Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelės Nojuko atminimui...

QUOTE (ENIGMA @ 2004 04 15, 16:39)
SI SEKMADIENI AS MANYCIAU, KAD TRUpUTI pER ANKSTI, O IR pASIRUOSTI REIKTU... O JEI SU MANO VAIKAIS BUS VISKAS TVARKOJE GALIU AS VAZIUOTI SU MASINA, THU THU THU, KAD TIK MANO MASINIUKAS DAR pRIE VISO TO NEpAVESTU........... MAN KITAI SAVAITEI BUTU GERIAU.... g.gif

tik kad taip temdamos nepaveluotume... sad.gif pfu,pfu,pfu...
kita savaitgali as dirbsiu,galiu nebent sekmadieni,ka manai? as pati turiu turiu auto,nuvairuociau,bet... pasibaige tech,apziura,tai bijau vaziuot taip.. nors gal kai tokia misija,dievulis apsaugotu nuo pareigunu,net nzn... g.gif
Atsakyti
Mamytės, aš taip pat noriu prisijungti prie jūsų. Materialiai galiu padėti. Norėtųsi aplankyti Nojų bet deja nelabai turiu kur mažę palikti (anytai nenoriu, nes ji nesuprastų mano noro padėti kažkam). Mamytės parašykit AŽ kai ką nuspręsit, nes į forumą užsuku tik trumpam.
Atsakyti
QUOTE (Ugnietux @ 2004 04 15, 20:59)
Mamytės, aš taip pat noriu prisijungti prie jūsų. Materialiai galiu padėti. Norėtųsi aplankyti Nojų bet deja nelabai turiu kur mažę palikti (anytai nenoriu, nes ji nesuprastų mano noro padėti kažkam). Mamytės parašykit AŽ kai ką nuspręsit, nes į forumą užsuku tik trumpam.

aciu clap.gif parasysim butinai wub.gif
Atsakyti
Mamulia, noreciau padeti Nojui. Gaila, bet lryto straipsnio apie Noju negalejau atsidaryti. Labai noreciau ji perskaityti.
Suprantu esate kalbeje su Nojaus seima ir gal zinote ko Nojus noretu -kokiu zaislu, drabuziu ar pan. Siuo metu as gyvenu JAV, bet noreciau atsiusti siuntini, kuris pradziugintu Noju, taigi reikalingas adresas. Jei kas zinote informuokite, prasau.
Atsakyti
QUOTE (Jokiomama @ 2004 04 16, 01:36)
Mamulia, noreciau padeti Nojui. Gaila, bet lryto straipsnio apie Noju negalejau atsidaryti. Labai noreciau ji perskaityti.
Suprantu esate kalbeje su Nojaus seima ir gal zinote ko Nojus noretu -kokiu zaislu, drabuziu ar pan. Siuo metu as gyvenu JAV, bet noreciau atsiusti siuntini, kuris pradziugintu Noju, taigi reikalingas adresas. Jei kas zinote informuokite, prasau.

Si ryta perskaiciau naujienas apie Nojuka ir labai nuliudau. Sitiek pinigu surinko o i Vokietija neisveze. Laukia kol vaikas numirs. Vokieciai dar ir siandien jo laukia. Juk kita merdincia mergaite Nika (kuria gydytojai Lietuvoj jau buvo nurase ir isleide namo kaip Noju, mirciai) isveze atrodo beviltiskos bukles bet ji visiskai atsigavo. As pati nemaza suma pervedziau ir aplinkinius suagitavau, o pasirodo tie pinigai dviem bobom liks, o ne Nojui.
Labai noreciau nuvaziuoti pas Noju, bet bijau kad tik apsizliumbsiu ir zodzio pratart negalesiu, bet pinigeliais nors siek tiek tikrai galeciau prisideti.
Parasau tau ka raso Daniela apie dabartine padeti.

2004.04.15 21:22:11 Daniela

Lilia,
ir as nesuprantu. kai kreipiausi i spauda, straipsnio tikslas ir buvo padeti vaikui isvykti gydytis. Viskas yra. ir man net nebesmagu bendrauti su Nojuko artimaisiais, nes is ju puses matau visiska apsisprendima. As taip manau, kad jiems svarbiausia buvo susirinkti lesu, kad nereiketu skursti. Apmaudu ir tai, kad Nojuko mociute, pasipiktinusi daktarais, ketina
“po visko“ prabilti viesai vaiku gydymo ir nugydymo tema. skaudu, bet ir patys padare ne viska. as kartais pagalvoju, kad kai kurie vaikai mirsta del tevu kazkokio nemotyvuoto abejingumo. be abejo vokieciu medikai nezada Nojui nieko, vilties tikrai l. mazai, jeigu isvis jos yra. bet as zinau, kad kiti tokios pat bukles isvezti vaikai ir siandien gyvena. Padarykim kiekvienas, ka galim, kad isgyventu sesiametis Juliukas, sergantis ta pacia liga. jis labai mielas ir labai issekes. bet dar nevelu jam padeti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RamuneA: 16 balandžio 2004 - 07:09
Paskaiciau, gaila vaikelio labai...

O kas turi uzsiimti sio vaiko isvezimu i Vokietija? Mama? Gydytojai?

