Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(Smeltė @ 2009 06 26, 21:58)
Kiek išbandžiau iki šiol mineralkių t.y.
BE
EM


o kuo tau em pasirode geresne uz be? as dabar kaip tik laukiu be, nuolat naudoju em ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 06 27, 09:40)
o kuo tau em pasirode geresne uz be? as dabar kaip tik laukiu be, nuolat naudoju em ax.gif


BE man sukėlė alergiją ir kimšo poras doh.gif be to, pagal kainą ir kokybę, ji man nepatinka schmoll.gif ir dėl to, kad sudėtis jos nėra tokia jau ir "nekalta" g.gif
Norisi kuo labiau natūralios ir aišku, ne beprotiškos kainos ax.gif
Na nežinau, man netiko ir nepatiko, gal kažkam ir gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
O ar ARTDECO mineralinė pudra slepia blizgesį? taip veidas vasara blizga, nezinau ka daryti doh.gif
Atsakyti
Man tikrai slepia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 06 27, 22:21)
cia nemazai kas tuo skundziasi verysad.gif laukiu savo varianto, ziuresiu, kaip man jis bus smile.gif


man BE visiskai nekemsa poru schmoll.gif velgi, kiekviena produkta reikia paciai isbandyti, nes kas tina vienai - kitai visiskai ne wink.gif
Atsakyti
Na va, vakar isbandziau Aubrey Organics pudryte - ispudziai labai geri thumbup.gif Dengiasi lygiai, lengvai, maskuoja manyciau nedaug (kadangi nera ka maskuot, tai negaliu daug tuo klausimu pasisakyt), bet odos spalvyte sulygino graziai. Be to, puikiai laikesi per karscius. Odyte jauciasi labai lengva, lygi, svelni. Be to, nuostabiai kvepia cinamonu. wub.gif Aisku kiekio ir kainos santykis idealus (apie 24$ uz 21g). Pirkau 'porcelein beige' ir 'beige' atspalvius, tai pradzioj atrode labai panasios spalvytes (nes parsinesiau vakare), bet dienos sviesoje matosi, kad tonu skiriasi. Kol idegus kazkiek, tai pabandziau 'beige' spalvyte ir tiko puikiai.

user posted image

Dar sulyginau ja su Cargo Plantlove turima pudryte, tai vien spalva labai artima, tik sita ant veiduko lyg perregima gaunasi, o Cargo labiau matoma spalvyte. Ant pirstu uztepus abieju spalvu tonu pagrindai artimi, bet Aubrey atspalvis yra link pilkumo, o Cargo link ryzumo (tiksliau tokia smelio spalvyte). Na ir ant odytes Cargo daugiau duodamas spalvos gal net parudina veiduka kaip bronzatas kazkiek, bet tikrai neatrodo nenaturaliai, o Aubrey isryskina esama odos atspalvi. Zodziu kolkas abi bus mylimos. smile.gif
Atsakyti
Lietuvoj aisku nera doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smeltė @ 2009 06 26, 21:58)
Kiek išbandžiau iki šiol mineralkių t.y.
BE
EM
Joppa minerals
Signature minerals ir
Lumiere
kol kas pirmenybę teikiu JOPPA ir EM  wub.gif
Dabar eilėje laukia bandymai Alima pure ir Monave  wub.gif labai jos mane vilioja...
O gal jau išbandžiusių šias?  g.gif

apie Alima Pure man bus labai idomus atsiliepimai 4u.gif ax.gif nes kai baigsiu savo EM tai planuoju is Alima bandyt
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 06 28, 18:03)
Lietuvoj aisku nera  doh.gif  lotuliukas.gif


Zinau, kad Aubrey Organics produktu yra ir LT, tai gal ir si pudryte yra. O siaip juk tarpininkes yra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 06 28, 19:18)
Zinau, kad Aubrey Organics produktu yra ir LT, tai gal ir si pudryte yra. O siaip juk tarpininkes yra wink.gif

LT dar ner Aubrey pudru.. idomu ar bus kada nors g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 06 28, 20:08)
LT dar ner Aubrey pudru.. idomu ar bus kada nors  g.gif


Va cia klausimas, nes parduotuveje kur pati perkuosi nera sios firmos dekoratyvines bet pati parduotuve priima specialius uzsakymus produktams, kuriu neturi prekyboje (svarbu, kad pardavinetu tos firmos kazka) ir kai daro uzsakyma parduotuves reikmems, prideda ir atskirus pageidavimus kazkokiems produktams. Tai gal ir LT galima paklaust ar tas imanoma g.gif

Atsakyti
Visgi nepatenkinta Aubrey organics pudryte esu... ax.gif Ji visiskai matine ir mano atspalvis i pilkuma, tai gla todel taip... Vakar pasidaziau ir ziuriu eidama pro veidrodi, kad nosi issipurvinau, bandau pasivalyt, o ten pudra doh.gif Paskui atidziau prie sviesos apsiziurejau, tai vietoj taip pasidengus nelabai graziai ir atrodo kaip purvina. Gal nepilnai susigeres kremas buvo, bet taip nei su viena pudra nebuve man. Greiciausiai labai matosi, nes matine, o ir tas atspalvis nepadeda. Turbut visgi man i geltonuma labiau tinkamas.... g.gif
Atsakyti