Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelės Nojuko atminimui...

QUOTE (TauRe @ 2004 04 16, 19:07)
kaip pikta, kad neveza vaiko i Vokietija mad.gif
dar man labai keista, pinigu sakot surinko kelionei,bet vaiko neveza, o tvarsliavos praso g.gif tik nepykit, kad as taip besirdiskai svarstau, na bet tikrai keista unsure.gif

NEZINAU, BET AS KAI KALBEJAU TAI AIDA SAKE, KAD VOKIECIAI DAVE ATSAKYMA, KAD TIKRAI JAU NIEKUO NEGALI pADETI, BET GALI pRIIMTI SLAUGAI, O AIDA pASAKE, KAD AS pATI SLAUGYSIU JI IKI GALO IR MAN NEREIKIA TOKIOS pAGALBOS, O DAR JI BIJO, KAD pARSIGABENTI GALI KILTI pROBLEMU... O KAIp ISTIKRO DIEVAS TEVAS ZINO...
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2004 04 16, 19:07)
kaip pikta, kad neveza vaiko i Vokietija mad.gif
dar man labai keista, pinigu sakot surinko kelionei,bet vaiko neveza, o tvarsliavos praso g.gif tik nepykit, kad as taip besirdiskai svarstau, na bet tikrai keista unsure.gif

O DEL pINIGU TAI AS CIA KAZKO DABAR IR GI NESUpRANTU, TODEL , KAD AS KAI KALBEJAU AIDA SAKE, KAD JIEMS LYG VISKO UZTENKA..... g.gif
Atsakyti
Na nezinau as,jauciu mano vaikas sirgtu,tai vos ne pesciom i ta Vokietija nunesciau,o jeigu stebuklas ivyks,juk buna stebuklu...O dabar ir pinigu yra,ir atsisako...
Atsakyti
siaip istiesu keistoka situacja .. ar bent jaw rode per lietuvos ryto televizija ta vaika ? g.gif tiesa juk yra ir kitu forumu kur butu galima duoti Nojaus mamos saskaitos numeriuka ir adresa .. as nelabai galiu kuo padeti bet galiu pranesti apie tai kituose forumuose .. ka manot ? g.gif unsure.gif
Atsakyti
Labai norisi padeti .Bet dabar vieno nesuprantu jei buvo pinigeliu surinkta kelionei ir viskam kitam nejau neuztenka sultytem ir tvarsliavai ? Gal geriau padet pinigeliais Juliukui jei neklystu kuris ta pacia lygele serga ir gal teveliai suteiks jam vilti pasveikti .Nes ziauru nesuteikti nors geresnes slaugos vokietijoje ,nemanau kad vienodom salygom cia viskas . Pasimeciau dabar ,na mamos gali nematyti Nojuko bet pati aida pasiulytu priimti kad ir su atvirukais pasneketi .Na nezinau tiesiog ,toks jausmas kad vaikiukas izoliuotas ir laukiama jo pavirtimo zvaigzdele .Nezinau gal klystu ,gal cia man pasirode tik taip sad.gif
Atsakyti
QUOTE (renax @ 2004 04 16, 21:09)
Labai norisi padeti .Bet dabar vieno nesuprantu jei buvo pinigeliu surinkta kelionei ir viskam kitam nejau neuztenka sultytem ir tvarsliavai ? Gal geriau padet pinigeliais Juliukui jei neklystu kuris ta pacia lygele serga ir gal teveliai suteiks jam vilti pasveikti .Nes ziauru nesuteikti nors geresnes slaugos vokietijoje ,nemanau kad vienodom salygom cia viskas . Pasimeciau dabar ,na mamos gali nematyti Nojuko bet pati aida pasiulytu priimti kad ir su atvirukais pasneketi .Na nezinau tiesiog ,toks jausmas kad vaikiukas izoliuotas ir laukiama jo pavirtimo zvaigzdele .Nezinau gal klystu ,gal cia man pasirode tik taip sad.gif

