerai išmakalavau, įpyliau virinto vandens, kad tešla būtų tokia, kad galėtum kabinti šaukštu ir dėti į keptuvėje įkaitintus riebalus. Na, panašiai kaip blynus. Žodžiu, tešla t.b. tirštos giretines mases. Tikras apsivalgymas  thumbup.gif



SITAS RECEPTUKAS SUPERINIS! man niekada nesigaudavo skanus kotletai, o pagal sita recepta - tai tikrai buvo apsivalgymas thumbup.gif
Aciu autorei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 21, 16:28)
asv perpjaunu bulves, isskrobiu, dedu daug priprieskoniuoto farso su kiausiniu, kai baigia kepti apibarstau suriu, valgom su cesnakiniu padazu arba kecupu  ax.gif

super tokios bulvės, tik aš jas troškinu uždaram inde su grietinėle- skonis nerealus. ir nors aš galvojau, kad tai-ilgaitrunkantis procesa-tas skaptavima sir pan- man rodos taip greit pasidarė, nu tikrai paprasta ir originaliai skanu. thumbup.gif

Norėtųs kokių įdomesnių receptėlių kotletukų k iap kad kažkuri rašė (tarkuotos bulvės + faršas) ir pan. Gal kas žinot, turit, bet nepasidalinat? 4u.gif
Atsakyti
user posted image.CIA KOTLETAI SU ZALIOM BULVEM TARKUOTOM PER BUROKINE TARKA.1 KG FARSO,APIE 10 VIDUTINIU BULVIU,KIAUSINIS,PRIESKONIAI,DAR IDEJAU SKONIO PAIVAIRINIMUI RUKYTOS SONINES.VISKA GERAI ISMAISIAU IR ISKEPIAU,DEJAU I PUODA IR UZPYLUSI GRIETINES IR MAJONEZO PADAZU PATROSKINAU.TIKRAI SKANUS KOTLETUKAI,SEIMYNAI PATIKO,O IR SKONIS KITOKS NEI IPRASTU. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 11 05, 22:51)
user posted image.CIA KOTLETAI SU ZALIOM BULVEM TARKUOTOM PER BUROKINE TARKA.1 KG FARSO,APIE 10 VIDUTINIU BULVIU,KIAUSINIS,PRIESKONIAI,DAR IDEJAU SKONIO PAIVAIRINIMUI RUKYTOS SONINES.VISKA GERAI ISMAISIAU IR ISKEPIAU,DEJAU I PUODA IR UZPYLUSI GRIETINES IR MAJONEZO PADAZU PATROSKINAU.TIKRAI SKANUS KOTLETUKAI,SEIMYNAI PATIKO,O IR SKONIS KITOKS NEI IPRASTU. smile.gif

Rytoj gaminsiu palei jusu recepta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 11 05, 23:51)
[CIA KOTLETAI SU ZALIOM BULVEM TARKUOTOM PER BUROKINE TARKA.

bulvių košėj porai ar kas?? lens.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 11 06, 07:35)
bulvių košėj porai ar kas??  lens.gif

galiu už autorę atsakyt-TAIP biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bzzz... @ 2008 03 06, 23:54)
Spėju čia mano firminių baronkyčių ieškot biggrin.gif

gal galėtumėt pakartot receptą? ax.gif 4u.gif
laba atsiprašau, dabar laiko nelabai yra temą nuo pradžios perskaityti, jei čia yra.
Atsakyti
QUOTE(auksegi @ 2008 03 07, 11:42)
atsivežiau kaimiško faršo. Išsikepiau labai skanių kotletų. Receptas iš savo galvos, bet išėjo nepaprastai skanu: apie 0,5 kg faršo, įmušiau 3kiaušinius, kokius 2 šaukštus krakmolo, pridejau prieskonių (česnako, druskos, pipirų, vegetos, šaldytų krapų), šaukštą majonezo. Viska gerai išmakalavau, įpyliau virinto vandens, kad tešla būtų tokia, kad galėtum kabinti šaukštu ir dėti į keptuvėje įkaitintus riebalus. Na, panašiai kaip blynus. Žodžiu, tešla t.b. tirštos giretines mases. Tikras apsivalgymas  thumbup.gif


vakar dariau.labai mano seimyna isgyre thumbup.gif thumbup.gif tikrai kartosiu ir ne viena karta 4u.gif aciu uz recepta 4u.gif
Atsakyti