Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(Povila$ @ 2009 06 22, 23:47)
Kokį primer'į naudojate? smile.gif

g.gif kad jau buvau rasius apie ji asmeniskai i az. Mac prep+prime
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 06 22, 17:04)
Dar prie to paties paklausiu: suprantu, kad tai individualu, bet kas kiek laiko maždaug juos plaunate? ax.gif


Jei naudojat kasdien, tai reiketu isplaut karta i savaite (skystos pudros po kiekvieno naudojimo). Bet as kartais padarau nuodeme ir plaunu reciau - nors kelis kartus per savaite antibakteriniu purskalu praplaunu, tai gal nera labai blogai... ax.gif
Atsakyti
merginos, gal kuri bandziusi mineraline Dior ?
Atsakyti
O mineralines gerai maskuoja? g.gif Gal zinot kurios firmos tai geriausiai atliktu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijac @ 2009 06 25, 08:23)
merginos, gal kuri bandziusi mineraline Dior ?

bandziau ir fluida ir biria Dior Nude, apie kuria klausiate? g.gif
Atsakyti
ar buvo kam taip kad is everydaysminerals siuntites meginuka ir negavot? jau menuo ir savaite ir dar negaunu doh.gif rasiau laiska dave tracking nr o ivedus rodo duomenu nera, paste irgi sako kad numeris neegzistuoja g.gif gal kam irgi buvo tokia situacija?
Atsakyti
QUOTE(_IRIS_ @ 2009 06 25, 17:11)
bandziau ir fluida ir biria Dior Nude, apie kuria klausiate? g.gif

apie biria:)
Atsakyti
QUOTE(Darijac @ 2009 06 25, 17:38)
apie biria:)

man asmeniskai nelabai, kazkaip nesulygino veido spalvytes, maskavimo kaip ir uzteko, nes nera pas mane ka maskuot isskyrus koki nenaudeli pavieni spuoga pasirodanti pries mm verysad.gif naudojant kartu su fluidu Nude tai super veidukas atrodo, bet kaip vasarai tai bant jau man daugokai tiek pudru susikraut, tai dabar guli stalciuj be darbo lotuliukas.gif
o va ka galiu pagirti tai MAC mineralke thumbup.gif pati paciausia vasarai
Atsakyti
QUOTE(_IRIS_ @ 2009 06 25, 23:06)
o va ka galiu pagirti tai MAC mineralke thumbup.gif pati paciausia vasarai



o poru nekemsa? nes man studio fix fluidine poras kimso bash.gif
dabar laukiu be wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_IRIS_ @ 2009 06 25, 23:06)
man asmeniskai nelabai, kazkaip nesulygino veido spalvytes, maskavimo kaip ir uzteko, nes nera pas mane ka maskuot isskyrus koki nenaudeli pavieni spuoga pasirodanti pries mm  verysad.gif naudojant kartu su fluidu Nude tai super veidukas atrodo, bet kaip vasarai tai bant jau man daugokai tiek pudru susikraut, tai dabar guli stalciuj be darbo lotuliukas.gif
o va ka galiu pagirti tai MAC mineralke thumbup.gif pati paciausia vasarai

gal ka placiau apie ja? bigsmile.gif
kaip kaina? kur perkat? kaip ant veiduko?
as pati bandziau Dior nude bira tai man nelb paliko ispudi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spicas: 25 birželio 2009 - 22:38
QUOTE(Spicas @ 2009 06 25, 21:35)
gal ka placiau apie ja? bigsmile.gif
kaip kaina? kur perkat? kaip ant veiduko?
as pati bandziau Dior nude bira tai man nelb paliko ispudi ax.gif

va va man irgi jokio ispudzio Dior nepaliko, nors fluidas patiko rolleyes.gif
o apie MAC tai labai daug ka gero galeciau pasakyt, nekemsa poru, maskuoja, sulygina odos spalva, laaaabai naturaliai atrodo....jei atitaikai spalvyte isvis nesimato kad kas tepta thumbup.gif islieka pakankamai ilgai. hm kas cia dar? kaina tai tikliai nepamenu bet ar kartais ne €23 g.gif pirkau ne LT, bet manau is UK siustu ir gal net pigiau gautus thumbup.gif myliu sia pudryte wub.gif turiu tris spalvas: medium light, medium plus ir dark, kuria naudoju vietoj bronzanto thumbup.gif
Atsakyti
Kiek išbandžiau iki šiol mineralkių t.y.
BE
EM
Joppa minerals
Signature minerals ir
Lumiere
kol kas pirmenybę teikiu JOPPA ir EM wub.gif
Dabar eilėje laukia bandymai Alima pure ir Monave wub.gif labai jos mane vilioja...
O gal jau išbandžiusių šias? g.gif
Atsakyti