Įkraunama...
Įkraunama...

Greitai, paprastai ir skaniai - FARŠAS

MESOS KUKULIAI SU DARZOVIU PADAZU
750 g mesos farso, 2 saukstai smulkintu svieziu prieskoniu, 2 kiausiniu, garstyciu, druskos, pipiru, aliejaus, 100 gr batono dziuveseliu.
PADAZUI: 100gr morku, 100 g salieru, 100 gr ropes, 2/4 l sultinio, grietineles padazo Rama, sauksto miltu.
Mesos farsa pagardinti druska, pipirais, sauksteliu garstyciu, tada imasykite kiausinius, zalumynus ir dziuveselius. Suminkyti I vientisa mase ir suformuokite kukulius. Apkepti ikaitintame aliejuje is visu pusiu. Laikyti ikaitintoje orkaiteje. Tada nulupkite darzoves. Supjaustyti rope ir morkas plonomis staciakampemis juostelemis, o salierus kvadrateliais. Salierus ir morkas virkime pasudytame vandenyje atskirai nuo ropiu, taciau nukelkime nuo ugnies dar ne visai suminkstejusias. Nusausinkime, apipilkime saltu vandeniu ir vel gerai nusausinkime. Keptuveje palikime siek tiek aliejaus kuriame kepe kukuliai, ipilkime sultini ir uzvirinkime. Sumaisykite grietines padaza Rama su miltais, imaisykime I verdanti sultini, sudekime darzoves ir patroskinkime.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 11 16, 04:03)
Išbandžiau vakar naują patiekalą:

Faršą paruošiau kaip paprastiems kotletams. Paėmiau pievagrybį, aplink jį apdėjau faršo, apvoliojau, padariau kamuoliuką. Dėjau į skardą ir viską kepiau orkaitėje. Tinka bet koks garnyras. O taip pat į kotletuko vidų galima dėti ir sūrio, ir keptų morkyčių. Ant viršaus taip pat, galima dar uždėti sūrio.


as irgi panasiai gaminu kartais drinks_cheers.gif as dedu kelis idarus: 1. sviesta sumaisau su prieskoniais, kapotom petrazolem ir idedu i saldutyva, kad sukietetu; 2. suris tarkuotas; 3 . pjaustyti pievagrybiai su prieskoniais. Idaryta kotleta apvolioju dziuveseliuose ir dedu i orkaite, pusvalandi kepu. Labai skanu 4u.gif
Atsakyti
Apkepas is bulviu, darzoviu ir farso thumbup.gif


Issiverdu bulviu su lupenomis,jas supjaustau griezineliais, pasikepinu farsa, morkytes, pievagrybiu, paprikos, sparaginiu pupeliu (kokiu tik darzoviu turiu tokias ir dedu), galima svoguno pasikepinti na cia jau skonio reikalas kam kas patinka ta ir dedat. Kepimo skarda patepu sviestu ar aliejumi, dedu sluoksniais bulves pjaustytas, po to darzoves pvz.morkas, vel bulves , po to kepinta farsa, paskui vel bulves, ant bulviu vel kokias darzoves pvz.pievagrybius , ir paskutinis sluoksnis vel bulves. Tada issiplaku pora (galima 3 ) kiausinius su prieskoniais , ipilu stikline pieno ir viska uzpilu ant apkepo susluoksnuoto skardoje, kepu apie 45 min., apie 180 laipsniu temperaturos orkaiteje,praejus kokiam pusvalandziui kepimo, aptepu apkepa majonezu ir uzbarstau tarkuotu suriu. Valgome su pomidoru padazu ar kokiu kitu padaziuku, cia jau skonio reikalas.
Mano seimynai tai patinka thumbup.gif ax.gif blush2.gif
Saknaus jei kas bandysit pasigaminti toki apkepa smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudrute15: 26 lapkričio 2007 - 14:40
thumbup.gif reiks pabandyt
Atsakyti
Mergikes, patarkit, kaip jus darote zrazus, t.y. idarytus kotletus? Mes megstam si patiekala, bet man jie visada "issizioja".
Siandien pvz dariau, dejau ir kiausini i tesla, ir 2 saukstus krakmolo, nieko "nemacijo", nes vos tik sudejau i karsta alieju apkepinimui, jie viens po kito atsidare ir idaras pradejo lyst lauk.... Idaro nepridejau per daug.....
Gal kuri eksperte isduotu paslapti kaip juos "uzrakinti" viduje? bigsmile.gif
Atsakyti
Na, man jie neišsižioja g.gif Aš visada juos į keptuvę dedu siūle apačion.
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2008 01 03, 16:08)
Mergikes, patarkit, kaip jus darote zrazus, t.y. idarytus kotletus? Mes megstam si patiekala, bet man jie visada "issizioja".
Siandien pvz dariau, dejau ir kiausini i tesla, ir 2 saukstus krakmolo, nieko "nemacijo", nes vos tik sudejau i karsta alieju apkepinimui, jie viens po kito atsidare ir idaras pradejo lyst lauk.... Idaro nepridejau per daug.....
Gal kuri eksperte isduotu paslapti kaip juos "uzrakinti" viduje? bigsmile.gif

