Įkraunama...
Įkraunama...

Greitai, paprastai ir skaniai - FARŠAS

QUOTE(maumukas @ 2006 07 26, 22:33)
kiek permeciau cia esancius receptukus savo firminio neradau. taigi pasidalinsiu (kas tik ragavo visi , tiksliau visos  tongue.gif  klause kaip daryti)

  mano firminiai kepsniukai is farso

is farso riebalais teptoje skardoje formuoju paplotelius, alia kepsniukus.i farsa ideti druskos, prieskoniu, bet nebutinai, as tik druskos dedu ir tai neperdaug. viena karta visai nieko neidejau  4u.gif
zodziu padarom paplotelius, ju virsu patepam majonezu. ant virsaus dedam konsevuotus ananasus gabaliukais (duoda sultinguma ir skoni) ant ju- fermentinio surio riekeles, ir galiausiai ant virsaus tarkuotos burokine tarka morkos sumaisytos su majonezu.deti kad daugmaz uzdengtu suri, kad jis nesukeptu.ir i orkaite 200-250laipsniu.mazdaug 45min. orientacijai- kai jau isbega biski surio pro krastus.

valgom su bulvem ir salotom. tinka ir bulviu kose.


Aš šiandien pietums sumasčiau jį pasigaminti, bet man visas ištęžo unsure.gif Sūris jau po kokių 10 min kepimo išsilydė, morkos "nučiuožė" nuo kepsniuko, žo...Darbar liko tikėtis kad bent skanu bus, nes vaizdo tai neturi verysad.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 07 birželio 2007 - 10:07
Gal zinote kokiu skaniu kiaulienos maltinuku receptu ? smile.gif
Atsakyti
Bulvių kukuliai su grybų ir mėsos įdaru:


reikia:
žalių ir virtų bulvių
kiaulienos faršo
džiovintų grybų
svogūno
druskos
pipirų
sviesto

Padažui: sviesto
grietinės
druskos
svogūnų laiškai


Veiksmai :
Žalias bulves nuskutame ir sutarkuojame.
Virtas bulves permalame mėsmale ir suminkome su tarkuotomis bulvėmis.
Džiovintus grybus išmirkome, išverdame pasūdytame vandenyje ir supjaustome kubeliais.
Svogūną susmulkiname, sumaišome su grybais ir pakepame su sviestu.
Atvėsusius grybus ir svogūną sumaišome su faršu. Iš bulvių tešlos suplojame blynelius, dedame ant jų po šaukštą įdaro ir formuojame kukulius.
Verdame pasūdytame vandenyje apie 40 min.
Pagaminame padažą ir užpilame juo kukulius.
Pabarstome susmulkintais svogūnų laiškais.

Atsakyti
QUOTE(smike @ 2007 02 03, 18:25)
Štai taip tas "Bobotie" atrodo.  smile.gif

user posted image


gal dar kas darėte šį patiekalą ir pakomentuoti galite?.. panašus man į papuoštą zuikį 4u.gif
Atsakyti
Bandelės su faršu

4 porcijoms reikės:
400g šaldytos sluoksniuotos tešlos,
50g šaldytų žirnelių,
1 raudonosios paprikos,
250g įvairių rūšių mėsos faršo,
1 kiaušinio,
druskos, pipirų,
1 trynio,sezamų.

Tešlą ir žirnelius atšaldykite. Papriką perpjaukite perpus ir išvalykite vidų. Paprikos puseles supjaustykite kubeliais. Mėsą sumaišykite su paprika, žirneliais ir kiaušiniu bei prieskoniais. Masę padalykite į 4 porcijas ir suformuokite pailgus kukulius. Tešlą iškočiokite ir išpjaukite 4 kvadratus. Kvadratų kraštus patepkite trupučiu išplakto baltymo. Į kiekvieną kvadratą suvyniokite mėsą ir kraštus suspauskite taip, kad faršas neiškristų. Sudėkite bandeles į formą, išklotą sviestiniu popieriumi, patepkite likusiu tryniu ir pabarstykite sezamais. Kepkite 15 min 180 laipsnių orkaitėje.

Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2007 05 20, 14:53)
negirdeta man  g.gif  o cia zalia bulve? su kokia tarka , burokine? reiks pamegint bigsmile.gif
as rigi visada dedavau bulve, kartais dar truputi morkos, del "geltonumo " mirksiukas.gif , o dabar nebeturiu laiko - tai dedu ziubsneli krakmolo tongue.gif
Atsakyti
Moterys, gal kuri zino kaip padaryti skanu idara is dziovintu baravyku ir kiaulienos farso Cannellacci makaronams? Ir kaip juos isvirti ar iskepti?
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2007 06 09, 21:38)
gal dar kas darėte šį patiekalą ir pakomentuoti galite?.. panašus man į papuoštą zuikį  4u.gif


Aš gaminau. mirksiukas.gif Receptas keliais postais aukščiau pateiktas. Šis apkepas gaunasi minkštesnis negu zuikis ir saldoko skonio nuo džiovintų vaisių ir migdolų, bei čatnio. Na, galiu pasakyti tik tiek, kad jei mėsa su saldumu jums nepriimtinas variantas, tai gali ir nepatikti. smile.gif
Atsakyti
Moterys, nesulaukusi kol kuri parasys receptuka, kurio prasiau. Sugalvojau pakaronus prikimsti idaru, kuri padariau is to ka radau saldytuve. Aisku cia bus ne i tema, bet labai skanu thumbup.gif Sutarkavau rukyta desrele, lydyta suri ir ipyliau siek tiek keciupo ir ipjausciau svogunu laisku, nes paprastu neturejau. Prikimsau makaronus, i skardute ipyliau siek tiek vandens, keleta dideliu saukstu grietines, ir trecdali pakelio svioesto, ir truputi druskos. Gavosi toks skonis tu makaronu, kad nemoku apsakyti, na man patiko ir tas padazas. Tik tiesa iskrastu idaro nedaud istekejo, nes per didele skarda buvo tokiam kiekiui mokaronu.
Atsakyti
tokio receptuko lyg ir nebuvo.Ji gaminu pastaruoju metu dažnai:Tai Raganų kepsnys
Reikia:

Farso
bulviu
Svogunu
majonezo
fermentinio sūrio
saukto aliejaus
keleto pomidoru
prieskoniu pagal skoni

paruošimas:

Skarda istapame aliejumi.nuskutame bulves , supjaustome griežineliais bei pabarstome prieskoniais klojame i skarda.Tada ant bulviu dedame farsa
ant jo ziedais supjaustyta svogunus ir pomidorus viska uztepame sluoksniu majonezo ir dedame i orkaite kazkur 45 min.tuo tarpu sutarkuojame sūri.
Baigiant kepti apibarstome sūriu.
Mano seimynai labai patinka
pakankamai parasta ir skanu
smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
jindra2 labai įdomus receptukas, būtinai reiks išbandyti biggrin.gif
Atsakyti
skanaus išmėginti.
Man patinka, darbo palyginti nedaug o skonis liuks.
Nesu super vireja, todel gaminu pakankamai paprastai.
Kad ir vakar sugalvojau zrazus is farso su grybais,pagaminti tai is ties ne kas gavosi.Issikleide jie man ir tiek. blush2.gif
Atsakyti