Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

Aciu! JAu aiskiau!
As uzsimaniau Bare minerals, bet kur buvo nuoroda tai tik i USA siuncia. O is kur jus perkat?
Radau labai daug pavadinimu:
Bare Escentuals SPF15 Foundation 9g, bet raso kad jei nerandat savo atspalvio, tai sena pakuote, bet tas pats yra
Bare Escentuals SPF15 Foundation Lockable Sifter 8g

Ar tikrai tas pats? ir kazin ar light atspalvis nebs per sviesus eilinei lietuvei-satenei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bounty*: 10 gruodžio 2009 - 17:26
Mergytes,
bandziau iveikti visa sia tema,na bet daug labai doh.gif
sudominote tom mineralinem pudrytem,nesu bandziusi,nes man ji panasi i sausinancia atrode,bet skaitau,kad cia ju ivairiu buna g.gif
Mano oda misri,kuo sios skiriasi pudrytes g.gif
http://bareescentual...default,sc.html
ieskojau isigyti skysta pudryte,bet gal mineraline pasirinkti smile.gif
Tiesa,gal koki komplektuka geriau isigyti,nes neturiu jokiu sepeteliu,nieko blush2.gif
Atsakyti
tai kad as paziurejau is ten i LT nesiuncia unsure.gif
Aj, gal turit per ka parsisiust doh.gif

As irgi ieskojau skystos bet susigundziau apie mineraline perskaicius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bounty*: 10 gruodžio 2009 - 18:58
QUOTE(*Bounty* @ 2009 12 10, 18:49)
tai kad as paziurejau is ten i LT nesiuncia unsure.gif
Aj, gal turit per ka parsisiust doh.gif

As irgi ieskojau skystos bet susigundziau apie mineraline perskaicius smile.gif

Yra platintoju Internetinese parduotuvese cia forume. Per ten ir sakykites. Per ebay dar pigiau bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2009 12 10, 19:07)
Mergytes,
bandziau iveikti visa sia tema,na bet daug labai doh.gif
sudominote tom mineralinem pudrytem,nesu bandziusi,nes man ji panasi i sausinancia atrode,bet skaitau,kad cia ju ivairiu buna g.gif
Mano oda misri,kuo sios skiriasi pudrytes g.gif
http://bareescentual...default,sc.html
ieskojau isigyti skysta pudryte,bet gal mineraline pasirinkti smile.gif
Tiesa,gal koki komplektuka geriau isigyti,nes neturiu jokiu sepeteliu,nieko blush2.gif


As per ka sakytis tai zinau,bet nezinau kaip cia issirinkti blush2.gif
Atsakyti
aciu uz atsakymus bandysiu ka ieskoti lt. smile.gif kadangi sedziu namie su maziukais tai pudryte reikalinga kai nosi kisu i svecius ax.gif tad gaila moketi kikia 200 lt uz pudra kuri stoves kelerius metus taip ir galiojimo laikas baiksis g.gif
Atsakyti
Jei nesinori is ebay pirkti, jau keleta kartu esu minejus, kad gera kaina ir pristatymas nemokamas is www.feelunique.com.:

Galima isigyti tik pudra - apie 75 litai su pristatymu gaunasi (jei daznai nesidazote, sito kiekio laaabai ilgam turetu uztekti..., as savo 2 g is rinkinuko koki ketvirta menesi naudoju ir dar toli grazu nebaigiu...):
Tik pudra

arba visa rinkinuka - apie 150 litu su pristatymu gaunasi:
Get started
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2009 12 11, 12:18)
Jei nesinori is ebay pirkti, jau keleta kartu esu minejus, kad gera kaina ir pristatymas nemokamas is www.feelunique.com.:

Galima isigyti tik pudra - apie 75 litai su pristatymu gaunasi (jei daznai nesidazote, sito kiekio laaabai ilgam turetu uztekti..., as savo 2 g is rinkinuko koki ketvirta menesi naudoju ir dar toli grazu nebaigiu...):
Tik pudra

arba visa rinkinuka - apie 150 litu su pristatymu gaunasi:
Get started

aciu uz pagalba thumbup.gif bet kadangi nei bu bum angliskai tai visai nesuprantu kokia man geriausiai tiktu, kokia spalva ir t.t. o i rinkimuka kas ten ieina be sepeteliu g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2009 12 09, 16:19)
Gyvate, aciu labai uz issamu atsakyma! 4u.gif  4u.gif  4u.gif
as ne iki galo perskaiciau sudet,apacioje dar radau titano dioksida ir mica yra,as tiesiog nezinojau kas tai.. blush2.gif
as surasysiu sudeti,jus man pasakykit ar gera ji 4u.gif

ingredients:MICA,TALC,DIMETHICONE,ZINC STERATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,LAUROYL LYSINE,CAPRYLYL GLYCOL,LUFFA CYLINDRICA SEED OIL,FRAGRANCE/PARFUM,HEXYL CINNAMALDEHIDE,(+-(MAY CONTAIN):BORON NITRIDE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, METHICONE,PALMITIC ACID,POLIPERFLUOROMETHYLISOPROPYL ETHER, RED 6 LAKE(CI15850),RED 40 (ci 16035),CARMINE (CI 75470), ULTRAMARINES (CI 77007),CHRONIUM OXIDE GREENS (CI 77288), IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499), MANGANESE VIOLET (CI 77742), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891).



na jo cia dalismineralu yra bet ne visai....mineraline nes talko mineralinese tikrai nera