Jei tie surinkti pinigai liks artimiesiems ir vaiko net nebandys isvezti i Vokietija, manau kad daugelis aukojusiu zmoniu nusivils. Bande padet, o nepadejo,, del aplinkiniu abejingumo...

Pikta.
Atsakyti
QUOTE (Mala @ 2004 04 16, 09:00)
Paskaiciau, gaila vaikelio labai...

O kas turi uzsiimti sio vaiko isvezimu i Vokietija? Mama? Gydytojai?

Jei tie surinkti pinigai liks artimiesiems ir vaiko net nebandys isvezti i Vokietija, manau kad daugelis aukojusiu zmoniu nusivils. Bande padet, o nepadejo,, del aplinkiniu abejingumo...

Pikta.

Siuo vaikeliu rupinasi labdaros fondas DANIELA (www.daniela.lt)

Jie ir vokieciu gydytojus surado, bet jei tevai neveza, nepriremsi gi sautuvo prie smilkinio. Bet cia Lietuvoj ne pirmas atvejis, kai tevai vaikais pasinaudoja, o jiems numirus, pinigu kitiems vaikuciams gydyti neatiduoda. Svolaciai daugiau nieko. Ir kaip dabar itikint zmones kitiems padet.
Atsakyti
Tai tikrai, del tokiu biznieru nukentes kiti vaikuciai, kuriems tikrai reikia pagalbos. mad.gif Bet kol kas anksti daryti isvadas, mamulia su kompanija nuvaziuos ir viska issiaiskins kas prie ko. Tada turesim ziniu is patikimu saltyniu.
Atsakyti
Ka tik kalbejau su Aida... Tikrai,mamos balse ryzto ir kovos nebelike,matyt pavargo kovoti sad.gif Nojukas labai nusilpes,nebevalgo,nevaiksto,guli lovyteje ir zaidzia tik su artimaisiais. Enigmos suorganizuotas meskis sedi kovytes gale ir sake,kad labai dziugina Nojuka...
Aida prase nevaziuoti,nes tai pasak jos butu beprasme kelione-Nojus nenori matyti zmoniu,kompleksuoja del savo isvaizdos ir nieko neisileidzia i kambari. Buvo atvykusi aktoriu grupele,norejo padovanot jam spektakliuka,bet jis ju neisileido,nenorejo ziureti...
Aida sako,kad jo akytes vis dar ziba gyvybe...
Dabar apie tai ko jam reiktu-sultyciu,kuriu js daug isgeria,nes nevalgo,o tik geria skyscius,sake,kad labai rekia tvarstliavos. Gal kas turit priejima prie tvarstliava gaminanciu ar platinaciu kompaniju?
Savo ruostu manau,kad reikia Nojukui suteikt kuo daugiau dziaugsmo,tad siulau stai ka (Aida nepriestaravo) siuskim Nojukui atvirukus nuo savo vaiku,savo vaiku piesinius ir butinai parasykite,kad jusu vaikas nori su juo draugauti. Manau tai jam butu smagu. Aida sako,kad jam to reikia. Taigi jei turit noro nusiusti siuntinuka,zaisla,atviruka ar pan. (Aida sake jam patinka Kinderiai) parasykit man asmenine,atsiusiu adresa.
Jokiomama, Aida sake,kad rubu ar pan. nereikia. Tad jei turi noro,nusiusk koki atviruka,knygute ar zaisliuka.
Ir zinoma vis dar galima pervesti pinigu i jau sklebta saskaita.
Acu visoms prisidejusioms. heart.gif
Atsakyti
NA AS TAIp IR GALVOJAU, KAD JIE GAL NELABAI NORES LANKYTOJU, NES AS JAU KAI KALBEJAU TAI JI TIESIOGEI NEpASAKE BET pRASE MESKI pERDUOTI AUTOBUSU.... LIUDNA, KAD TAI p VISKAS EINASI... sad.gif
MAMULAI NEZINAU KAIp TEN SU TVARSTLEVOM, BET ZINAU TIK VIENA SURENKAM KAZKIEK pINIGELIU VAROM I EURO VAISTINES BAZE IR pRASOM NUOLAIDOS, NEMANAU, KAD NEDUOTU.... wink.gif
JEI KALBESI DAR SU AIDA GAL KONKRECIAU pAKLAUSK KOKIOS TVARSTLIAVOS, GAL REIKIA NUO pRAGULU KAZKO SpECIFINIO AR DAR KO.....
NA KA ORGANIZUOJAMES.
Atsakyti
Na man kazkaip viskas labai cia idomu...Na kodel nenori priimti zmoniu?Gal mama nenori,kad pamatytu kiti kaip ten kas istikruju?Kazkaip man tas atsisakymas sveciu,sukelia abejoniu.Nu gal as per daug itari jau ar paranojike...Na bet is kur zinoti,ar vaikas tuo metu nores sveciu ar nenores?O as norejau patarti dar nuvaziavusioms mamytems,kad jos paskatintu vezti ji i Vokietija,kad pakalbetu su mama.Bet ka gi..Nezinau net..
Atsakyti
kaip pikta, kad neveza vaiko i Vokietija mad.gif
dar man labai keista, pinigu sakot surinko kelionei,bet vaiko neveza, o tvarsliavos praso g.gif tik nepykit, kad as taip besirdiskai svarstau, na bet tikrai keista unsure.gif
Atsakyti