Įkraunama...
Įkraunama...

Greitai, paprastai ir skaniai - FARŠAS

QUOTE(qqte @ 2008 01 07, 16:44)
o mano mama zrazus daro ne is maltos mesos o i ismusta mesyte ivynioja idara , susmeigia krapstukais ir niekas neisizioja  g.gif

va taip ir aš darau ir tikrai nieks neišsižioja essen.gif
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2008 01 03, 15:08)
Mergikes, patarkit, kaip jus darote zrazus, t.y. idarytus kotletus? Mes megstam si patiekala, bet man jie visada "issizioja".
Siandien pvz dariau, dejau ir kiausini i tesla, ir 2 saukstus krakmolo, nieko "nemacijo", nes vos tik sudejau i karsta alieju apkepinimui, jie viens po kito atsidare ir idaras pradejo lyst lauk.... Idaro nepridejau per daug.....
Gal kuri eksperte isduotu paslapti kaip juos "uzrakinti" viduje? bigsmile.gif


Siandien dariau..jau ne pirma kart...bet niekad neissiziojo thumbup.gif
Dedu 2kiausinius i farsa ir 3saukstus miltu, ir butinai i kiausini ir dziuveselius arba miltus pamakalioti. Svarbu pasislapinti rankas-as palieku vandeneli salta begti srovele ir po kiekvieno zraziuko pamirkau rankeles kad neliptu.
O pakepinti keptuveje as visad pakepinu, mum ''apkepe'' patinka thumbup.gif
Dariau viduje su sampinjonais, kiausiniais ir svogunais
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogute: 07 sausio 2008 - 23:56
QUOTE(b3b @ 2008 01 04, 15:01)
Gupija, Smale, dekoju! Bandysiu jusu metodus kita karta!

Jei nori faršas būtų vientisas padaužyk jį gerai į stalą ar paimi visą faršą ir tėški į bliūdą ir taip nemažiau kaip 5 minutes. Gaminiai iš tokio faršo gausis sultingi ir zrazai neturėtų išsižioti.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 01 08, 11:48)
Jei nori faršas būtų vientisas padaužyk jį gerai į stalą ar paimi visą faršą ir tėški į bliūdą ir taip nemažiau kaip 5 minutes. Gaminiai iš tokio faršo gausis sultingi ir zrazai neturėtų išsižioti.



nebutina dauzyti, reikia ilgokai (na kokias keturias min.) minkyti su slapia ranka, tada atsiranda toks kaip lipnimas ir niekada niekas neissizioja
Atsakyti
Vakar viriau garpuodyje zrazus,į vidų dėjau poro,morkytės,saliero šaknies ir sūrio.Viskas gavosi puikiai.Aš gan ilgokai minkau faršą ir niekada neišsižioja.
Atsakyti
Sveikos,reikia jusu patarimo.Gal zinote ka reikia daryti,kad apkepinant farsa nesusoktu i gabaliukus?Kada tik apkepu jis man visada susoka ir pasidaro toks visai nebirus.Sakykit,ka ne taip darau?Aciu uz atsakyma unsure.gif .
Atsakyti
Niu man niekada nesusoka, as i keptuve dedu ne visa gabala o isskaidau smulkiais gabaliukais ir daznai pamaisau g.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrute15 @ 2007 11 26, 15:38)
Apkepas is bulviu, darzoviu ir farso  thumbup.gif
Issiverdu bulviu su lupenomis,jas supjaustau griezineliais, pasikepinu farsa, morkytes, pievagrybiu, paprikos, sparaginiu pupeliu (kokiu tik darzoviu turiu tokias ir dedu), galima svoguno pasikepinti na cia jau skonio reikalas kam kas patinka ta ir dedat. Kepimo skarda patepu sviestu ar aliejumi, dedu sluoksniais bulves pjaustytas, po to darzoves pvz.morkas, vel bulves , po to kepinta farsa, paskui vel bulves, ant bulviu vel kokias darzoves pvz.pievagrybius , ir paskutinis sluoksnis vel bulves. Tada issiplaku pora (galima 3 ) kiausinius su prieskoniais , ipilu stikline pieno ir viska uzpilu ant apkepo susluoksnuoto skardoje, kepu apie 45 min., apie 180 laipsniu temperaturos orkaiteje,praejus kokiam pusvalandziui kepimo, aptepu apkepa majonezu ir uzbarstau tarkuotu suriu. Valgome su pomidoru padazu ar kokiu kitu padaziuku, cia jau skonio reikalas.
Mano seimynai tai patinka  thumbup.gif  ax.gif  blush2.gif
Saknaus jei kas bandysit pasigaminti toki apkepa smile.gif


siandien dariau pietums labai labai skanei gavosi tikrai kita karta darysiu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
visus 27 puslapius perskaiciau thumbup.gif ieskodama netikro zuuikio recepto ir neradau! doh.gif verysad.gif gal kuri zinot? paprasciausio elementariausio, nes zinau kad galima bileko i vidu deti. man fantazijos truksta, kazkaip bijau kad gausis didelis kotletas keptas orkaitej ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2008 01 21, 19:39)
visus 27 puslapius perskaiciau  thumbup.gif  ieskodama netikro zuuikio recepto ir neradau! doh.gif  verysad.gif  gal kuri zinot? paprasciausio elementariausio, nes zinau kad galima bileko i vidu deti. man fantazijos truksta, kazkaip bijau kad gausis didelis kotletas keptas orkaitej ir tiek biggrin.gif

nu žinok mes kai kepėm, taip ir gavos, bet kad taip ir būna... galima dėti kiaušinio į vidų jei nori, bet mes paprasčiausiai daug prieskonių ir viskas. kažkaip vistiek kitaip skonis nei kad kotleto, ir telrionės mažiau thumbup.gif
Atsakyti
apsisarvavau kantrybe ir radau kaip ta zuiki kepti biggrin.gif ir tikrai kad kaip kotleta, tik reikia taip nuo dusios pametyti isminkyta gabala kad susislegtu tas farsas biggrin.gif na nezinau is tikruju kodel bet reikia, tai ir pameciau padauziau i stala, itarkavau morku, o daugiau viskas kaip kotletam, tik padaray dydeli kukuli ir i orkaite, nereik prie keptuves stoveti thumbup.gif ir visai skanu gavos, isvaizda kaip zuikis, skonis kaip didelio kotleto biggrin.gif tik gal per minkstas kiek smile.gif vyriukui patiko blush2.gif reiks dar padaryti, ikisti koki kiausini, i kita koki agurkiuka rauginta ir bus thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 01 12, 17:27)
Niu man niekada nesusoka, as i keptuve dedu ne visa gabala o isskaidau smulkiais gabaliukais ir daznai pamaisau g.gif

drinks_cheers.gif dėti smulkiais gabaliukais ir maišyti ax.gif
Atsakyti