Įkraunama...
Įkraunama...

Greitai, paprastai ir skaniai - FARŠAS

mesos pati nemalu (plaut paskui mesmale doh.gif ot, tingine). Bet mesa perku parduotuvej, kurioj iskart galima paprasyt, kad ja sumaltu. Taip bent jau zinau, ka perku thumbup.gif O ar plauna tas mesmales parduotuvej, taigi tereikia nueit anksti ryte kai atidaro, tai ir matosi (po tokio vaizdelio vienoj parduotuvej jau nieko neperku).
Atsakyti
Aš irgi paskutiniu metu namie nemalu mėsytės... Tiesiog paprašau, kad sumaltų patinkantį mėsos gabalėlį ten, kur perku...
Atsakyti
Neturiu namie mesmales tai perku parduotuvej mesos gabala ir man vietoj sumala bigsmile.gif beje patinka tai, kad visada ta gabala nueina nuplauna ir tada mala
Atsakyti
.Kalniečių prekybos centre gali sumalti mėsą jei pirkai pas tą malėją, papildomai mokėti nereikia ,dirba nuo8 iki17.30.Aš ten visada perku. smile.gif
Atsakyti
asiu liabai... as ne nepagalvojau kad gali iskart malt... SUPER!!! o kazi mole mala maximoij? as prie pat gyvenu tai blush2.gif ir arto butu ir gerai...
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 02 24, 16:20)
Neturiu namie mesmales tai perku parduotuvej mesos gabala ir man vietoj sumala  bigsmile.gif  beje patinka tai, kad visada ta gabala nueina nuplauna ir tada mala


o geras, dar ir plauna thumbup.gif pas mus dar kultura iki to lygio nepazengus schmoll.gif
Ir parduotuves sveria skirtingai. Vienosi issirenki mesos gabaliuka, ji pasveria, tada sumala. O kitose - issirenki mesos gabaliuka, ji pasveria, sumala, tada vel pasveria ir jau pinigus moki pagal reale mase po malimo, o ne pries. As dabar perku tik is tu antru smile.gif
Atsakyti
o as visai nemegstu gaviniu su farsu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2005 12 28, 13:39)
as darau tokia uzkepele.  pakepinu svieste kubeliais supjaustyta svoguna, tada sudedu farsa (paukstienos, versienos ar kiaulienos). kai farsas apkepa iberiu sauksta miltu ir dar siek tiek viska pakepu. tada pilu giretinele. turi gautis toks ala besamelio padazas su farsu. pagal skoni druskos, pipiriuku, muskato. galima dar smulkintu petrazoliu, krapu. tada visa sita mase pilam i kepimui skirta forma ar porcijines formeles uzkepelem, ant virsaus dedam bulviu kose, i kuria imustas kiausinis. kose islyginam su sakute. galima visokiu bangeliu padaryt, kad graziau atrodytu. virsu pabarstome dziuveseliais (jei neturit, tai ir nereikia). ir visa sita uzkepame apie 200 laipsniu orkaitej,kol virsus pasidaro auksinis. cia gaunas ala  separdo pyragas kaip picoj jazz, nors as sita recepta esu nusiziurejus is prancuzu. tiesa, galima daryti farso idara ir be grietineles, tada reiketu ipilti siek tiek buljono...  paprasta, skanu, be to galima pasigaminti tokias ala "zagatovkes' is anksto. ypac gerai, kai neturi laiko terliotis, o pavalgyt norisi skaniai  tongue.gif



Noriu padekoti tau uz recepta. Tikrai paprasta, greita ir skanu thumbup.gif

siandien gaminau. Tik pasirodo miltus pamirsau topsecret.gif

O skoniu sis ,,pyragas" man primine kazkuo zemaiciu blynus.
Atsakyti
Kiek čia skaitinėjau ,šito apkepo lyg ir neaptikau. Iš grupės ''skamp''Viktoro receptas.
APKEPAS SU BULVĖMIS ,FARŠU IR SŪRIU

Kiaulienos, jautienos arba vištienos faršo,
fermentinio sūrio,
bulvių,
sviesto,
druskos,
česnako,
mėsos prieskonių ,krapų

Bulves išvirti, supjaustyti plonomis juostelėmis ( fri) ir gražiai viena prie kitos išdėlioti riebalais išteptoje kepimo formoje . Apiberti fermentiniu sūriu ( aš bėriau nemažai) ,sudėti faršą .Faršą apibarstyti druska ir prieskoniais.Po to vėl berti sūrį,ant sūrio bulvių sluoksnį.Dar šiek tiek druskos ,prieskonių ,krapų ,smulkinto česnako ir aptepti sviestu .Kepti orkaitėje apie 45 min.
Aš kepiau su kiauliena ,buvo labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai į farša visai nededu batono , vietoj jo įdedu truputi majonezo ir krakmolo . Man jie tada gaunasi sultingi ir daug skanesni nei su batonu .
Atsakyti
Bazuka, thumbup.gif Aš tik be česnako, nes fear.gif irgi su kiauliena. thumbup.gif
Atsakyti
o gal galite pasakyti koki receptuka makaronu su farsu? niekada negaminau, ir neragavau, tai butu neealu suzinoti recepta... blush2.gif ax.gif
Atsakyti