Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas mažiesiems berniukams(schemos)

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daliute: 11 rugsėjo 2010 - 10:40
Pirmas darbelis mažajam vyrui blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Labai reikia schemutės žieminės kepurytės berniukui ax.gif
Atsakyti
gal toks variantas tiks? kepuryte-salmas
as tokia balta savo busimajam nunarpliojau smile.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri imestu kelnyciu chema? pirma karta megsiu kelnes nezinau kaip ax.gif mezgas is keturiu daliu? gal galite kuri bent zodziais papasakot?
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2010 09 19, 18:54)
sveikos, gal kuri imestu kelnyciu chema? pirma karta megsiu kelnes nezinau kaip  ax.gif  mezgas is keturiu daliu? gal galite kuri bent zodziais papasakot?


Kelnytes mezgiau iš dviejų dalių. Čia t. p. pirmas mano darbas sūneliui smile.gif Gerai paaiškinta buvo 2006/04 nr. RK.

user posted image
Atsakyti
Aš mezgiau iš dviejų- dvi klesnyštes, susiuvi pirma vidinę klesšnės pusę, paskui pilvo ir nugaros vidurines juostas. Mezgiau tiesiai (kad būtų laisvesnės prie kulkšnių), o ties klynuku dariau išėmimus kaip pažąstim. Dar nugaros pusėj mezgiaus šiek tiek nebaigtų juostų, kad ilgesnė būtų dalis ir netemptų.
Naudojausi šita schema (viskas labai aiškiai surašyta):

user posted image

Gavosi:

user posted image
Atsakyti
[quote=niuma,2010 09 19, 19:52]
Aš mezgiau iš dviejų- dvi klesnyštes, susiuvi pirma vidinę klesšnės pusę, paskui pilvo ir nugaros vidurines juostas. Mezgiau tiesiai (kad būtų laisvesnės prie kulkšnių), o ties klynuku dariau išėmimus kaip pažąstim. Dar nugaros pusėj mezgiaus šiek tiek nebaigtų juostų, kad ilgesnė būtų dalis ir netemptų.

Koks fainulka, o koks jo amžius buvo kai kostiumėlį dėvėjo?
Atsakyti
Niuma - aciu uz naudinga nuoroda mirksiukas.gif Labai grazus rubeliai ir dar grazesnis manekenas wub.gif
Atsakyti
Dėkui už pagyras mano abiem kūriniam biggrin.gif
Prieš dvi savaites, 9 mėn dėvėjo. Na visus ilgius-pločius aš derinau pagal nešiojamus rūbus ir mezginį, bet pats principas iš schemos aiškus
Atsakyti
Agnesyte, niuma, labai gražūs darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
O čia megztukas berniukui reglano rankovytėmis - švelnus, šiltas, minkštutėlis ir labai mylimas......

user posted image

user posted image
Atsakyti