Man irgi kilo tokiu minciu,tikiuos,kad jos neteisingos..
Atsakyti
Neskubekim smerkti ar itarineti Aidos. As tikiu, kad ji pavargusi,issekusi,o vokieciai jau niekuo nepades Nojukui,gali tik slaugyti,tai ji pati apsiima tai daryti....
Del to,kad kai Enigma skambinai sake,kad visko uztenka man irgi taip sake,bet as neatstojau,ikyriai kamantinejau kaip jam padeti-Aida kuklus zmogus,va ka as supratau is pokalbio su ja. Ji man tik pasakojo apie sunu,bet nieko nekalbejo apie parama,pagalba ar pan. Nemanau,kad ji savanaude. Jei tokia butu-sakytu siuskit viska,visko reik,o ji tik prislopintu balsu man kartojo "mm,na nezinau,gal nieko nereik..."
Nesvarbu. Kaip ten bebutu. Su meile padekim Nojui... Kiek galim.
Atsakyti
Jokiu budu nesmerkiu ar neitarineju ,tik gal pati Aida pavargo ir jai reiketu gero psichologo pagalbos . O atvirute butinai parasysim.Manau labai patiks gauti laiskucius vaikuciui smile.gif
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 04 16, 11:38)
Ka tik kalbejau su Aida... Tikrai,mamos balse ryzto ir kovos nebelike,matyt pavargo kovoti sad.gif Nojukas labai nusilpes,nebevalgo,nevaiksto,guli lovyteje ir zaidzia tik su artimaisiais. Enigmos suorganizuotas meskis sedi kovytes gale ir sake,kad labai dziugina Nojuka...
Aida prase nevaziuoti,nes tai pasak jos butu beprasme kelione-Nojus nenori matyti zmoniu,kompleksuoja del savo isvaizdos ir nieko neisileidzia i kambari. Buvo atvykusi aktoriu grupele,norejo padovanot jam spektakliuka,bet jis ju neisileido,nenorejo ziureti...
Aida sako,kad jo akytes vis dar ziba gyvybe...
Dabar apie tai ko jam reiktu-sultyciu,kuriu js daug isgeria,nes nevalgo,o tik geria skyscius,sake,kad labai rekia tvarstliavos. Gal kas turit priejima prie tvarstliava gaminanciu ar platinaciu kompaniju?
Savo ruostu manau,kad reikia Nojukui suteikt kuo daugiau dziaugsmo,tad siulau stai ka (Aida nepriestaravo) siuskim Nojukui atvirukus nuo savo vaiku,savo vaiku piesinius ir butinai parasykite,kad jusu vaikas nori su juo draugauti. Manau tai jam butu smagu. Aida sako,kad jam to reikia. Taigi jei turit noro nusiusti siuntinuka,zaisla,atviruka ar pan. (Aida sake jam patinka Kinderiai) parasykit man asmenine,atsiusiu adresa.
Jokiomama, Aida sake,kad rubu ar pan. nereikia. Tad jei turi noro,nusiusk koki atviruka,knygute ar zaisliuka.
Ir zinoma vis dar galima pervesti pinigu i jau sklebta saskaita.
Acu visoms prisidejusioms. heart.gif

Siuntinys iskeliaus pas Noju po poros dienu. Labai laukiu adreso. Tikiuosi, kad galesime bent kiek pradziuginti si maza zmoguti.
Atsakyti
Ryt ar poryt ir mes issiusim atviruka,paprasysiu jog sunus nupiestu jam ka nors,gal kokia nuotrauka idesim,ek... net nervas ima ,kad toks ziaurus gyvenimas..
Atsakyti
QUOTE (Brooke @ 2004 04 12, 19:01)
Atsižvelgiant į tai, kad turiu 4 interneto svetaines, manau, supratimą turiu.. Be to, turiu visas reikiamas sąlygas.. Tereikėtų informacijos ir Nojuko mamos pritarimo.

MAMOS pRITARIMA JAU GAVOME, TIK BROOK DINGO, AU............
Atsakyti
QUOTE (RamuneA @ 2004 04 16, 07:01)
QUOTE (Jokiomama @ 2004 04 16, 01:36)
Mamulia, noreciau padeti Nojui. Gaila, bet lryto straipsnio apie Noju negalejau atsidaryti. Labai noreciau ji perskaityti.
Suprantu esate kalbeje su Nojaus seima ir gal zinote ko Nojus noretu -kokiu zaislu, drabuziu ar pan. Siuo metu as gyvenu JAV, bet noreciau atsiusti siuntini, kuris pradziugintu Noju, taigi reikalingas adresas. Jei kas zinote informuokite, prasau.

