Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(inguska inga @ 2009 12 02, 15:20)
biggrin.gif na jo painiai as cia rasau....


Taip, sita giriama - cia originali formule. Yra ir matine formule (Matte), ji keliais $ brangesne. Bet matine gana naujai atsiradus, tai gal ir todel nera daug atsiliepimu.
Atsakyti
užsisakiau trucco minerale mineralinės pudros pavyzdėlius. čia italijoj apie ją labai gerai šneka, na, žiūrėsim wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2009 12 03, 21:50)
užsisakiau trucco minerale mineralinės pudros pavyzdėlius. čia italijoj apie ją labai gerai šneka, na, žiūrėsim wink.gif


o kur uzsakei?? irgi noriu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi baigesi mano visos birios mineralines pudrytes, o kitos kuri patiktu neatradau (mano numyletos nebegamina verysad.gif ), tai bandau Mineral Fusion presuota mineraline. Kolkas labai patinka, atspalvis idealus, mazai reikia ir tepasi lengvai thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
o ką manote apie make up for ever, ar kitų firmų mineralines pudras? nes aš taip siųstis nenoriu, nors tu ką.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2009 12 04, 16:09)
o ką manote apie make up for ever, ar kitų firmų mineralines pudras? nes aš taip siųstis nenoriu, nors tu ką.. doh.gif


Sioje temoje daug pudru aptarta. Na o siaip reiketu nepatinget i sudetis paziuret, nes jau dabar kas antra pavadinta mineraline, o kai i sudeti paziuri, tai tiek visokio s... prideta doh.gif
Atsakyti
Cia gal ne i tema butu bet merginos kaip jums atrodo ar biri ar presuota (kompaktine) pudra yra geriau? negaliu issirinkti ar geriau kompaktine ar bire pirkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2009 12 04, 19:01)
Cia gal ne i tema butu bet merginos kaip jums atrodo ar biri ar presuota (kompaktine) pudra yra geriau? negaliu issirinkti ar geriau kompaktine ar bire pirkti  doh.gif


As didelio skirtumo nematau - presuota patogiau jei kur nesiojates, jei veztis reikia ir pan. Pas mane isvykos su kosmetikos krempseliu retos, tai as vis biria naudodavau (nors esu turejus kelias presuotas). Dabar va pradejau presuota, tai net nezinau - nu nera man skirtumo isskyrus konsistencija.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 12 04, 14:45)
Kadangi baigesi mano visos birios mineralines pudrytes, o kitos kuri patiktu neatradau (mano numyletos nebegamina verysad.gif ), tai bandau Mineral Fusion presuota mineraline. Kolkas labai patinka, atspalvis idealus, mazai reikia ir tepasi lengvai  thumbup.gif
user posted image


O kokia spalvytė g.gif
Atsakyti
Ar galėtum šią sulyginti su Physicians Formula g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2009 12 04, 19:33)
O kokia spalvytė  g.gif


'Neutral 1' spalvyte pas mane (esu sviesiaode) -pataikiau su spalva idealiai. Na as aisku ant odos buvau issibandzius, tai toks ir pataikymas tongue.gif


QUOTE(Akvilexxx @ 2009 12 04, 19:49)
Ar galėtum šią sulyginti su Physicians Formula  g.gif


Kuria PF pudryte? Dabar turiu is 'organic' serijos presuota 'face sculpting powder' ir esu bandzius biria tos paciso serijos (t.y. 'organic'). Jei su prasuota, tai kaip ir negalima lygint, nes jos kita paskirtis - ten 3 atspalviai ir kiekvienas skirtingos paskirties, o jei kartu dedant, tai gaunasi svytejimas odos, nes viena dalele su blizguciais. Na o jei lygint su biria, tai velgi man sunku, nes birios buvau bloga spalva pasiemus - bet siaip gerai dengesi, gerai laikesi, man uzteko maskavimo (nors pas mane nelabai ka yra maskuot). Tai del patikimo ne nezinau - bet turbut labiau Mineral Fusion patinka.

Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 12 05, 05:10)
'Neutral 1' spalvyte pas mane (esu sviesiaode) -pataikiau su spalva idealiai. Na as aisku ant odos buvau issibandzius, tai toks ir pataikymas  tongue.gif


Nu aš ir norėčiau pabandyt, bet taip bijau siųstis kai nežinai spalvos doh.gif sakai tu šviesiaodė, o labai porcelianinė, nežinau kaip tiksliai paklaust blush2.gif g.gif nes žiūriu ir BE išsirinkt tik pagal paveiksliukus tai sunku doh.gif
nes aš tai turiu nemažai strazdanėlių, esu šviesi, tai jei labai jau pudrytė bus šviesi, tai kvailai atrodys, nes pabals veidukas o strazdanos tai rudos doh.gif
Atsakyti