Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

Man tai niekas neslepia veido blizgesio, po poros valandu palieti veida, o ten jau riebalo pleve doh.gif Ir net netepu kremo pries pudryte ir vistiek tas pats. Visada naudoju matte, nes semi glow ar glow isvis atrodo kaip taukai biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 06 30, 15:58)
Man tai niekas neslepia veido blizgesio, po poros valandu palieti veida, o ten jau riebalo pleve doh.gif  Ir net netepu kremo pries pudryte ir vistiek tas pats. Visada naudoju matte, nes semi glow ar glow isvis atrodo kaip taukai biggrin.gif  blush2.gif



Nebandei naudoti specialiu lapeliu riebalams sugerti?
Atsakyti
QUOTE(coliuke_edita @ 2009 06 30, 15:26)
Nebandei naudoti specialiu lapeliu riebalams sugerti?


Nebandziau g.gif Reikes paieskot informacijos apie juos, dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2009 06 14, 19:06)
ar kas nors yra bande tepti mineraline pudra slapiai? kaip gavosi



tai gal kasnors gali papasakoti,kas tai per metodas??
Atsakyti
QUOTE(coliuke_edita @ 2009 06 30, 14:26)
Nebandei naudoti specialiu lapeliu riebalams sugerti?

nors ne i tema, bet aktualu biggrin.gif kokie cia tokie lapeliai??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 07 01, 13:38)
nors ne i tema, bet aktualu  biggrin.gif  kokie cia tokie lapeliai???  ax.gif



Man jie kazkuo primena kepimo popieriu smile.gif tokie ploni nedidukai lapeliai, neblogai riebala sugeria. Essence tikrai turi, dar kazkokius kristianoj maciau, bet ten jau brangesni buvo. gaila, kad essence lapuku ne visur rasti imanoma..
Atsakyti
QUOTE(Imodzhi @ 2009 07 01, 13:59)
Man jie kazkuo primena kepimo popieriu smile.gif tokie ploni nedidukai lapeliai, neblogai riebala sugeria. Essence tikrai turi, dar kazkokius kristianoj maciau, bet ten jau brangesni buvo. gaila, kad essence lapuku ne visur rasti imanoma..

Merginos, tu lapuku yra pirkti senuku prekybos centre, pakelis 100vnt. kainuoja 50ct. Nelaidykit pinigeliu an nieko, pvz l'occitane 50vnt 50lt, bet jie abu atlieka ta pacia funkcija taip pat gerai.
Atsakyti
QUOTE(Imodzhi @ 2009 07 01, 13:59)
Man jie kazkuo primena kepimo popieriu smile.gif tokie ploni nedidukai lapeliai, neblogai riebala sugeria. Essence tikrai turi, dar kazkokius kristianoj maciau, bet ten jau brangesni buvo. gaila, kad essence lapuku ne visur rasti imanoma..



as turiu kazka panasaus, riebalu pertekliu sugeriancias serveteles - shiseido - nerealus daiktas, vasara ne zingsnio be ju, puikiai sugeria ir negadina makiazo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 07 01, 14:45)
Merginos, tu lapuku yra pirkti senuku prekybos centre, pakelis 100vnt. kainuoja 50ct. Nelaidykit pinigeliu an nieko, pvz l'occitane 50vnt 50lt, bet jie abu atlieka ta pacia funkcija taip pat gerai.



kokios firmos,kaip pakuote atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Imodzhi @ 2009 07 01, 12:59)
Man jie kazkuo primena kepimo popieriu smile.gif tokie ploni nedidukai lapeliai, neblogai riebala sugeria. Essence tikrai turi, dar kazkokius kristianoj maciau, bet ten jau brangesni buvo. gaila, kad essence lapuku ne visur rasti imanoma..

o is essence cia bus nosies poru valymo juosteles?? ar dar kitokios kazkokios yra???
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 07 01, 11:51)
tai gal kasnors gali papasakoti,kas tai per metodas??

maciau youtube merginos pries tepdamos mineraline pudra papurskia sepetuka terminiu vandeniu, toniku ar siaip vandeniu, tada pamozoja i pudra ir tepa ant veido. sako kad gaunasi selnesnis rezulatas. o man nesigauna nieko ir nezianu ka blogai darau.. schmoll.gif

o del lapuku tai zinau kad TBS turi ju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 01 liepos 2009 - 16:13
QUOTE(emiliuxas @ 2009 07 01, 18:13)
maciau youtube merginos pries tepdamos mineraline pudra papurskia sepetuka terminiu vandeniu, toniku ar siaip vandeniu, tada pamozoja i pudra ir tepa ant veido. sako kad gaunasi selnesnis rezulatas. o man nesigauna nieko ir nezianu ka blogai darau.. schmoll.gif

o del lapuku tai zinau kad TBS turi ju mirksiukas.gif


su kai kurios firmos mineraliniu pagrindu taip netinka daryti, reikia bandyti miltelius maisyti su dieniniu kremu kuri naudoji ir tada tepti, jei netinka su vandeniu....
as dariau man gavosi




Atsakyti