Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

pasirodo, kad em ir nuo saules turi apsauga, savaitgali praleidau pajury su em - tai nenudeginau veido, nes visas kunas irudo thumbup.gif
Atsakyti
o kur jus perkate MAC kosmetika, kuriam internetiniam puslapi galiu uzsisakyti?
prissikaiciau sm kad mineraline pudryte nereali, butu idomu pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijac @ 2009 07 07, 09:38)
o kur jus perkate MAC kosmetika, kuriam internetiniam puslapi galiu uzsisakyti?
prissikaiciau sm kad mineraline pudryte nereali, butu idomu pabandyti smile.gif

uzsisakiau is maccosmetics.com per tarpininke rudaplauke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 08, 12:55)
uzsisakiau is maccosmetics.com per tarpininke rudaplauke thumbup.gif

aisku 4u.gif bet tu MAC mineraliniu ziurejau visokiausiu yra, kuri is ju fainiausia?
siaip mano oda i sausuma linkusi. ir spalvos neisivaizduoju kokios reiketu doh.gif
esu rudesnio gymio, visada tamsesne krempudra perku, ypac vasara:)
padekit mamkos, is MAC kosmetikos nieko neturejus, nieko nesigaudau, zodziu zalia biggrin.gif bet taip isgirta kad labai noriu pabandyt 4u.gif aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijac @ 2009 07 08, 17:10)
aisku 4u.gif  bet tu MAC mineraliniu ziurejau visokiausiu yra, kuri is ju fainiausia?
siaip mano oda i sausuma linkusi. ir spalvos neisivaizduoju kokios reiketu doh.gif
esu rudesnio gymio, visada tamsesne krempudra perku, ypac vasara:) 
padekit mamkos, is MAC kosmetikos nieko neturejus, nieko nesigaudau, zodziu zalia  biggrin.gif  bet taip isgirta kad labai noriu pabandyt 4u.gif  aciu mirksiukas.gif

as emiau sita, ir ano oda is tamsesniu, spalva tai nzn ar pataikiau, kai gausiu matysiu biggrin.gif
medium dark
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 08, 17:18)
as emiau sita, ir ano oda is tamsesniu, spalva tai nzn ar pataikiau, kai gausiu matysiu biggrin.gif
medium dark

tai as palauksiu kol tu gausi, kai gausi butinai parasyk ar patiko, ar spalva pataikiai ir t.t mirksiukas.gif o kada mazdaug turi gauti?smile.gif beje, sepeteli taipat uzsisakiai?
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 08, 17:25)
gerai, is kitu klaidu pasimokai drinks_cheers.gif  biggrin.gif
ne, mac gal apseisiu, koki paprastesni isigysiu

as turiu marykay sepeteli, tai superinis jis man thumbup.gif ir marykay minereline pudra turiu, neatsidziaugiu as ja nuo ryto iki vakaro veidelis atrodo nepriekaistingas. bet vistiek idomu labai MAC isbandyti, palyginsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijac @ 2009 07 08, 18:28)
as turiu marykay sepeteli, tai superinis jis man thumbup.gif  ir marykay minereline pudra turiu, neatsidziaugiu as ja nuo ryto iki vakaro veidelis atrodo nepriekaistingas. bet vistiek idomu labai MAC isbandyti, palyginsiu mirksiukas.gif

kur pirkai? kaip atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 08, 19:45)



prie naturalesniu pudru pereini? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 07 08, 19:47)
prie naturalesniu pudru pereini? bigsmile.gif

cia man?
na vasarai prasidejus isvis nieko nebetepu, krem tai fui net rankos nekyla schmoll.gif o kartais uzeina noras pasimaliavot, tai ir sugalvojau isbandyt mineraline wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 08, 19:45)
kur pirkai? kaip atrodo?

marykay pas platintojas galima uzsisakyti ir SM per tarpininkes internetinese parduotuvese mirksiukas.gif cia nuoroda kaip sepetelis atrodo 4u.gif

http://www.marykay.c...69/default.aspx
Atsakyti
QUOTE(Darijac @ 2009 07 08, 22:00)
marykay pas platintojas galima uzsisakyti ir SM per tarpininkes internetinese parduotuvese mirksiukas.gif  cia nuoroda kaip sepetelis atrodo 4u.gif

http://www.marykay.c...69/default.aspx

bigsmile.gif atrodo gerai, ir kaina gera thumbup.gif
pala, tai per kur ir kaip ji galima gauti greiciausiu budu
Atsakyti