Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelės Nojuko atminimui...

QUOTE (mamulia @ 2004 04 16, 21:51)
Neskubekim smerkti ar itarineti Aidos. As tikiu, kad ji pavargusi,issekusi,o vokieciai jau niekuo nepades Nojukui,gali tik slaugyti,tai ji pati apsiima tai daryti....
Del to,kad  kai Enigma skambinai sake,kad visko uztenka man irgi taip sake,bet as  neatstojau,ikyriai kamantinejau kaip jam padeti-Aida kuklus zmogus,va ka as supratau is pokalbio su ja. Ji man tik pasakojo apie sunu,bet nieko nekalbejo apie parama,pagalba ar pan. Nemanau,kad ji savanaude. Jei tokia butu-sakytu siuskit viska,visko reik,o ji tik prislopintu balsu man kartojo "mm,na nezinau,gal nieko nereik..."
Nesvarbu. Kaip ten bebutu. Su meile padekim Nojui... Kiek galim.

MAMYTES KURIOS NORI pADETI NOJUKUI, PRASOME JUNGTIS....
DOVANA MASINA JAU NUpIRKOME, DABAR DAR SUpIRKSIME SVIRKSTUS IR FIZIOLOGINI TIRpALA , TAI VISKAS KO pRASE AIDA...
AIDA LABAI JUMS VISOMS DEKOJA UZ pALAIKYMA IR SUpRATIMA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ENIGMA: 27 balandžio 2004 - 20:50
QUOTE (ENIGMA @ 2004 04 27, 20:44)
AS LINKUSI TIKETI ZMOGUMI SU KURIUO AS BENDRAVAU, O NE KAZKOKIAIS FONDAIS IR JU pRANESIMAIS

as irgi tikiu Nojaus mama,nes su ja bendravau....
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 04 27, 20:52)
as irgi tikiu Nojaus mama,nes su ja bendravau....

ACIU , MAMULIA.
Atsakyti
QUOTE (ENIGMA @ 2004 04 27, 20:57)
ACIU , MAMULIA.

nera uz ka. be to kai maciau ja per Tv,o apskui su Sroviu vedeja kalbejau,negaliu netiketi tais zmonemis. Netikeciau,nebuciau uzvedusi sios temos.
Tai Enigma gimtadieniui perduosi masina?
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 04 27, 21:02)
nera uz ka. be to kai maciau ja per Tv,o apskui su Sroviu vedeja kalbejau,negaliu netiketi tais zmonemis. Netikeciau,nebuciau uzvedusi sios temos.
Tai Enigma gimtadieniui perduosi masina?

TAIp MASINA, NES KAI SNEKEJAU SU AIDA TAI JI pASAKE, KAD NOJUS pLIUSINIU ZAISLU TURI LABAI DABAR JAU DAUG, BET MIEGA SU MUSU MESKINU, O TAIp pAT MEGSTA MASINAS KUR GALIMA KOKI ZMOGELIUKA pASODINTI, TAI MES JAM NUpIRKOM TOKIA TIpO FERARI SU ATSIDARANCIOMIS DURELEMIS, TAI VA O UZ LIKUSIUS pINIGELIUS pIRKSIME MEDICININIUS REIKMENIS.
Atsakyti
QUOTE (ENIGMA @ 2004 04 27, 21:07)
TAIp MASINA, NES KAI SNEKEJAU SU AIDA TAI JI pASAKE, KAD NOJUS pLIUSINIU ZAISLU TURI LABAI DABAR JAU DAUG, BET MIEGA SU MUSU MESKINU, O TAIp pAT MEGSTA MASINAS KUR GALIMA KOKI ZMOGELIUKA pASODINTI, TAI MES JAM NUpIRKOM TOKIA TIpO FERARI SU ATSIDARANCIOMIS DURELEMIS, TAI VA O UZ LIKUSIUS pINIGELIUS pIRKSIME MEDICININIUS REIKMENIS.

Aciu uz tavo geruma ir iniciatyvuma wub.gif
Atsakyti
NA STAI MUSU DOVANA NUKELIAVO NOJUKUI, AIDA SAKE, KAD JAM LABAI pATIKO DOVANA, VISOMS LABAI ACIU KAS pRISIDEJOTE.
Atsakyti
ENIGMA,gal naujienas zinai,kaip ten Nojukas?
Atsakyti
Aha, as apie ji irgi siandien galvojau ...
Atsakyti
Man irgi Nojukas nelenda iš galvos. Pasiskaičiau, kad jam blogai, kad auglys labai didelis, pilvukas išsipūtęs, o šlapimas tirštas teka. Man tai baisu, kiek jis dar turės atkentėti ant šios žemės, suprasdamas kad vistiek numirs. Turbūt gerai viena moteris parašė, kad Jėzus mažiau kentėjo nei Nojukas kenčia...
Atsakyti
Labai gaila,ka tik siandien gavau zinute nuo Nojuko giminaites-jo maza sirdele pavirto skaiscia zvaigzdele danguje...
Meldziu jam ramybes..
Atsakyti
sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti