Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(emiliuxas @ 2009 07 01, 17:13)
maciau youtube merginos pries tepdamos mineraline pudra papurskia sepetuka terminiu vandeniu, toniku ar siaip vandeniu, tada pamozoja i pudra ir tepa ant veido. sako kad gaunasi selnesnis rezulatas. o man nesigauna nieko ir nezianu ka blogai darau.. schmoll.gif

o del lapuku tai zinau kad TBS turi ju mirksiukas.gif


Dar paprasta yra pasidarius makiaza, veiduka pasipurkst terminiu vandneuku ar pan - bent man taip labiau patinka ir graziau susiguli pudra.
Atsakyti
as apipurskiu terminiu vandenuku sepetelis ir tepu pudra, labai patinka, gaivina, drekina wub.gif
Atsakyti
Merginos, ar galite paaiskinti, kam naudojamas primeris ir veilas? blush2.gif Iki siol naudojau ARTDECO mineraline pudra ir daugiau nieko, bet ji jau i pabaiga, tai noriu parsisiusti BE. O ten kai atsidariau, tai siulo papildomai dar visokiu priemoniu. Tai ko is tikruju reikia?
Aciu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2009 07 02, 10:45)
Merginos, ar galite paaiskinti, kam naudojamas primeris ir veilas?  blush2.gif


primeris - pries pudra, kad graziau dengtusi, islygina oda ir t.t., veilas - uzbaigimui, kad uzsifiksuotu ir geriau laikytusi, kai kas naudoja veila kartu su pudra sumaisydamas.
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2009 07 02, 10:45)
O ten kai atsidariau, tai siulo papildomai dar visokiu priemoniu. Tai ko is tikruju reikia?
Aciu labai  smile.gif


Zinot, cia kaip perkant batus - pasiulys ir tepalo, ir valymo priemoniu, ir blizgiklio ir dar n dalyku... biggrin.gif

As turiu primeriu megineliu, bet kolkas vos pora sunaudojus, nes man pries darba norisi greitai pasidazyt, o ne laukt kol dar jis nudzius.... Be to, nelabai pastebejau kazkokio didelio skirtumo. Pudryte tepu tiesiai ant odos ir problemu neturiu (tik nezinau kaip veiktu primeris, jei odyte turi problemu). Veila turejau, bet irgi nelabai ji naudojau - man jis kazkiek sausindavo odyte net jei tepdavau ant pudros, o ne pries. Nors esu sumaisius su pudromis, tai taip visai nieko.

Manau jei jums uztenka pudrytes ir jos laikymosi, tai galit puikiai apsieit be visu priedu. wink.gif
Atsakyti
nu gavau savo EM siunta tai jau dvi dienas kaip maliavojuosi ir kiek komplimentu sulaukiau!!! aciuks.gif assa.gif flirt.gif bet niekas nesupranta kas cia taip pasikeite, vis sako kokia pailsejus, sviezia... man tuo ir patinka si kosmetika galima pasirinkti tikrai naturalias spalvas bigsmile.gif
Atsakyti
O kokias spalvas emete? Kokia jusu oda? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 03, 23:35)
O kokias spalvas emete? Kokia jusu oda?  4u.gif  ax.gif

oda mano misri. turi gelsva atspalvi, tai man puikiai tinka dabar kai idegiau golden ir bage spalvos, pakoreguoju bronze soft baigiamaja pudra. idesiu vakare su nuotraukom savo turteli tai bus galima tiksliau parasyti
Atsakyti
O "Everyday Minerals" įmanoma tik užsisakyti internetu, ar pvz. Londone jų ir parduotuvėse yra? Gal žinot kas konkrečiai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2009 07 05, 18:18)
O "Everyday Minerals" įmanoma tik užsisakyti internetu, ar pvz. Londone jų ir parduotuvėse yra? Gal žinot kas konkrečiai?  ax.gif


Tik internetu. Bet Londone parduotuvese galit tikrai rast ne viena mineralines kosmetikos rusi.
Atsakyti
Sveikos, prisiskaičau apie tą mineralinę kosmetiką tiek o tiek ir vistiek man niekas neaišku doh.gif Ar galėtumėte man parašyti internetinį adresą su rekomendacija kokią pudryte isigyti. Mano problemine oda, ir labai nuo visu pudru kemšasi poros, tai ši pudra atrodo kaip kos stebuklas, ir norėčiau kuo greičiau isigyti, bet jus čia tiek firmų priminėjot, kad nebeimanoma susigaudyti. šeip mielai gal net rinkinuką isigyciau, nes jau buvau kristianoj ir išbandziau tokio tipo pudrytę, tai laaabai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2009 07 05, 21:15)
Sveikos, prisiskaičau apie tą mineralinę kosmetiką tiek o tiek ir vistiek man niekas neaišku doh.gif  Ar galėtumėte man parašyti internetinį adresą su rekomendacija kokią pudryte isigyti. Mano problemine oda, ir labai nuo visu pudru kemšasi poros, tai ši pudra atrodo kaip kos stebuklas, ir norėčiau kuo greičiau isigyti, bet jus čia tiek firmų priminėjot, kad nebeimanoma susigaudyti. šeip mielai gal net rinkinuką isigyciau, nes jau buvau kristianoj ir išbandziau tokio tipo pudrytę, tai laaabai patiko thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

tai kuria bandei tokia ir pirk 4u.gif
as irgi ilgai masciau ir uzsisakiau MAC labai laukiu jos
Atsakyti