Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas mažiesiems berniukams(schemos)

Kokia šauni kepurytė thumbup.gif
Atsakyti
Mamytės, gal turite mašinytės mezgimo schemutę? Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2010 10 26, 23:18)
Mano naujai sukurta  smile.gif
user posted image
Siulai Okilana,dar ir salikeli numezgiau tokios spalvos.

Labai linksma thumbup.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu ir rodau ka tik pabaigta liemene busimam zentui smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*mozyle* @ 2010 10 14, 14:25)
temele  wub.gif  thumbup.gif  as turiu irgi berniuka, siuo metu liemele gaminu, kai pabaigsiu butinai ikelsiu  mirksiukas.gif


o pagal kokia schemute mezgat liemene? As taip pat noriu savo vaikinui numegzti, bet kazkaip nieko gero neleliukisko nerandu...

Va kokia viena grazia liemen radau wub.gif
Leimene
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramu: 03 sausio 2011 - 14:36
Kaip dziaugiuosi radusi sia temute thumbup.gif Vasara taip norejau savo vaikinukui nunerti kepuryte, bet neradau tinkamos schemos verysad.gif O dabar cia radau, tai vasara tikrai mano vyriukas eis su mamos nerta kepuryte wub.gif
Aciu visoms kurios nepatingejote ir sudejote turima medziaga 4u.gif Bei parodete savo grazius darbelius. Saunuoles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vukutis @ 2010 10 20, 15:24)
Turiu sio grazaus megztuko prancuziska aprasyma su schema:) Parasyk man savo e-mailo adresa i AZ, butinai persiusiu, nes dar nemoku cia ikelti  blush2.gif


Gal galetumei ir man permesti ax.gif
emaila parsysiu i az 4u.gif
Atsakyti
labai graziu ideju
http://www.etsy.com/...ref=seller_info
cia palandziokit
http://mummymoon.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gingin: 07 sausio 2011 - 10:56
Mamytės, gal kuri mezgėte tokį megztuką ir turite schemutę ax.gif būčiau labai dėkinga, jeigu atsiųstumėte į guodele@gmail.com
user posted image
Atsakyti
Laba! Zinau, kaip sudetinga ka nors grazaus is drabuzeliu nupirkti sunui, nes paprastai 2/3 parduotuviu uzima rubeliai mergaitems lotuliukas.gif Taigi, tenka ir paciai imtis darbo g.gif Juolab, kad tai - laaabai malonu wub.gif Taigi, sumastau ideja, perku siuliukus ir mezgu. Ir tai kas gaunasi:

user posted image

user posted image

Sis darbukas (kombinezonas ir megztukas reglano rankovytemis) sumastytas 'galvoj', tad schemuciu deja negaliu ideti. Na, bet ner sudetinga megzti. Pakaks tik pacios idejos realizavima atidziai paziuret ax.gif Sekmes visoms thumbup.gif

Atsakyti
Labai mieli rūbeliai. Kruopščiai numegzti ir gerai parinktos spalvos. thumbup.gif
O dėl puošybos sagutėmis nekyla problemų?Mano sūnus (11 mėn) jas nukanda biggrin.gif
Atsakyti
Aš taip puošiu savo berniuką

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti