Įkraunama...
Įkraunama...

Greitai, paprastai ir skaniai - FARŠAS

QUOTE(Mama_Tania @ 2006 10 30, 16:45)
g.gif bulves tikrai reikia deti virtus? nes kepimo laikas 45 min. siaip bulves virtos, farsui iskept reikia siaip mazai laiko? o cia 45 min.?

Kai gaminau, tai dejau virtas ir tu 45 min tikrai uztenka, nors kepiau 200 laipsniu karscio orkaiteje.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2006 11 02, 12:23)
Iš patyrimo galiu pasakyti - bulves reikia apvirti. Jos turi būti kietokos.

aciuks.gif už atsakymus, reiškia neišvirti, o apvirti?

QUOTE(tigrik @ 2006 11 02, 13:18)
Kai gaminau, tai dejau virtas ir tu 45 min tikrai uztenka, nors kepiau 200 laipsniu karscio orkaiteje.

aciuks.gif už atsakymus, man pasirodė keista, kad labai daug (o ne mažai) yra nurodyta to laiko
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2006 11 02, 15:28)
aciuks.gif už atsakymus, reiškia neišvirti, o apvirti?
aciuks.gif už atsakymus, man pasirodė keista, kad labai daug (o ne mažai) yra nurodyta to laiko

Jai bulvės iš tų kur greitai sukrentą, tai po 45 min. turėsit košę. Tokios bulvės tai Nida, Spieška. Jai bulvės raudonos tai geriau išvirti - jos nesukrenta.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2006 11 02, 16:28)
Jai bulvės iš tų kur greitai sukrentą, tai po 45 min. turėsit košę. Tokios bulvės tai Nida, Spieška. Jai bulvės raudonos tai geriau išvirti - jos nesukrenta.


Kalbant apie ta pati Viktoro recepta, noreciau pasiklausti, ar farso nereikia keptuvej apkepti? Man amzina fobija, kad kazkas neiskeps doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulė @ 2004 04 19, 13:41)
Na siulau dar viena receptuka, jam reiks:
Bulviu, svoguno, farso, majonezo , surio

bulves nulupam , supjaustom griezineliais sudedam i keptuve su trupuciu aliejaus , kepam. tada uzdedam su prieskoniais maisyto farso, kepam toliau, susipjaustom svoguna, dedam ant virsaus ir uztepam majonezu. kepam. Susitarkuojam suri, viska apibarstom ir laukiam kol jis issilydis. Kartu su svogunais galima deti pievagrybiu.

Viskas iskepa per 30 min, I ta laika ieina ir darymas, svarbu nepadauginti majonezo ir pakankamai smulkiai viska supjaustyti.

Valgom su kecupu arba salotom wub.gif
skanaus rolleyes.gif


na gal atsilieps kas nors, kas dare pagal si recepta. Kadangi mano kulinariniai sugebejimai ne patys geriausi blush2.gif , noriu paklaust: ar bulves deti i keptuve vienu sluoksniu ar keliais? O ar tiks kalakutienos farsas siam pateikaliukui? Labai jau jis man patinka thumbup.gif
Atsakyti
Zodziu, neiskenciau ir pasigaminau pietus pagal si recepta ax.gif na labai skainiai gavosi thumbup.gif gal tik atrodo rieboka, nors naudojau kalakutienos farsa ir neriebu majoneza mirksiukas.gif O bulves dejau ne vienu sluoksniu, o keliais, bet supjausciau jas labai plonais griezineliais thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi panašiai darau(tik bulvių neapverdu ir jas pjaustau grežinėliais ir plakiniu užpilu)
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2006 07 18, 13:03)
RUDNOSIUKAI perkopinau is kitos temos, kur aprasiau blush2.gif

Rudnosiukai gavosi super thumbup.gif skanumelis patikekit manim. valgem, net ausys linko. tik as dejau soja+morka+svogunai+cesnakai+paprika. Ir troskinau kaip nurodyta recepte vandeny, tik suri uzdejau pries pabaiga. niu ziauriai skanu!!!!
Atsakyti
300g jautienos farso
100g kiaulienos farso
svogunas
5 saukstai riebalu
3 riekes batono
2 kietai virti kiausiniai
2 saukstai dziuveseliu
kiausinis
druskos,pipiru

smulkiai supjaustytas svogunas pakepinamas riebaluose,batonas ismirkomas.mesa,svogunas ir batonas sumaisomi.i mase iberema pipiru,druskos,imusamas kiausinis.viskas gerai suminkoma.ant lentos paberema dziuvesiu,dedama mesa ir suformuojamas pailgas,plokscias gabalas.i vidury sudedama eile kiausiniai ir uzdengiama mesa, padaromas pailgas kepsnys.jis apvoliojamas dziuvesiuose,dedamas i orkaite ir palaistant riebalais kepamas apie 40min.skanaus ax.gif
Atsakyti
Siandien ir as gaminau rudnosiukus,tik darzoves dejau kitokias,gavosi labai skaniai,net uosviai gyre.Tik man neisejo padaryti tu dubeneliu,turbut per minksta farsa pasidariau,tai tada formavau kaip kepsniukus 4u.gif
Atsakyti
Oooo..ką tik suvalgiau patiekaliuką pagal Ingulės receptą thumbup.gif
Apdegė bulvės, nes, turbūt, per vėlai faršą sudėjau; o gal tikrai reikėtų keliais sluoksniais keptuvėje jas pakloti? Bet šiaip thumbup.gif thumbup.gif
Kalorijų, kas be ko-porai dienų..
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2004 12 20, 13:37)
O as kotletukus visada darau su specialiais Santa Marijos prieskoniais kotletams. Tik svogunu pakepintu idedu, daugiau nieko nereikia: farsas ir prieskoniai. Kepa apie 10 min, nei troskint nereikia, labai skanus gaunasi. thumbup.gif



OI man viena karta tokie baisus gavosi doh.gif , kad daugiau ir nebandau ... bet va cia matyt skonio reikalas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Egidijos @ 2004 12 20, 15:43)
As i 1kg.farso sutarkuoju 1 didesne zalia bulve,sauksta miltu ,1 kiausini, prieskoniu,svogunu,ipilu vandens puse stiklines,gerai ismaisau ir kepu keptuveje is abieju pusiu.Atskirai padarau padaziuka.Gaunasi sultingi skani kotletai,kaimiski.



mano uosviene tius daro tik miltu nededa, visai nieko ir mazai darbo ax.gif
Atsakyti