Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelės Nojuko atminimui...

Paskutinės naujienos apie Nojuką

2004.04.12 13:01:59 daniela

Pries velykas aplankiau keleta serganciu onkologinemis ligomis vaiku. be labdaros, kuria dar praeita savaite atveze kelios moterys, sioms seimoms nuveziau pasalpas.
Aplankiau ir Nojuka. Mama su mociute apkabinusios gloste visai issekusi berniuka, visu aukojusiu seimai zmoniu deka, slaugymo priemoniu seima vaikui jau gali nupirkti. taciau siuo metu, be tu palaikomuju priemoniu, berniukas nieko nevalgo, tik labai daug geria. Tikuosi, kad seima atkreips demesi i tai, kad berniukui reikia statyti gyvybe palaikancia lasine (ar tai su gliukoze, ar kitokiu per lasine lasinamu maitinimu). Jis toks issekes ir toks sunykes. Taciau akyse tiek gyvybes! O tas laukimas, kada viskas baigsis...
[SIZE=7][COLOR=blue]Kaip suprantu niekas jau nenori Nojuko gydyti ar jo gyvybę pratęsti...
Atsakyti
QUOTE (rasuliukas @ 2004 04 13, 01:03)
nu pala,o kokia Nojukui nauda is tos svetaines?Kazko nesuprantu..

Na, pati pagalvok.. Kokia nauda, kad kažkas iškėlė šią temą? Buvo surinkta daugiau taip Nojukui ir jo mamytei reikalingų pinigėlių. Šia tema pritrauktas forumo lankytojų dėmesys. Aš gi, siūlau, pritraukti ne tik šio forumo lankytojų, bet kad ir visos "internaujančios" Lietuvos, ar Pasaulio žmonių dėmesį wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 13 balandžio 2004 - 10:17
QUOTE (Brooke @ 2004 04 13, 10:15)
Na, pati pagalvok.. Kokia nauda, kad kažkas iškėlė šią temą? Buvo surinkta daugiau taip Nojukui ir jo mamytei reikalingų pinigėlių. Šia tema pritrauktas forumo lankytojų dėmesys. Aš gi, siūlau, pritraukti ne tik šio forumo lankytojų, bet kad ir visos "internaujančios" Lietuvos, ar Pasaulio žmonių dėmesį wink.gif

Manau kiekviena iniciatyva,ideja yra sveikintina. jei tik gali-daryk. jeigu ka-galiu paskambinti Nojuko mamai...
Atsakyti
Ar atsirastu norinciu ir galinciu vaziuoti Nojuka aplankyti per gimtadieni?
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 04 14, 20:58)
Ar atsirastu norinciu ir galinciu vaziuoti Nojuka aplankyti per gimtadieni?

AS LABAI NORECIAU, BET KAD MANO VAIKAI VIENA SPO KITO SERGA, JAU NETURIU VILTIES, KAD JIE GREITAI PASVEIKS...
O KA DOVANU PIRKTUME... O AS PAGALVOJAU GAL VAIKUI KOKI KLAUNA UZSAKYTI, KAD JI PALINKSMINTU... NU JO GAL IR NUSISNEKEJAU, BET TAIP NORISI, KAD JAM BUTU KUO GERESNIU ISPUDZIU.... KAD JAM BUTU PASIEKIAMA TAI KAS KITIEMS VAIKAMS PASIEKEMA....
Atsakyti
Mamulia noreciau tik manau anksciau reik vaziuot .
Atsakyti
QUOTE (ENIGMA @ 2004 04 14, 21:08)
GAL VAIKUI KOKI KLAUNA UZSAKYTI, KAD JI PALINKSMINTU... NU JO GAL IR NUSISNEKEJAU, BET TAIP NORISI, KAD JAM BUTU KUO GERESNIU ISPUDZIU.... KAD JAM BUTU PASIEKIAMA TAI KAS KITIEMS VAIKAMS PASIEKEMA....

svarstau gal ikalbetume koki aktoriu labdaringai sudalyvaut. Ir reiktu,kad kazkas butu su auto. Gal kieno nors vyras apsiimtu nuvezti pora mamu ir tarkim aktoriu ar pan. O dovanu... paklaustume Aidos ko jis noretu....
Atsakyti
Aš prisidėčiau prie šios akcijos kuom tik galiu. Nes, kad buvo organizuojamas meškis dovanų ir pakabukas mamai, tai net nemačiau. Dabar tik pastebėjau, jog kažkas vyko. O šiaip, niekur nesurandu kur tas Nojukas gyvena? Kitam mieste?
Aš tai neįsivaizduoju ką pasiūlyti, klounas ar aktorius - gerai, dovanos - gerai..Vienu žodžiu, galiu prisidėti materialiai, jei kuom galiu daugiau būti naudinga - stengsiuos būti..Tik va bėda, kad nespėju temų "sekti"..Kai jau bus kas aiškiau, gal "patrimitinkit" į AZ, kad girdėčiau..
Savo ruožtu bandysiu paklausinėti apie kokias pramogas ar pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 15 balandžio 2004 - 07:54
Gal reikia anksciau pasveikint nes cituoju:
ka tik ir vel skambinau Nojuko artimiesiems.
bukle stabiliai bloga, nuskausminamuju doze gydytoja padidino. Mama stengiasi, kad vaikas per diena isgertu nors 1,5 l. skysciu, i kateteri suleidzia gliukozes.
sake, jis pradejo keistai elgtis. vakar 10 vakaro uzsimane pazaisti. jis sako: mama greiciau mane aprenk, as dabar turiu pazaisti. pazaide dvi minutes ir vel atsigule. jo samone aiski. jis kiekviena vakara su visais atsisveikina, tarsi rytojaus nesulauktu.
slapimas bega per pilvuko virsu, visai nebega i maiseli. matyt, auglys peraugo. reiketu daryti dar viena operacija ir pakeisti kateteri. bet apie tai tevai bijo galvoti.
Atsakyti
Rasma,Nojukas gyvena toli... kazkur Plunges rajone berods,bijau sumeluot... Dabar svarbiausia rasti transporta,kas apsiimtu nuvezti g.gif o tada tartumemes ka vezam,manau susimestume visos kiek galim,nupirktume dovana,o su aktoriu kokiu gal sutartume,gal kas pazystamu turit? berods ir musu forume buvo aktore g.gif
Atsakyti
QUOTE (RamuneA @ 2004 04 15, 14:00)
Gal reikia anksciau pasveikint

tai gal net si sekmadieni organizuojames? kas uz pakelkit rankas,kas turit auto,kas ka galit pasiulyt?
Atsakyti
SI SEKMADIENI AS MANYCIAU, KAD TRUpUTI pER ANKSTI, O IR pASIRUOSTI REIKTU... O JEI SU MANO VAIKAIS BUS VISKAS TVARKOJE GALIU AS VAZIUOTI SU MASINA, THU THU THU, KAD TIK MANO MASINIUKAS DAR pRIE VISO TO NEpAVESTU........... MAN KITAI SAVAITEI BUTU GERIAU.... g.gif
Atsakyti