Neseniai dariau. Tai paskaicius sm ta visa padaryta zraza pamirkiau kiausinyje ir paskui dziuveseniuose. Viskas gavosi puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrute15 @ 2007 11 26, 13:38)
Apkepas is bulviu, darzoviu ir farso  thumbup.gif
Issiverdu bulviu su lupenomis,jas supjaustau griezineliais, pasikepinu farsa, morkytes, pievagrybiu, paprikos, sparaginiu pupeliu (kokiu tik darzoviu turiu tokias ir dedu), galima svoguno pasikepinti na cia jau skonio reikalas kam kas patinka ta ir dedat. Kepimo skarda patepu sviestu ar aliejumi, dedu sluoksniais bulves pjaustytas, po to darzoves pvz.morkas, vel bulves , po to kepinta farsa, paskui vel bulves, ant bulviu vel kokias darzoves pvz.pievagrybius , ir paskutinis sluoksnis vel bulves. Tada issiplaku pora (galima 3 ) kiausinius su prieskoniais , ipilu stikline pieno ir viska uzpilu ant apkepo susluoksnuoto skardoje, kepu apie 45 min., apie 180 laipsniu temperaturos orkaiteje,praejus kokiam pusvalandziui kepimo, aptepu apkepa majonezu ir uzbarstau tarkuotu suriu. Valgome su pomidoru padazu ar kokiu kitu padaziuku, cia jau skonio reikalas.
Mano seimynai tai patinka  thumbup.gif  ax.gif  blush2.gif
Saknaus jei kas bandysit pasigaminti toki apkepa smile.gif

aciu uz recepta labai skaniai skamba butinai pabandysiu thumbup.gif
Atsakyti
Gupija, Smale, dekoju! Bandysiu jusu metodus kita karta!
Atsakyti
As visada pikdavau farsa parduotuvej, bet pastaruoju metu jis labai suprastejes. Kadangi turiu mesmale, nusprendziau pati susimalti kiaulienos/jautienos farso. Gal galetumete patarti kokia mesa pirkti farsui, kuria kiaules ir jaucio dali?
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2008 01 03, 16:08)
Mergikes, patarkit, kaip jus darote zrazus, t.y. idarytus kotletus? Mes megstam si patiekala, bet man jie visada "issizioja".
Siandien pvz dariau, dejau ir kiausini i tesla, ir 2 saukstus krakmolo, nieko "nemacijo", nes vos tik sudejau i karsta alieju apkepinimui, jie viens po kito atsidare ir idaras pradejo lyst lauk.... Idaro nepridejau per daug.....
Gal kuri eksperte isduotu paslapti kaip juos "uzrakinti" viduje? bigsmile.gif


o mano mama zrazus daro ne is maltos mesos o i ismusta mesyte ivynioja idara , susmeigia krapstukais ir niekas neisizioja g.gif
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2008 01 03, 17:08)
Mergikes, patarkit, kaip jus darote zrazus, t.y. idarytus kotletus? Mes megstam si patiekala, bet man jie visada "issizioja".
Siandien pvz dariau, dejau ir kiausini i tesla, ir 2 saukstus krakmolo, nieko "nemacijo", nes vos tik sudejau i karsta alieju apkepinimui, jie viens po kito atsidare ir idaras pradejo lyst lauk.... Idaro nepridejau per daug.....
Gal kuri eksperte isduotu paslapti kaip juos "uzrakinti" viduje? bigsmile.gif



Aš tai juos kepu orkaitėje. Sudedu visus į indą ir kepa, niekada neišsižioja. Dar ką pastebėjau reikia labai,labai garai išminkyti faršą. smile.gif


Atsakyti