Si ryta perskaiciau naujienas apie Nojuka ir labai nuliudau. Sitiek pinigu surinko o i Vokietija neisveze. Laukia kol vaikas numirs. Vokieciai dar ir siandien jo laukia. Juk kita merdincia mergaite Nika (kuria gydytojai Lietuvoj jau buvo nurase ir isleide namo kaip Noju, mirciai) isveze atrodo beviltiskos bukles bet ji visiskai atsigavo. As pati nemaza suma pervedziau ir aplinkinius suagitavau, o pasirodo tie pinigai dviem bobom liks, o ne Nojui.
Labai noreciau nuvaziuoti pas Noju, bet bijau kad tik apsizliumbsiu ir zodzio pratart negalesiu, bet pinigeliais nors siek tiek tikrai galeciau prisideti.
Parasau tau ka raso Daniela apie dabartine padeti.

2004.04.15 21:22:11 Daniela

Lilia,
ir as nesuprantu. kai kreipiausi i spauda, straipsnio tikslas ir buvo padeti vaikui isvykti gydytis. Viskas yra. ir man net nebesmagu bendrauti su Nojuko artimaisiais, nes is ju puses matau visiska apsisprendima. As taip manau, kad jiems svarbiausia buvo susirinkti lesu, kad nereiketu skursti. Apmaudu ir tai, kad Nojuko mociute, pasipiktinusi daktarais, ketina
“po visko“ prabilti viesai vaiku gydymo ir nugydymo tema. skaudu, bet ir patys padare ne viska. as kartais pagalvoju, kad kai kurie vaikai mirsta del tevu kazkokio nemotyvuoto abejingumo. be abejo vokieciu medikai nezada Nojui nieko, vilties tikrai l. mazai, jeigu isvis jos yra. bet as zinau, kad kiti tokios pat bukles isvezti vaikai ir siandien gyvena. Padarykim kiekvienas, ka galim, kad isgyventu sesiametis Juliukas, sergantis ta pacia liga. jis labai mielas ir labai issekes. bet dar nevelu jam padeti.

NORECIAU pANEIGTI DAUGELI FAKTU NES pATI BENRAVAU SU NOJAUS MAMA, O NE pER FONDA.... I ASMENINE SASKAITA BUVO pERVESTA 9000 LITU, O ISVEZIMUI GYDYTI REIKIA MINIMUM 15000 EURU, TAD KAS KUR GALI VAZIUOTI, NORS IR ATSIRADES GIMINAITIS SUTINKA ApMOKETI GYDIMA, BET VOKIECIAI JUOS KVIECIA TIK SLAUGAI, O NE GYDIMUI, TUO TARpU FONDAS JOKIOS pARAMOS JIEMS NESUTEIKE, TIK TIEK , KAIp SAKE NOJAUS MAM AIDA, KAD pAVIESINO, UZ TAI JIEMS DIDELIS ACIU. SIUO METU ISTIKRO pADETIS NOJAUS YRA pRASTA, KIEK MAMA GALI TIEK STENGIASI JAM pADETI, pER SAVAITE ISEINA 100 SVIRKSTU, DIDELIS KIEKIS FIZIOLOGINIO TIRpALO IR TVARSTLEVOS, TAD MIELOSIOS GALITE pACIOS pASKAICIUOTI KIEK TAI KAINUOJA.
TAD YRA SITUACIJA TOKIA KOKIA YAR, IR KIEKVIENA IS MUSU GALIM pASIDARYTI ISVADAS TOKIAS KOKIOS MUMS pRIIMTINOS.
TUO TARpU AS LINKUSI TIKETI ZMOGUMI SU KURIUO AS BENDRAVAU, O NE KAZKOKIAIS FONDAIS IR JU pRANESIMAIS, NES DAUGUMA JU KAIp BEBUTU GAILA DARO SAU REKLAMA, O SUSKAICIUOTI KAM JIE pADEJO GALIMA ANT pIRSTU...
Atsakyti