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 10, 15:42)
Egipto zeme tikrai ne mineraline ir atlieka visiskai kita funkcija nei mineraline. Lietuvoje galite nusipirkti Artdeco (nera visiskai mineralines, apie 85proc mineralai), essence (eurokose), Loreal (95proc mineralu, bet joje yra Talko kuris kemsa poras). Mineraline yra kaip paprasta pudra tik miltukais, pasidengia taip pat kaip skysta, tik atrodo daug naturaliau. Forume labiausiai giriamos Everyday Minerals (EM), Bare minerals (BM), bet siaip ju yra visokiausiu firmu uzsienyje.  4u.gif  Nesu kazkokia mineralainiu spece tai parasiau ka zinau  biggrin.gif  biggrin.gif


BM - bare escentuals zinoma gera bet sako ji dirgina jautria oda, bei mano kosmetologe sako kad ji su tuo bismutu irgi kemsa poras todel jos pasitepus atrodo taip kaip kauke uzsidejus..na bent jau man

QUOTE(pilveliukas @ 2009 12 11, 10:44)
aciu uz atsakymus bandysiu ka ieskoti lt. smile.gif kadangi sedziu namie su maziukais tai pudryte reikalinga kai nosi kisu i svecius ax.gif tad gaila moketi kikia 200 lt uz pudra kuri stoves kelerius metus taip ir galiojimo laikas baiksis g.gif


mineraline pudra neturi galiojimo laiko, ji galioja iki tol kol ja sunaudoji.

o cia buvo reklamuotos kelios leituvoskos e parduotuves kur galima geros mineralines nusipirkti bent jau as is ten pirkau ir sau

e parduotuve

e paduotuve lietuvoje
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2009 12 11, 14:40)
aciu uz pagalba thumbup.gif bet kadangi nei bu bum angliskai tai visai nesuprantu kokia man geriausiai tiktu, kokia spalva ir t.t. o i rinkimuka kas ten ieina be sepeteliu g.gif  4u.gif


I rinkinuka ieina:

- 2 x shades of bareMinerals SPF 15 Foundation 2g to ensure the perfect match - du atspalviai mineralines pudros po 2 g

- bareVitamins Skin Rev-er Upper 68ml: can be applied daily before applying bareMinerals to rev up your skin - sito neturiu, bet is aprasymo lyg suprantu, kad jis naudojamas pries pudra, islygina odos pavirsiu, pamaitina oda vitaminais ir pan., kazkas panasaus i makiazo baze plius kremas. - jei kas turi gal patikslins paskirti...

- Mineral Veil 2g: provides a translucent finishing touch to your makeup, infusing it with softness and adding a flawless finish - permatoma a la pudra, nuima siek tiek blizgesi, uztvirtina mineraline pudra - as turiu, bet nelabai naudoju, nes man tada veidas perkrautas atrodo, bet kieno riebi oda, gal ir pravercia...

- Warmth All Over Face Color 2g: add an instant sun-kissed glow to skin where the sun would naturally touch - tipo bronzantas (be blizgesio), bet man asmeniskai labai tamsus, nebent su pacia pudra pamaisyti dedant, vasara as jo trupuliuka isimaisydavau i savo fairly light spalvyte ir taip padarydavau ja tamsesne, todel nereikejo vasarai kito atspalvio.

Sepeteliai:
- Flawless Application Brush
- Full Coverage Kabuki Brush
- Maximum Coverage Concealer Brush


DVD, kaip naudotis:
- A How-to DVD for tried and true beauty tips from Leslie Blodgett, Bare Escentuals CEO

Del spalvos sunku pasakyti ar patarti. As rinkaus pagal sita puslapi ir iskart pataikiau
My Webpage
Dar norejau savo nuomone pasakyti, kad geriau jau per sviesia spalvyte nusipirkti, nei per tamsia, nes sviesia, kaip jau minejau, as pasitamsindavau, iberdama siek tiek bronzanto... Sekmes
Atsakyti
smile.gif bigsmile.gif dekinga uz at.
Papildyta:
QUOTE(GiedreU @ 2009 12 11, 15:22)
na jo cia dalismineralu yra bet ne visai....mineraline nes talko mineralinese tikrai nera
BM - bare escentuals zinoma gera bet sako ji dirgina jautria oda, bei mano kosmetologe sako kad ji su tuo bismutu irgi kemsa poras todel jos pasitepus atrodo taip kaip kauke uzsidejus..na bent jau man
mineraline pudra neturi galiojimo laiko, ji galioja iki tol kol ja sunaudoji.

o cia buvo reklamuotos kelios leituvoskos e parduotuves kur galima geros mineralines nusipirkti bent jau as is ten pirkau ir sau

e parduotuve

e paduotuve lietuvoje

o ka konkreciai pirkai gal koki komentara 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2009 12 11, 16:25)
smile.gif  bigsmile.gif dekinga uz at.
Papildyta:

o ka konkreciai pirkai gal koki komentara 4u.gif


pirma karta is parisos pirkau Ultimo makiazo pagrinda, ir EOS bronazanta is tos pacios kompanijos, bei kelis seselius...labai grazios spalvytes, nors ant nuotrauku nevisiskai tokios...siaip visa ta kosmetika labai patiko bronzanta ir seselius iki pat siol naudoju
bronzantas labai tiko vakariniam makiazui, suteikdavo tokio vos ne grazaus idegio ir kartu su blizgiu todel labiau tiko vakarui nei siaip dienai.

o dabar uzsisakiusi esu is tos antros pardes barexminerals rinkinuka 4 vnt
labai patinka tiek pudra tiek maskuotojas, be to labai geras kabuki sepetelis, jis toks daug didenes apimties nei BE sepetelis be to daug svelnesnis, ir tikru plauku o visai nebrangus, o maskavimo irgi labai geras ir labai svelnus.

Atsakyti