Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

beje norejau paklausti kaip jus naudota mineralke?ant kamstelio pasiberiat is su sepeteliu tepates veida?ar i pati induka kisata septeli?ar kartais neperdaug pasiima mineralines pudros?as turiu kelera EM mazuciu induku pabandymui isigyjau,tai sunkiai man einasi jos pakabinti su sepeteliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katytee-kriste @ 2009 11 30, 16:49)
beje norejau paklausti kaip jus naudota mineralke?ant kamstelio pasiberiat is su sepeteliu tepates veida?ar i pati induka kisata septeli?ar kartais neperdaug pasiima mineralines pudros?as turiu kelera EM mazuciu induku pabandymui isigyjau,tai sunkiai man einasi jos pakabinti su sepeteliu blush2.gif

as i dangteli prisiberiu nedideli kieki, tada sepeteli ''itrinu'' i pudryte ir nukratau kelis kartus vel i dangteli mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokius sepetelius naudojat mineralinei pudrai? Labai tingisi visa tema skaityti, gal greiciau taip atsakymo sulauksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2009 11 30, 17:53)
as i dangteli prisiberiu nedideli kieki, tada sepeteli ''itrinu'' i pudryte ir nukratau kelis kartus vel i dangteli  mirksiukas.gif


As po nukratymo ant veiduko tepu ir tik tada i dangteli tongue.gif Zinau, kad yra merginu, kurios sepeteli ikisa per tas uzdengimo skylutes (tipo idealiai pasiima pudros, nu bet man toks naudojimo budas neeee biggrin.gif ).

O siaip pudryte galima apvertus pakratyt ir nubyra i dangeli arba paprastai pakratyt ir irgi pribyra (tik aisku ne i dangteli, o ant sietelio). Man patogiau i dangeli kratyt.

QUOTE(fashion @ 2009 12 01, 00:11)
Kokius sepetelius naudojat mineralinei pudrai? Labai tingisi visa tema skaityti, gal greiciau taip atsakymo sulauksiu  ax.gif


Jau uzdavet ta klausima sepeteliu temoj, tai ten ir atsakiau. wink.gif Nebenoriu kartotis, o ir jums lengviau susiziuret bus, kai vienoje zmones atsakines.... ax.gif
Atsakyti
Susigundziau ir as sia pudryte smile.gif Dabar naudoju Egipto zeme ir maniau geriau nera:) bet kaip suprantu yra:) nusiziurejau sita rinkinuka pabandymui http://bareescentual...d=BE_GETSTARTED
Atsakyti
naudoju FABERLIC tonini krema "Mineralu kokteilis" , super ji man - pati prisitaiko prie veido spalvos, puikiai drekina, man ji stebuklinga ax.gif . Jei kas susidometu rimtai, rasykit i AZ. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inguska inga @ 2009 12 01, 22:00)
Susigundziau ir as sia pudryte smile.gif Dabar naudoju Egipto zeme ir maniau geriau nera:) bet kaip suprantu yra:)  nusiziurejau sita rinkinuka pabandymui  http://bareescentual...d=BE_GETSTARTED


Na EZ kita funkcija atlieka nei paprasta pudra. Aisku mineraliniu yra ir bronzatu (butent jusu rinkinuke jis irgi yra). Jei isigysit, pasidalinkit ispudziais apie si rinkinuka - bus idomu ne vienai wink.gif
Atsakyti
shopingas, noriu iškamantinėt tave biggrin.gif aš labai noriu MAC mineralinės, bet minėjai, kad ji nemaskuoja, o man va reikėtų, kad pavienius spuogelius pamaskuotų, tai dabar sakyk, (1) kaip ten su tais maskuokliais reikalas? galiu su bet kokiu maskuojančiu pieštuku maskuoti pavienes vietas ir ant viršaus tepti mineralinę? nebus, kad ten kur maskavau, išlįs oranžinės vietos ar pan? išvis kokius maskuoklius gali pasiūlyti (geriau būtų MAC, kad nesimaišyčiau tarp firmų);
toliau mane domina ( 2 ) ar patogu būtų mineralinę tepti su MAC 187 šepetėliu ar geriau įsigyti kokį nors kitą, kurį ten siūlo? dabar dėl pačios pudros (3) jų ten tokia gausybė, nesigaudau visai, aš net nesuprantu, ką reiškia, kai jūs sakot "matinė" ar pan. mano pačios oda linkusi sausėti, todėl reiktų privengti tokių, kurios susibėgs į tas sausas vietas ir atrodys kaip nešvaru, taip pat norėčiau, kad ji švytėtų,na taip drėgnai atrodytų, tai gal galit konkrečiai pasiūlyt kurią imti? net nedvejosiu, iškart imsiu, pasitikiu jumis smile.gif kol kas tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2009 12 02, 00:50)
shopingas, noriu iškamantinėt tave biggrin.gif  (3)


Klausimu galybe, bandau is eiles skaityt ir atsakinet kol pati nesusimaisiau biggrin.gif MAC mineraline man neitin patiko, per daug lengva ir spalva nepataikiau, tai daugiau nebetaikiau....

1. Del maskuokliu, tai as pati kai reikia pamaskuoju odyte, o po to tepu pudra - jokiu problemu su persimatymu. Svarbiausiai tinkamai pasirinkt maskuokli: reiketu rinktis tonu sviesesni nei jusu oda (na jei labai sviesi, tai kartais nera ka sviesesnio ir imt, tenka sviesiausia pasitenkint spalva), jei del raudonio, siulau ieskot ji maskuojancios spalvos (zalia atrodo - bet su juo atsargiai, nes perdaug uztepus islis spalva). Asmeniskai as tuo paciu kuno spalvos maskuokliu ir paakius, ir paraudimus maskuoju ir dar kaip seseliu pagrinda panaudoju. ax.gif

Is MAC nieko nepasiulysiu - bandykit MAC temoj uzklaust, ten merginos sios firmos megejos. As tik blizgius megstu, daugiau niekas neprigijo man is ju... Pati siuo metu naudoju Tarte firmos maskuokli (pagrinde ji rinkausi del geros sudeties) - labai patinka ir gerai pamaskuoja. Po sio bandysiu Benefit 'boi-ing' maskuokli. Teko bandyt Laura Geller piestuka-maskuokli (droziama), tai irgi labai patiko, bet maskuoja kiek prasciau nei Tarte.

2. Del MAC sepeteliu velgi gal nelabai ka pasakysiu: turiu tik seseliu ir esu turejus pudros (grazinau, nes seresi labai ir man per siurkstus buvo). Bet pati dabar pradejau naudot Dior 'foundation brush' (panasaus tipo kaip MAC 187 - nors gal ir realiai nelabai panasus, nes maniskis nera dvieju plaukeliu, tai gali ir funkcijos kiek skirtis), tai neatsidziaugiu, nes zymiai maziau susinaudoja pudros. Dar turiu CoverFX firmos paprasta pudros sepeteli, tai irgi gerai padengia. Is esmes manau tiks bet koks pudros sepetelis (jau kitoj temoj klause del sito ir atsakiau, kad svarbu, kad nebutu per kietas (ir ne per minkstas) sepetelis).

Daugkas megsta kabuki (man isvis kabuki neprilipes reikalas) tam reikalui (MAC 182). Jei konkreciai is MAC, tai dar pasiulyciau 129 (pastarasis yra tas, kuri grazinau, bet jei nesat labai jautrios odos, tai gal ir nebutu siurkstus jums) ar 134. Na o MAC 187 net patys jie rekomenduoja birioms pudros, taip pat puikiai tinka skystai pudrai, tad gana universalus dalykas.

3. MAC ne visos pudros yra mineralines - cia pasakiau tam, kad atkreiptumet demesi, nes MAC pudru gausybe, o mineraliniu MAC nera tiek daug. Kas del matiniu ir ne, tai 'matine' reiskia neturi jokio blizgesio, jokio spindesio (pabandykit isivaizduot nagu laka arba seselius akims - matiniai, tai tie, kurie gryna spalva be jokio spindejimo, blizgumo ir pan), kitos pudrytes duoda svytejimo. Asmeniskai man labiau patinka paprastos, o ne matines formules, nes jos lengviau pasidengia ir graziau atrodo. Matine nepataikius spalva ir dar graziai neuzsitepus galima atrodyt kaip issipurvinus. Tai tikrai nereiskia, kad kitos mineralines pilnos blizguciu ir visa svytesit - tas svytejimas realiai atrodo kaip is vidaus, blizguciu nera dideliu, nesimato jie, bet padaro odyte sveiko spindesio. Beje, matine daznai labiau tinkama riebesnes odos savininkems, nes neleidzia islisti odos blizgejimui.

Tai, kokio jus efekto is pudros norit tikrai nesirinkit matines. Paprasta mineraline duos vidini svytejima. Bet kai jus rasot, jog norit 'slapio' svytejimo, tai tokio efekto neisgausit (nebent mes ta dregnuma kitaip suprantam). Tam dregnumui reiketu kokios kitos priemones: highlighter'io, shimmer'io (pvz Dior), taip pat tam reikalui tiktu Guerlain meteoritai (ypac limituoti: pvz naujieji Perles imperiales arba kad ir senesniu leidimu: Gold tmeptation, Winter radiance). Aplamai, jei norisi didesnio svytejimo, tai uzsukit i 'veido svytejimas' (atrodo toks pavadinimas) tema - ten daug priemoniu apkalbeta, kurios suteikia didesni efekta nei mineraline pudra.

Imetu po apacia foto, kad aiskiau butu apie ka kalbama:
cia va toks vidinis svytejimas:
user posted image
o cia skrusotas pateptas highlighter'iu (bent as taip suprantu dregna odos blizgesi):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 12 02, 00:11)
Na EZ kita funkcija atlieka nei paprasta pudra. Aisku mineraliniu yra ir bronzatu (butent jusu rinkinuke jis irgi yra). Jei isigysit, pasidalinkit ispudziais apie si rinkinuka - bus idomu ne vienai wink.gif

Tai cia ne ta pati apie kuria cia visos kalba?Is aprasymo supratau kad ta pati: "2 shades of bareMinerals Original SPF 15 Foundation, size Medium"ar as cia kazka maisau
Atsakyti
QUOTE(inguska inga @ 2009 12 02, 10:44)
Tai cia ne ta pati apie kuria cia visos kalba?Is aprasymo supratau kad ta pati: "2 shades of bareMinerals Original SPF 15 Foundation, size Medium"ar as cia kazka maisau


Nelabai zinau ka turit omeny sakydama 'ta pati'... ax.gif Ta prasme ar ne BE pudra? Tai cia rinkinyje yra 2 atspaviai pudros, 1 veil'as (sutvirtina pudra), 1 warmth (kaip bronzatas), sepeteliai ir tt.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 12 02, 15:07)
Nelabai zinau ka turit omeny sakydama 'ta pati'...  ax.gif Ta prasme ar ne BE pudra? Tai cia rinkinyje yra 2 atspaviai pudros, 1 veil'as (sutvirtina pudra), 1 warmth (kaip bronzatas), sepeteliai ir tt.

biggrin.gif na jo painiai as cia rasau....as turiu omeny sita http://bareescentual...default,pd.html, kiek skaicia forume jus ja labai giriate.
Atsakyti